Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

da sant acid si sarcastic uneori poate dur alta data! dar asa incerc sa mentin un echilibru in aceasta comunitate a motociclistilor in care sant doar o mica picatura veche! la multi ani tuturor! MS.

 

Mie personal nu mi s-a parut ca esti acru .Din contra te stiu un baiat sociabil si cu bun simt .

 

"asa incerc sa mentin un echilibru in aceasta comunitate a moto........" trebuia si tu sa-ti spui: se numea Buldozerul ( semeni putin cu Piedone)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fie Domnul si cu cei ce i au sarit la gat lui Dan, neintelegandu i frumoasa revelatie ce a avut loc in sufletul lui, dar fiecare la timpul sau va ajunge si aici. Oricum, a demonstrat ca este altfel decat ceilalti. Este de admirat gestul lui de a se da prada cateilor ce l au si compostat imediat. Om cu coloana si sange !

Editat de Dan Olaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nu va lasati indusi in eroare de numele afisat ,sunt eu Dan Popescu zis si Enduristul.

Postez de pe contul nevestii din cauza prostiei mele de anul trecut de a aduce amenintari administratorului fapt care a determinat stergerea contului meu.Stiu ca nu e voie sa postezi de pe contul altcuiva dar e singura mea posibilitate sa va multumesc celor care m-ati inteles si m-ati iertat.

Multumesc D.lor Dan Olaru si Festina Lente pentru cuvintele frumoase.Sper ca si D.nii Bunu si Dan Nastase sa ma ierte pentru tot ce a fost in trecut.Vreau sa ma tin de promisiunea pe care mi-am facut-o mie insumi de a deveni o persoana mai buna.Nu e vorba aici numai de ceea ce scot pe gura sau bat din taste,e mult mai mult.Vreau si faptele sa fie mai bune,sa ajut in masura in care pot pe toti cei care imi cer ajutorul.Chiar si pe cei care nu-mi cer ajutorul dar vad eu ca au nevoie de ajutor.

Stiu ca nu multi inteleg gestul meu,nici nu am nevoie,pot trai si fara sa fiu inteles.Sper ca intr-o zi toata lumea sa devina mai buna.Sper ca intr-o zi sa ajungem sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne mai judecam,sa nu mai fim nemultumiti de tot ce ne inconjoara, si nu vorbesc aici de motociclisti ci de intreaga planeta.

Va doresc sa aveti un an plin de bucurii si impliniri,si multa sanatate ca sa va puteti bucura de ele !!!

 

Pt. moderator- Stiu ca postarea mea de pe acest cont poate duce la stergerea lui pe motiv de clona sau mai stiu eu ce (bine... nu e clona ca celalalt cont a fost sters) dar va rog sa lasati postarea doua ,trei zile ca sa o vada toata lumea.Multumesc.

Editat de Endurista
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nu va lasati indusi in eroare de numele afisat ,sunt eu Dan Popescu zis si Enduristul.

Postez de pe contul nevestii din cauza prostiei mele de anul trecut de a aduce amenintari administratorului fapt care a determinat stergerea contului meu.Stiu ca nu e voie sa postezi de pe contul altcuiva dar e singura mea posibilitate sa va multumesc celor care m-ati inteles si m-ati iertat.

Multumesc D.lor Dan Olaru si Festina Lente pentru cuvintele frumoase.Sper ca si D.nii Bunu si Dan Nastase sa ma ierte pentru tot ce a fost in trecut.Vreau sa ma tin de promisiunea pe care mi-am facut-o mie insumi de a deveni o persoana mai buna.Nu e vorba aici numai de ceea ce scot pe gura sau bat din taste,e mult mai mult.Vreau si faptele sa fie mai bune,sa ajut in masura in care pot pe toti cei care imi cer ajutorul.Chiar si pe cei care nu-mi cer ajutorul dar vad eu ca au nevoie de ajutor.

Stiu ca nu multi inteleg gestul meu,nici nu am nevoie,pot trai si fara sa fiu inteles.Sper ca intr-o zi toata lumea sa devina mai buna.Sper ca intr-o zi sa ajungem sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne mai judecam,sa nu mai fim nemultumiti de tot ce ne inconjoara, si nu vorbesc aici de motociclisti ci de intreaga planeta.

Va doresc sa aveti un an plin de bucurii si impliniri,si multa sanatate ca sa va puteti bucura de ele !!!

 

Pt. moderator- Stiu ca postarea mea de pe acest cont poate duce la stergerea lui pe motiv de clona sau mai stiu eu ce (bine... nu e clona ca celalalt cont a fost sters) dar va rog sa lasati postarea doua ,trei zile ca sa o vada toata lumea.Multumesc.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ,daca doresti o iertare explicita,afla ca si eu te-am iertat.Dealtfel ultima noastra strangere de mana a spus mai multe.

Pentru moderatori.Aveti rugamintea mea de a-i reda dreptul de a participa la acest onorabil site de motociclism,lui Dan Popescu zis Enduristu,cu drepturi depline si cu rezerva privind recidiva.Gestul lui de a cere scuze merita macar atata recompensa.Daca recidiveaza,pac la Rasboiu.Va multumesc cu anticipatiune.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ,daca doresti o iertare explicita,afla ca si eu te-am iertat.Dealtfel ultima noastra strangere de mana a spus mai multe.

