Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:*

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :finger:

 

 

Au mai fost fete care au postat,din cate imi amintesc eu, deoarece citii acest topic fir de-a -par... probabil doua. Una care posta acu vreo 10 zile era o tipa sexy din Bucuresti, parca Nuka avea pseudonimul (din cate imi aduc eu bine aminte). Sa stiti ca acest topic il citi cu interes si o tipa care fu model la SMAEB, Adina Dinu, de care unii se luau ca are sanii cam lasati, insa fu apreciata de multi ca tipa foarte atragatoare. Cine vrea sa o vada pe adina si in afara de pozele in care e pe motocicleta o gaseste pe adresa de hi-5 : http://deea-dark88.hi5.com/friend/p1874414...ark+angel--html

Acolo si-a pus si ea cateva poze cu SMAEB. :bigstar:

Asfalt uscat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu ipocrit, mi-au placut femeile! ( hai sa nu le spunem "fete", va rog! ) Ba chiar mi-au placut atat de mult incat am cam uitat ca am facut o gramada de km pentru a vedea cu totul altceva ( desi nu prea aveai ce vedea nou; poate V-Max-ul, dupa gustul meu ). Mi-am adus, totusi, aminte de o remarca a unui coleg ginecolog, aparent fara legatura cu subiectul, care spunea ca se uita "lacom" dupa femeile imbracate ... :)

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marook, spre deosebire de colegul tau ginecolog, noi suntem ginecologi amatori

Off topic!( sorry! ) : Din pacate pentru noi toti, amice, multi dintre medicii cu patalama din tara asta, nu numai ginecologi, sunt si ei tot niste "amatori". Nu m-as da pe mana a minim 90% dintre colegii mei de an! Hai sa fim sanatosi! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze si de la mine.. majoritatea la noi in stand, ca deh :bigstar:

Mi-aduc aminte de voi! Cu foarte mare placere!!! :) La urma urmei, voi, femeile, ati ramas cam singura parte frumoasa a vietii noastre ... ( stiu ce-mi voi fura cu "post"-ul asta, dar ... )

 

 

ma intreb cate tipe de la SMAB erau virgine inainte de prezentare. Apoi cate au mai ramas virgine...

Amanunte, amanunte ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRE DAR LIPSESTE CINEVA !!!

DUMUNICA AM FOST ACOLO PE LA ORA 14.00 SA ZIC

MAI INCOLO DE STANDUL KAWA, LA ETAJ, INTRAND DINSPRESTANGA INSPRE DREAPTA, NU STIU LA CARE DRAQ STAND ERA O BUCACIUNE IMBRACATA DEFAPT DEZBRACATA IN ROZ (CU O BATISTA CU FRANJURI PESTE NISTE TZATZE ABSOLUT BESTIALE)

CE POT SA ZIC, CIRCULATZIA ERA BLOCATA PE ACOLO, M-AM STRECURAT CU GREU PENTRU CA TOATA LUMEA ISI FACEA POZE CU URSU` LA SOVATA

DECI? CINE ARE POZE CU BUCACIUNEA... VA ROG UN PAS IN FATA, MULTUMESC :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

de 1H ma uit pe aici shi caut acelasi lucru 10X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :)

cred ca jumatate din fetele pozate au postat aici ... si binenteles ca mai toate citesc, dar putine au curaj sa zica ceva ... deobicei daca le spui ceva de rau sar sa se apere :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a inviat topicul.. am mai gasit si eu alte cateva fete prin poze :finger:

 

post-29317-1240780383_thumb.jpgpost-29317-1240780426_thumb.jpgpost-29317-1240780467_thumb.jpgpost-29317-1240780658_thumb.jpgpost-29317-1240780492_thumb.jpgpost-29317-1240780525_thumb.jpgpost-29317-1240780628_thumb.jpgpost-29317-1240780703_thumb.jpgpost-29317-1240781343_thumb.jpg

 

A, si am pus si poze cu motorete aici :) Enjoy!

 

Mi-aduc aminte de voi! Cu foarte mare placere!!! :D La urma urmei, voi, femeile, ati ramas cam singura parte frumoasa a vietii noastre ... ( stiu ce-mi voi fura cu "post"-ul asta, dar ... )

 

din partea mea, nu-ti vei fura decat un 'multumesc' :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iete ca mai dadui si io o raita p-aici, si voiesc a grai: intr-adevar foarte frumoase fetele de la Piaggio. Si imbracate cu mult mai mult bun gust decat restul fetelor care... (vorba lu' Adibasu' - "cu cateva exceptii" ), fara nici un fel de "struguri acri" chiar erau imbracate naspa chiar daca unele arata bine!

