Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

foarte frumos gestul tau de a ferici pe cineva cu sapca asta! dat fiind ca sunt din Constanta si posed o Harley D.,crezi ca a-m putea gasi o varianta de transport in cazul in care nu ai donat-o deja altcuiva? iti multumesc oricum! numai bine? (daca se poate, rog 1 P.M)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!am sapca asta,dar eu am japoneza...deci...e de gratis!!!primul venit,primul servit...tre sa ai ceva cap sa o porti...cred ca e xl chiar cu reglaje... ;)

 

 

 

pentru nepristi o fi buna ??? :crack: ......sa para ca e harley nu de-alta

 

 

 

sorry n-am vazut post-ul lui mendozaccc....... ce an e harleul??

Editat de bach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut nu are nimeni cumva pe acasa ratacit un cablu de km ratacit pt un intruder caut de ceva vreme si nu gasesc second la nimeni.multumesc

Mesaj completat

salut nu are nimeni cumva pe acasa ratacit un cablu de km ratacit pt un intruder caut de ceva vreme si nu gasesc second la nimeni.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez o pereche de ciocate negre, nr 45. Cisme, nu ghete. Detalii pe P.M.

Mesaj completat

Donez o pereche de ciocate negre, nr 45. Cisme, nu ghete. Detalii pe P.M.

 

 

Ciocatele pleaca zilele astea la Targoviste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...

salutare

cine ma poate ajuta si pe mine cu 2 numere de inmatriculare ( tablita ) pentru moto/atv?

daca are cineva de la motociclete radiate/vandute/dezmembrate , nu conteaza judetul sau ce scrie pe el , sa fie diferite numerele de pe placute

dau si eu acolo 1-2-3 .... beri

multumesc

 

astept P.M.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez unui cioperist fara pretentii( eu i-am folosit si nu mi-au cazut gradele),o pereche de ochelari care au o bareta rupta si lipita cu banda izolatoare.

Mai multe vedeti in poze.

Predare personala in Bucuresti sau zona Moldovei(E 85),nu trimit prin curier.

Tel:0751.048.717 ----suna-ti nu intru pe forum mereu! !!!!!

post-15897-0-23600200-1305649307_thumb.jpg

post-15897-0-01625100-1305649351_thumb.jpg

post-15897-0-82183000-1305649398_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu respecte tuturor..daca cumva aveti din greseala niste cizme marimea 39 ( stiu suna nebuneste ca si de copii ) dar asta sunt ... si nu va mai folosesc ... un pm ar fi binevenit ..respecte tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit ochelarii, is misto :ok:

multam fain :cheers:

Sa ii porti cu placere!

 

cu respecte tuturor..daca cumva aveti din greseala niste cizme marimea 39 ( stiu suna nebuneste ca si de copii ) dar asta sunt ... si nu va mai folosesc ... un pm ar fi binevenit ..respecte tuturor

Am eu niste ciocate din Louis ca noi(cod 2027803)masura 39,dar sunt de vanzare la numai 80 lei.

Eu port 40 si din greseala am comandat 39,le-am purtat de vreo doua ori si ma strang.

Daca le vrei da-mi un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia legatura cu userul @aisha. E din Cluj si are el la 100 de lei, lungi maro si scurte, negre. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAm eu niste ciocate din Louis ca noi(cod 2027803)masura 39,dar sunt de vanzare la numai 80 lei.Eu port 40 si din greseala am comandat 39,le-am purtat de vreo doua ori si ma strang.Daca le vrei da-mi un PM.

 

 

Ia legatura cu userul @aisha. E din Cluj si are el la 100 de lei, lungi maro si scurte, negre. Bafta.

 

ce n-ati inteles? 80 sau 100 lei nu echivaleaza cu donatia :rusinica:

(ioi, si e din cj omu`! :disappointed: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh ...nu face nimic ...am vb cu asher doar ca nu are decit marimea 40 ... ori in alea ma impiedic :banana: si nu as vrea sincer sa ma fac de minune dupa ce cobor de pe motor :scratch: dar deh ...mai cautam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,am si eu pentru cine vrea o pereche de pantaloni din piele in stare buna marimea S adica pentru un om la vreo 60 Kg.Ii ofer in Bucuresti sau trimit prin posta Romana(e la parterul blocului meu).Toate bune.!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am si eu pentru cine vrea o pereche de pantaloni din piele in stare buna marimea S adica pentru un om la vreo 60 Kg.Ii ofer in Bucuresti sau trimit prin posta Romana(e la parterul blocului meu).Toate bune.!!

 

Ai pm. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...