Sari la conținut

Motorul Meu E In Pom


onutz
 Share

Postări Recomandate

Belea! Incearca sa cateri si cilindrul :friends: . Sa iti aduca mosul un motor nou pe care sa nu il mai urci in pom la anul!!! Bafta si LMA!!!

 

motoru' nu-i rău. îi lipseÂşte doar un ghid de la o supapă. la anu' s-ar putea să fie tot în pom, dar la mine acasă. nu de alta, dar n-am garaj.

 

La Mulți Ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr onutz: E tare faza cu motorul " de craciun" :ok:

 

ptr AWD: in legatura cu piesele de nipru vezi ca e un tip nou venit care are nevoie de un cot de toba ptr un nipru... si a postat aici la chopperishti .

 

Ptr Klaus si nu numai !!!! Poate se va zice ca sunt rasist dar eu stiu ce le-ash face puilor astora de cioroi.. mama lor de imputiti... :peace:

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai că nu trebuie să fim rasiÂşti de astă dată, Klaus nu a pățit nimik de la țiagani, ci doar s-a certat cu iubita... :peace: :) :ok: :)

Nu s-a certat cu nici o iubită (momentan n-are). A fost o eroare de apreciere a distanțelor: Klaus s-a jucat cu o făclie incandescentă, pe care mi-a lipit-o din greÂşeală de față, iar eu am dat-o la o parte cu mâna în care țineam paharul de bere. Paharul i s-a spart în cap Âşi un ciob l-a tăiat pe față... :D

Nu ne-am certat din cauza asta. Arsura mea a trecut Âşi tăietura lui e aproape vindecată. Singura urmare a acestei îtâmplări e că s-a cam terminat cu bețiile. Noul an ne-a prins cu mintea limpede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

Nu s-a certat cu nici o iubită (momentan n-are). A fost o eroare de apreciere a distanțelor: Klaus s-a jucat cu o făclie incandescentă, pe care mi-a lipit-o din greÂşeală de față, iar eu am dat-o la o parte cu mâna în care țineam paharul de bere. Paharul i s-a spart în cap Âşi un ciob l-a tăiat pe față... :ok:

Nu ne-am certat din cauza asta. Arsura mea a trecut Âşi tăietura lui e aproape vindecată. Singura urmare a acestei îtâmplări e că s-a cam terminat cu bețiile. Noul an ne-a prins cu mintea limpede.

 

Bine ca s-a terminat cu happy end :D :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Super original ! Pacat ca nu exista o poza in care sa se vada tot bradul.

Mai rezista saracutul cu toate fiarele alea pe el ? :ok:

 

e blasfemie.

 

Mai bine ma dau pe zapada cu moshu beat in spate, fara casca, haine si carnet.

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Singura urmare a acestei îtâmplări e că s-a cam terminat cu bețiile. Noul an ne-a prins cu mintea limpede.

 

Minciună!!

Ne-am îmbătat ca porcii seara de 2 spre 3 ianuarie: Klaus, Onutz, Gabi Mobristu, eu, Vlad Âşi Luki (în afară de Vlad Âşi Luki, restu suntem forumiÂşti :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...