:)

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doriti sa le mai vedeti pe "printesele" astea, le gasiti la banbu', multe pe acolo isi fac veacul.Nu stiu de unde atata placere pentru niste pitzipoance din plastic....in fine, ma (cuvant urat) in gusturile unora.

Forumistele de aici frecventeaza banbu :) ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doriti sa le mai vedeti pe "printesele" astea, le gasiti la banbu', multe pe acolo isi fac veacul.Nu stiu de unde atata placere pentru niste pitzipoance din plastic....in fine, ma (cuvant urat) in gusturile unora.

 

gusturile nu se discuta...din pacate plasticul tinde sa devina optiunea generala a barbatilor. no ofense. trecand peste unele erau chiar dragute. a fost funny sa folosesc buda cu ele dimineata la smaeb...eu spaland cana de la filtru de cafea si ele cu smacuri parfumuri and stuff. s-au chinuit sa arate bine, sa intepeneasca in diverse pozitii. multe chiar au nevoie de banii aia pe care ii primesc. nu vin sa isi piarda virginitatea cum sugerau unii dintre voi. macar daca tot baliti la ele, nu mai vorbiti asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma, tre' sa stie bajetii de pe forum cum vrajesc ei fetele cu acadele sa stea intr-un fel pe motoreta...

 

no offense, le faceti pe duduile astea panarame, da' eu incep sa ma intreb serios care sunt panaramele de fapt - voi astia din specia acadelelor sau voi cei care nu dati doi bani pe ele prin replicile de pe forum dar stati cu bavetica in buzunar cand veniti la SMAEB. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma, tre' sa stie bajetii de pe forum cum vrajesc ei fetele cu acadele sa stea intr-un fel pe motoreta...

 

no offense, le faceti pe duduile astea panarame, da' eu incep sa ma intreb serios care sunt panaramele de fapt - voi astia din specia acadelelor sau voi cei care nu dati doi bani pe ele prin replicile de pe forum dar stati cu bavetica in buzunar cand veniti la SMAEB. :)

 

neanderthalienii erau domni breh raluco. pai daca au facut ei poza cu zambilica pe jos strambandu-se de ziceai ca le-a intrat un bat in fund si le-a iesit pe gat...ce sa le mai zici ca scoteau texte de genul ala....cand vedeau femei. ca sunt convinsa, unii au vazut pentru prima data femei la smaeb. altfel nu imi explic reactiile. cel mai mult mi-au placut doi nene, usor ashea spre 30 de ani care au stresat 3 domnisoare bunace rau, iesite si ele la intrarea principala sa fumeze la soare pentru o pauza de 5 minutele. ca mai mult nu stateau saracele. si nenii aia se rugau de una dintre ele....hai te intinzi un pic pe mobra asta...stai un pic calare pe ea....gizas... yuck....era vb de r6 busit langa masina la fel de busita....ce pana mea o fi artistic la o mitzi cracita pe o motoreta busita in accident? bolnavi care esteti bah. :bigstar: by the way fetele au ramas masca la asa cereri...dap...basca nenii erau cu tot cu soatele dupa ei...foarte naspa dnele lor. sa ma scuzati dar de aproape vad bine. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai frate, de ce nu mi-ai povestit cand eram acolo? :) ce-am putut sa ratez?! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una care posta acu vreo 10 zile era o tipa sexy din Bucuresti, parca Nuka avea pseudonimul (din cate imi aduc eu bine aminte). Sa stiti ca acest topic il citi cu interes si o tipa care fu model la SMAEB,

 

Adina Dinu, de care unii se luau ca are sanii cam lasati, insa fu apreciata de multi ca tipa foarte atragatoare.

Bre, Nuka nu o fost model pe motocicleta :bigstar:

 

Referitor la tipa de care se luau unii ca avea sanii lasati, s-ar putea sa fi fost de la costumul ala faza :D Oricum, tipei i s-au facut unele dintre cele mai frumoase potrete de la salon(nu de catre fotografi ce scot ochii cu blitu) din ce-am vazut eu prin poze...e fotogenica si a stiut si ea sa pozeze...

 

O faza tare a fost cand stateam la standul nostru si ma uitam eu la lumea care trecea, lume normala, imbracata ba mai gros ba mai subtire, una alta, si deodata in peisaj apar doua tipe in costum de baie :) Am ramas lemn...imi venea sa ma uit dupa palmieri :finger:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde erai tu printesa si noi nu stiam? :)

am zis eu ca as fi? ma refeream la diferenta dintre fetele alea care aratau bine si soatele indivizilor care erau departe de acele fatuci. cand oi afirma eu ca sunt miss....sa te trezesti vorbind. eu nu am fost la smaeb ca sa ma cracesc sau sa arat vreun fizic. nu e cazul si nu de asta am fost la smaeb. dar again...de ce sa nu fim caustici si mistocari? ca se poate. estem barbati vero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...