Sari la conținut

Cel mai agramat user de pe forum


tiptil1
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 223
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mie-mi plăcea de Dark Rider 82, care a fost banat. Când lua ceva la bord, scria vrute Âşi nevrute. Abia dacă înțelegeai ideea conținutului. ÂŞi prost gramatical, dar Âşi caps look la greu. Era un deliciu să-l citesc când Âştiam că bea.

Gabi, îmi pare rău, dar trebuia să te includ în secțiunea asta. :cheers:

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: fara suparare domnule.

 

Nu m-am suparat, chiar vorbeam serios, stiu ca fac greseli gramaticale, doar ca nu inteleg de unde si pana unde sa le lege lumea de fiecare gresala. Daca ar fi sa se ia la puricat fiecare topic cred ca la al 2-lea sau 3-lea post s-ar gasi cate o gresala. Si apropo de asta, mi-a povestit cineva care era la faculta de litere din bucuresti si zicea ca si acolo au colege care fac greseli de ortografie, asa ca la ce sa ne asteptam de la niste oameni de rand

 

Numa bine :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi plăcea de Dark Rider 82, care a fost banat. Când lua ceva la bord, scria vrute Âşi nevrute. Abia dacă înțelegeai ideea conținutului. ÂŞi prost gramatical, dar Âşi caps look la greu. Era un deliciu să-l citesc când Âştiam că bea.

Gabi, îmi pare rău, dar trebuia să te includ în secțiunea asta. :hug:

Darku are probleme de vedere din cate stiu, d-aia scria si de tipar si uneori gresea... Si asta e un caz des intalnit, iar daca se stie de el, nu trebuie sa deranjeze pe cei ce-l citesc! :blink:

Referitor la iesirile lui, chiar mi-e si mie dor de el, ca era omu campion :cheers:

Mesaj completat

Hai bre, fii si tu indulgent, era busit bietu baiat si cu probleme medicale...Nici mie nu mi-ar mai arde sa scriu corect gramatical daca as stii ca fiecare Shift+1 infige in carca mea cate un cutit :D

Poate daca are si alte posturi, mai de dinainte, atunci merita nominalizat :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreleule, Gabi poartă ochelari. Nu avea nicio tangență cu asta. Era pur Âşi simplu din cauza alcoolului. IeÂşiri ca ale lui nu a mai avut Âşi nici nu cred că vor mai fi pe forumul ăsta. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreleule, Gabi poartă ochelari. Nu avea nicio tangență cu asta. Era pur Âşi simplu din cauza alcoolului. IeÂşiri ca ale lui nu a mai avut Âşi nici nu cred că vor mai fi pe forumul ăsta. :)

 

Dacă ți-e dor de el, TănăsescuAndrei74 pe fromul vecin. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreleule, Gabi poartă ochelari. Nu avea nicio tangență cu asta. Era pur Âşi simplu din cauza alcoolului. IeÂşiri ca ale lui nu a mai avut Âşi nici nu cred că vor mai fi pe forumul ăsta. :P

 

BA IA VEDETZIVA DE TREAABA VOASTRA, AMERCIA SUCKS, HUA BIN LADEN :) :lol:

 

TARA ASTA DE RAH.AT AR TREBUII UCISI TOTI ASTIA CARE NE ENERVEAZA , INCEPAND CU MR ORL SI BIRAID :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA IA VEDETZIVA DE TREAABA VOASTRA, AMERCIA SUCKS, HUA BIN LADEN

 

TARA ASTA DE RAH.AT AR TREBUII UCISI TOTI ASTIA CARE NE ENERVEAZA , INCEPAND CU MR ORL SI BIRAID :P :)

Ma si daca ma chinuiam o ora si nu puteam sa-l imit asa :lol:

Eu chiar m-am inteles cu omu... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ți-e dor de el, TănăsescuAndrei74 pe fromul vecin. :lol:

ÂŞi pe 2roți e cu Dark Rider, dar mai mare deliciul era când posta aici.

BA IA VEDETZIVA DE TREAABA VOASTRA, AMERCIA SUCKS, HUA BIN LADEN

 

TARA ASTA DE RAH.AT AR TREBUII UCISI TOTI ASTIA CARE NE ENERVEAZA , INCEPAND CU MR ORL SI BIRAID :P :)

Din fericire noi ne înțelegem bine cu el. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreleule, Gabi poartă ochelari. Nu avea nicio tangență cu asta. Era pur Âşi simplu din cauza alcoolului. IeÂşiri ca ale lui nu a mai avut Âşi nici nu cred că vor mai fi pe forumul ăsta. :)

 

 

Verifica ultima fraza scrisa chiar de tine si apoi vino cu inca o nominalizare, desteapto!

Ori n'a mai avut si nici nu va mai avea nimeni, ori nu au mai fost si nici nu vor mai fi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Verifica ultima fraza scrisa chiar de tine si apoi vino cu inca o nominalizare, desteapto!

Ori n'a mai avut si nici nu va mai avea nimeni, ori nu au mai fost si nici nu vor mai fi ...

Da da, recunosc. Nu are nicio logică ce-am scris. :)

Se mai întâmplă. RuÂşinică.

 

Vroiam să spun că nu cred că a mai avut cineva ieÂşiri ca ale lui Âşi nu cred că vor mai exista ieÂşiri de genul ăla de acum încolo.

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

biRAID DACA ITI DAU O PALMA DUPA CEAFA ITI IES IESIRILE PE NAS DA NU MA ENERVA CA FACEM SCANDAL AICEA PE TOPIC :P :)

 

ORI ESTI SI TU AMERICANCA, TI CU BUSH SI NENOROCITU ALA DE OBAMA RATI AI DREACU :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca-mi permiteti, eu sunt ceva mai nou pe-aci, eu merg pe mana domnisoarei niki 1, 2, 3. Durerea e "ca ca ea e multi". Cred ca o gasesc pe Stefania Popescu pe acasa, si daca nu reuseste sa invete ceva dupa ea macar isi da cu ea de cap, isi face un serviciu.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pompiliu :D

 

om bun salutare ai luato raznza sti bine ce implica organizarea uni asemenea calatori nimeni nu o face gratis si eu vreau sa organizez un nordkapp anul viitor am un an in fata stiu la ce ma inham nu va fi usor dar cum nici anul asta nu visam sa ajung la nordkapp asa pot spera sa gasesc doritori te salut Pompi

 

/index.php?...t&p=2069213

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...