Sari la conținut

Comentarii Privind Intalnirile Anului 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Stimati useri,

 

Am pus pe forum Calendarul Intalnirilor 2006.

 

Va rugam ca toate discutiile cu privire la acest calendar sa le faceti aici, pentru ca topic-ul original sa ramana curat.

De asemenea, inainte de a va da cu parerea, va rugam sa procesati toate informatiile pe care vi le-am pus la dispozitie, nu va repeziti cu comentarii!

 

Va multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pacat ca in 30iun-2iul sunt 2 intalniri.Trebuie sa renunti al una si sa mergi la cealalta, GREA DECIZIE.

La care sa ma duc, la care sa renuntz. In afara de cei care o sa o aleaga pe ceea mai propiata, unii ar vrea sa mearga la ceea de la mare dar poate aradul e mai aproape o sa fie o mare dilema. :P

 

 

Din voturile pe 2005 parerile pro, sunt pentru Constanta, este posibil ca atunci sa se opteze mai mult pentru Constanta, in defavoarea Aradului(no offence sunt doar constatari).

 

Si a disparut Ploiestiul,(care in parerile tuturor a fost NR.1 in 2005), Tirgoviste,Iasi,Carei, Mizil si Vama.

Sper sa fie dora ne anuntate, inca.

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am remarcat ca Ploiestiul nu apare in calendar, desi intr-un poll a iesit cea mai buna intalnire in 2005. Probabil ca se va face intr-unul din week-end-urile inca libere in calendarul intalnirilor.

 

Ma surprinde putin organizarea intalnirii de la Bucuresti de catre Pro-Bike. Auzisem altceva dupa ceea ce s-a intamplat anul asta... Oricum, succes la organizare, si mega bafta la meteo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constantenii nu au fost prezenti......iar am fost comozi......este vina noastra.......In consecinta am fost bagati la concurenta cu Aradul si la o saptamana dupa Brasov. O sa vedem....poate facem o intrunire mai mica.

Realitatea este ca s-a observat un apetit pentru intruniri in special in mai - iunie.....De aceea cluburile mari si cu participare activa in UCMR (Cluj, Bacau, Timisoara, Brasov) sunt la deschiderea sezonului. Bravo lor. In iulie si august gasca se cam sparge, motociclistii si-au facut suma de una - doua - maxim trei intruniri, incep vacantele , aglomeratia pe sosele si caldura.....

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca in 30iun-2iul sunt 2 intalniri

 

Tinand cont ca sunt la 800 km distanta una ce cealalta, adica in colturi opuse ale tarii, ma indoiesc ca exista probleme... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma surprinde putin organizarea intalnirii de la Bucuresti de catre Pro-Bike. Auzisem altceva dupa ceea ce s-a intamplat anul asta... Oricum, succes la organizare, si mega bafta la meteo :P

In ce sens te surprinde ? Acest an 'intrunirea' de la Bucuresti a fost organizata de Moto Union !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am retinut pana acum e ca avem totusi un calendar si asta e de bine :crack: Restul se mai potrivesc din mers, Pploiestiul se va tine ca altfel mergem peste ei cu forta ;) , si de apetit pentru intruniri nu o sa duc lipsa din primavara pana in toamna, gaz sa fie :lol:

Deasemenea ne bucura ca vom avea totusi o intrunire la Bucuresti anul viitor, Pro-bike nu mai e de mult la prima incercare si sunt convins ca se vor descurca onorabil.

 

Personal voi inecerca anul viitor sa bantui cat mai mult prin Ardeal,dar sa vedem ce iese...pana una alta avem o iarna de indurat pana atunci...si btw, intrunirea de iarna mi se pare o idee buna, ma duc sa-mi proiectez senile pentru capra :P :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRUST MC nu tzine intrunire anu' asta? Am vazut doar intrunirea Road Patrol Timisoara...

Trust MC nu si-a facut prezenta la intalnirea de la Cuibul Dorului insa daca doresc sa faca o intrunire si in 2006 pot comunica data. :haha: De fapt toate cluburile care nu au anuntat inca sunt rugate sa o faca! Nu de alta dar trebuie timp pentru a fi mediatizate si in al doilea rand sa ne facem si noi traseele si niste calcule de buget pt la anul :D Unii merg in functie de concediu, nevasta, copii, bani, traseu, etc..etc... Daca se anunta din timp atat data, locatia cat si facilitatile detinute, participarea va fi bineinteles intr-un numar mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde anume va fi intrunirea de la Hundeoara? Chiar in Hunedoara? Eu am vazut undeva o alta locatie de intalnire in februarie, undeva in Cluj. Sunt curios, ar fi prima din judet, suntem cam rasfirati, neorganizati pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Unde anume va fi intrunirea de la Hundeoara? Chiar in Hunedoara? Eu am vazut undeva o alta locatie de intalnire in februarie, undeva in Cluj. Sunt curios, ar fi prima din judet, suntem cam rasfirati, neorganizati pe aici.

Pai RoadPatrol va organiza - asa rezulta din lista

 

 

Ce intrunir undeva in Cluj??? Detalii va rog frumos!!!

Rabdare, mai e 1/2 de an pana atunci.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe site-ul UCMR in februarie e o intalnire la Baisoara-Cluj, aici scrie de o intalnire la Hunedoara sau in judetul Hunedoara. Organizator in ambele cazuri clubul RoadPatrol. Desi sper ca e in Hunedoara treaba, ma tem ca e o "greseala eronata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...