Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e 2006 sau 2007 , nu am talonul la mine sa-ti zic exact....si in talon e de 650 ,aia sunt `100%. Undertailul l-a mesterit fostul proprietar, la fel si toba. acum am aripa fata de alta culoare....dar nu-i stres ,se vopseste in curand.

aripa fasta e de la modelul anterior da nu-i bai,motorul arata destul de ingrijit.sa-l folosesti sanatos fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pentru toti iubitorii de motocicleta (mai ales Suzuki Bandit)

Si eu am ales tipul asta de motocicleta, am avut cu ea o jumatate de sezon anul trecut si sunt foarte multumita de ea!

Este din 1996, are 22000 de km, si merge impecabil!

Sa aveti asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pentru toti iubitorii de motocicleta (mai ales Suzuki Bandit)

Si eu am ales tipul asta de motocicleta, am avut cu ea o jumatate de sezon anul trecut si sunt foarte multumita de ea!

Este din 1996, are 22000 de km, si merge impecabil!

Sa aveti asfalt uscat!!!

 

Bine ai venit printre noi! Felicitari pentru achizitie. Iti doresc cat mai multi km fara incidente si sa ai zambetul pe buze de fiecare data cand o incaleci... merita!

 

Cheers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi! Felicitari pentru achizitie. Iti doresc cat mai multi km fara incidente si sa ai zambetul pe buze de fiecare data cand o incaleci... merita!

 

Cheers

 

 

Multumesc frumos!

Sper ca pe sfarsit de saptamana o sa fie vreme buna, ca de doua saptamani nu am scos mobra la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ma plictiseam eu la serviciu, m-am apucat sa caut motoare pe net. Am gasit asta si am facut patru sugestii de emblema. nu-mi plac toate, dar cine-stie care dintre voi vine cu niste idei bune. asa ca bagati niste propuneri. eu ma mai joc cu asta cand am timp.

 

post-35709-1271096151_thumb.jpg

 

Tin sa precizez ca tot ce este portocaliu va fi cusut cu ata reflectorizanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pot ajuta eu cu sigla/emblema in format vectorial. Eu ma gandeam la ceva de genul asta:

 

post-36594-1270829981_thumb.jpg post-36594-1270829998_thumb.jpg

Chiar daca nu am Bandit asta mi se pare cel mai tare doar sa scrie sub Romania.

Si ar trebui incercat in loc de pusti niste chei sau biele. (zic si eu).

E la pag 564 prima de sus.

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare.

Aveti idee la ce poate folosi saiba inconjurat cu rosu din poza ?

Are doar pe stanga. Am crezut ca e strica filetul dar tine bine.

Alte ideei ?

posibil sa nu fie surubul original si cel care il ai acolo sa fie mai lung, motiv pt care ia pus o saiba mai groasa sa poata strange...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, aia de jos din drepta, insa eu as pune "BANDIT" scris cu fontul oficial, adica cel din poza stanga jos. Jos as scrie Ramania :love:

 

Am incercat si varianta asta insa, din pacate, fontul si felul in care este scris acel "bandit" nu ma lasa sa-l arcuiesc. De fapt, il pot arcui, dar nu se mai intelege nimic.

 

Si da, stiu ca mobra nu e un bandit, dar e cam cea mai apropiata variatiune pe care am gasit-o vector. plus ca imi p[lace mult unghiul din care e pozata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic musai scrisul original Bandit deoarece ar fi si sugestiv si foarte estetic si si ca motor as pune tot un bandit pozat din fata-jos, Naked daca se poate :P , cu toate ca primul meu a fost S.

:)

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100 de mii, 100 de mii, dar motorul ala merge bine!? Refuz sa cred ca banditul intretinut bine nu duce 100 mii, dar in ce stare e cand ajunge la venerabila varsta? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca marti ,13 , nu e cu ghinion , si promovez poligonul, marti seara ne vedem pe strada........ la primul drum oficial cu banditul meu ,

 

 

Promovat! :) binenteles , azi am constatat ca bateria e moarta.........ghinion, o sa ies doar in weekend ca mai trebuie sa mai si lucrez.... :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...