Pentru moderatori.Aveti rugamintea mea de a-i reda dreptul de a participa la acest onorabil site de motociclism,lui Dan Popescu zis Enduristu,cu drepturi depline si cu rezerva privind recidiva.Gestul lui de a cere scuze merita macar atata recompensa.Daca recidiveaza,pac la Rasboiu.Va multumesc cu anticipatiune.Bunu.

bunule, daca tot suntem la capitolul "iertaciuni" nu crezi ca ai putea sa ne onorezi cu prezenta la intrunirea motoveteranilor 2014 de la moeciu de la sfarsitul lui mai si sa te inscrii pe "celalalt" site?

hai lasa toate animozitatile si vino! viata e scurta, chiar prea scurta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferice de poporul cu Oameni de caracter!

Sa va tina Dumnezeu LA MULTI ANI adevarati in cuget si simtire!

 

La multi kilometri frumosi!

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveai si tu curiozitatea sa studiezi numele votantilor,vedeai si numele meu acolo.Sanatosi sa fim.Te astept cu familia la o plimbare pe lacul Snagov.

curiozitate am avut, dar site-ul nu da posibilitatea sa vad votantii! abia astept plimbarea pe snagov, gratarul il dau eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferice de poporul cu Oameni de caracter!

Sa va tina Dumnezeu LA MULTI ANI adevarati in cuget si simtire!

 

La multi kilometri frumosi!

ok .

vom continua discutia la prima intrunire Senior Riders din anul acesta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceeace vorbim noi aici nu are nimic a face cu alte etnii ,gen enduro seniori.Sa fim clari.



curiozitate am avut, dar site-ul nu da posibilitatea sa vad votantii! abia astept plimbarea pe snagov, gratarul il dau eu!

Asa e bre.Am verificat.O scapare a lor.Restul datelor raman.



post-27437-0-79261400-1389549757_thumb.jpg

post-27437-0-66005100-1389549756_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Bun exemplu de urmat.

Personal am vrut sa fac o mea culpa inca din decembrie.Mi-a luat-o inainte Dan.

Vreau pe aceasta cale sa recunosc faptul ca la micile rautati ale lui Doru 1900 ,vis a vis de Seniori,subsemnatul am avut o reactie disproportionata si jignitoare la adresa lui Doru.Nu o merita.Deci imi cer scuze fata de Doru si promit sa fiu cuminte si sa nu mai fac.La randul lui Doru sa-si mai tempereze aciditatea si sarcastitatea cand posteaza la Seniori.Nu sunt meritate.Chiar o critica ,cand o faci ,sunt zece feluri in a o spune.Deci cuvantul de ordine pe 2014 sa fie:vorba dulce mult aduce.

Vorba lui nea Liche ,va pup dulceata mica.

Am incercat sa aduc putina pace ,facand un gest de onoare.Din pacate,desi i-am recomandat sa termine cu atacurile,acesta nici nu vrea sa auda.Continue cu atacurile la persoana mea si la adresa SR 55.Considerand ca a calcat termenii "armistitiului" ,dovedind ca este un om fara onoare ,declar ca cele ce am spus in postul cu pricina,pe care impropriu l-am numit jignitor, sunt nu jigniri ci adevaruri si de actualitate.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si stii de ce ?

Pentru ca cuvantul doare mai mult decat palma .

Personal imi cer scuze fata de tine pentru tot ce am scris la adresa ta si la randul meu, te iert .

Consider ca esti un bun prieten la bine si la rau , de aceea te rog sa incerci sa treci cu vederea tot ceea ce crezi tu ca te-a afectat .

 

 

:hug:


Editat de nicon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

s-a pus de o-ntîlnire pa 2014?

nu de alta dar, am început sa nu ma mai recunosc, dimineata, în oglinda ...

 

plus ca de ceva ani îmi tot zic - anu asta o pun de mamaliga

... si ramîn cu mestecau-nfipt în terciu' racit în tuci ...

Editat de RO-shu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a pus de o-ntîlnire pa 2014?

nu de alta dar, am început sa nu ma mai recunosc, dimineata, în oglinda ...

 

plus ca de ceva ani îmi tot zic - anu asta o pun de mamaliga

... si ramîn cu mestecau-nfipt în terciu' racit în tuci ...

bre , nenea . Nu te cunosc , dar tare , tare imi amintesti de cineva . Te vad un Mos Craciun . Batran si vii de departe ...

Mai posteaza p "aci , cine stie poate ca urarile "haide , haide-n casa mea unde-i cald si bine" ti se vor potrivi si lu matale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre , nenea . Nu te cunosc , dar tare , tare imi amintesti de cineva . Te vad un Mos Craciun . Batran si vii de departe ...

Mai posteaza p "aci , cine stie poate ca urarile "haide , haide-n casa mea unde-i cald si bine" ti se vor potrivi si lu matale.

pai cam asa-i - batrîn si vin (iar vin?!) si de departe (cam 7° diferenta, pe harta, fata de paralela 45)

 

acu fara bascalie, ma spîrcîi pe mine de ceva ani sa vin la o-ntîlnire de bosho si nu reusesc

poate oi reusi odata si o data ... cît înca mai pot sa tin mobra-ntre picioare

 

de venit am venit de fo 3-4 ori dar, prima oara nu era vorba de-ntîlnirea mumiilor (prin 2003 si 2006 ... parca) iar p'orma nu s-a lipit c-a fost deja prea tîrziu (2011)

 

hai sa ne vedem voiosi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...