Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

eu stiu unul adevarat pasionat si fara stare financiara f.buna pe numele de scena MADMAX imposibil sa nul cunoateti vine aproape la fiecare intrunire cu nipra lui si muneste doar pt benzina sa ajunga la intruniri.daca stie cineva cum sa ia legatura cu el e chiar de admirat tipul si merita donatia.

post-44737-0-02207800-1340005571_thumb.jpg

post-44737-0-15354800-1340005964_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

SALUT DACA VREI SA AJUTI PE CINEVA IATA UN MOTOCICLIST CARE E DE TOATA ADMIRATIA

SE NUMESTE MIHAI BEJENARIU SAU CUM IL STIM TOTI DIN IASI PIRATUL ARE UN MAXI SCUTER DE 250 CA

RE NU IL DA PE 10 MOTO TRAIESTE CU UN SALAR DE MIZERIE DAR ESTE FOARTE CORECT SI CINSTIT ESTE PREZENT PE CAT SE POATE LA ITRUNIRILE MOTO

SCUZE CA AM DETALIAT UN PIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o garnitura pt capacul de la ambreiaj de yamaha xv535 (clutch cover gasket). Cred ca merge si pe dragstar de 650. Eu am comandat-o pt Dragstar dar am vandut motorul intre timp.Care are nevoie sa-mi deie un semnal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu unul adevarat pasionat si fara stare financiara f.buna pe numele de scena MADMAX imposibil sa nul cunoateti vine aproape la fiecare intrunire cu nipra lui si muneste doar pt benzina sa ajunga la intruniri.daca stie cineva cum sa ia legatura cu el e chiar de admirat tipul si merita donatia.

 

Votez si eu pentru MADMAX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o garnitura pt capacul de la ambreiaj de yamaha xv535 (clutch cover gasket). Cred ca merge si pe dragstar de 650. Eu am comandat-o pt Dragstar dar am vandut motorul intre timp.Care are nevoie sa-mi deie un semnal.

 

 

imi trebuie mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, da' v-ati intrebat daca Mex vrea??? ca nu pare omu' care sa-si aerografieze mobra... eu cre'ca prefera finger-paintingul cu propriul lui deste

Bre, e vorba de custom leather :peace:

 

acum as vrea sa fac acelasi lucru dar cu un custom leather [...] care isi doreste o lucrare in piele pe chopperul lui dar nu si-o permite .Poate sa includa ,sea ,coburi , ornamente rezervor etc

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu unul adevarat pasionat si fara stare financiara f.buna pe numele de scena MADMAX imposibil sa nul cunoateti vine aproape la fiecare intrunire cu nipra lui si muneste doar pt benzina sa ajunga la intruniri.daca stie cineva cum sa ia legatura cu el e chiar de admirat tipul si merita donatia.

 

 

votez si eu pentru madmax!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votez si eu pt Mad Max!!!!! La Breaza acum 3 ani a intrat in cauciucul din spate a unui Dodge Ram (era al meu) si suparat tare intreaba ridicandu-se" Ba de ce ma trantesti ? Tu esti motociclist?" :laugh: Era beat muci dar il durea de mobra si nu de cazatura!

chiar merita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebuie mie.

Mai era cineva care o voia dar cum nu mi-a trimis adresa si nr. de tel sa o pot pune la curier...da-mi o adresa si nr. de tel. si ti-o pun la fan courier

 

/index.php?/topic/31010-donatii-pentru-chopperisti/page__view__findpost__p__3158302

 

sal, mai e valabila garnitura?

Sorry...garnitura pleaca maiine la Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am doua coburi Iron Horse, sunt modelul asta doar ca nu au fermoar la prindere. Nu stiu daca sunt din piele sau nu...aparent sunt.

 

Sunt vechi, urate, deformate, descusute pe ici pe colo, dar poate totusi cineva le vrea/le valorifica. Nu au gauri. Una dintre ele are catarama cu care se inchide capacul rupta, dar o am, se poate pune la loc foarte usor cu o capsa sau cu un surub+saiba+piulita cel mai bine, ca sa nu cada iar.

post-61362-0-53391600-1342278488_thumb.jpg

post-61362-0-47382400-1342278503_thumb.jpg

Editat de viperfx15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am doua coburi Iron Horse, sunt modelul asta doar ca nu au fermoar la prindere. Nu stiu daca sunt din piele sau nu...aparent sunt.

 

Sunt vechi, urate, deformate, descusute pe ici pe colo, dar poate totusi cineva le vrea/le valorifica. Nu au gauri. Una dintre ele are catarama cu care se inchide capacul rupta, dar o am, se poate pune la loc foarte usor cu o capsa sau cu un surub+saiba+piulita cel mai bine, ca sa nu cada iar.

 

Coburile (in sfarsit) au plecat. La constanta!

 

Pentru cei care mi-au dat PM si nu le-am raspuns: scuze, am primit multe mesaje, la o parte am rapsuns, la o parte nu am apucat, insa am respectat ordinea primirii cererilor.

 

pentru cei care mai mesteresc cate ceva pe acasa (nu ca mine):

 

pachet format din:

- 3 filiere + suport manual

- 7 tarozi + suport manual

- 3 mini-mandrine (defapt e doar partea din mijloc de la o mandrina), sunt pentru spiral/burghiu mic, 1-3mm

 

predarea se face doar in drumul taberei sau la o statie de metrou.

post-61362-0-45818000-1344158495_thumb.jpg

Editat de viperfx15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

pentru cei care mai mesteresc cate ceva pe acasa (nu ca mine):

 

pachet format din:

- 3 filiere + suport manual

- 7 tarozi + suport manual

- 3 mini-mandrine (defapt e doar partea din mijloc de la o mandrina), sunt pentru spiral/burghiu mic, 1-3mm

 

predarea se face doar in drumul taberei sau la o statie de metrou.

 

 

Daca mai sunt de actualitate ma inscriu eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Coburi si suport pt ele caut si eu ceva mai accesibil. Am un virago 535 si un copilas de 2 ani. Cam greu cu finantele, dar tre sa car cate ceva cu motocicleta, cumparaturi si altele. Dar chiar nu am nimik. Orice informatie ar fi de mare ajutor. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...