Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

nevasta-mea: urata cu draci :D

 

PS: nu mi se pare o combinatie reusita. Negru cu rosu mai merge, alb cu rosu..no way!

 

Bine ca nu am testat pe mobra mea, am cautat sa vad cum arata si am fost dezamagit..

Urasc cadrul de bandit ca este vopsit..macar daca il lasau si ei negru sau argintiu..

Parca aduce putin a Dinamo, ei parca au culorile alb, rosu :)

 

Ce de motociclete au fost azi la plimbare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mi se pare de departe cea mai nereusita combinatie de culori. daca as vedea pe strada asa un motor prima data m-as gindi "asta a avut accident cu motorul si nu si-a gasit plastice si rezervor pe culoarea care trebuie". fix nuca-n perete. eronat big time.

daca e sa ma gindesc si mai bine, ar avea o vaga sansa cu ceva pictat pe rezervor dar si asa cadrul rosu ar fi din alt film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar un model reusit. Se inscrie in tendinta modelelor de strada agresive pe care le scot acum producatorii (z750 hornet fz1). Usor, usor e posibil sa ia fata modelelor sportive acest curent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tobe enorma au toate de la norme de zgomot.

niste furci USD totusi vad ca n-au fost in stare sa-i puna ca sa arate omeneste. cum iti dai seama cit de bune-s frinele, dupa culoare?

Mesaj completat

tobe enorma au toate de la norme de zgomot.

niste furci USD totusi vad ca n-au fost in stare sa-i puna ca sa arate omeneste. cum iti dai seama cit de bune-s frinele, dupa culoare?

a, acum am vazut ca de fapt are USD. ma uitasem la alte poze de pe net.

acum m-am uitat la pozele de pe site si nu mi se pare deloc reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Sunt si eu un proaspat posesor de Suzuki Bandit 600 S din 2000 si am o problema cu turometrul. Daca are cineva de vanzare un turometru, chiar si defect il astept pe PM.

Multumesc frumos!

e Pop sau Kult? ce problema ai la el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Este modelul pop, an 2000. Problema este ca a inceput sa se exfolieze cadranul, se umfla vopseaua la un surub si s-a extins pe o suprafata destul de mare. Nu imi explic de ce se intampla asta.Asta toamna era ok si acum cand l-am scos din garaj am observat problema aceasta . Ma intresa si un turometru defect pentru a folosi cadranul.

Multumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Este modelul pop, an 2000. Problema este ca a inceput sa se exfolieze cadranul, se umfla vopseaua la un surub si s-a extins pe o suprafata destul de mare. Nu imi explic de ce se intampla asta.Asta toamna era ok si acum cand l-am scos din garaj am observat problema aceasta . Ma intresa si un turometru defect pentru a folosi cadranul.

Multumesc,

da-i un PM userului Vischo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit un email de la Elf, poate va intereseaza:

 

GSF650S ABS K8 – an 2008 - 5790 EURO

GSF650SK8 – an 2008 - 5390 EURO

GSX1300BKK9 – an 2009 - 9290 EURO

GSX650FK9 - an 2009 - 5590 EURO

GSX-R600K8 – an 2008 - 7590 EURO

SV650S ABS K8 – an 2008 - 5390 EURO

 

Toate sunt noi, 0 km. Preturile mi se par foarte ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit un email de la Elf, poate va intereseaza:

 

GSF650S ABS K8 – an 2008 - 5790 EURO

GSF650SK8 – an 2008 - 5390 EURO

GSX1300BKK9 – an 2009 - 9290 EURO

GSX650FK9 - an 2009 - 5590 EURO

GSX-R600K8 – an 2008 - 7590 EURO

SV650S ABS K8 – an 2008 - 5390 EURO

 

Toate sunt noi, 0 km. Preturile mi se par foarte ok.

preturi bune ce sa mai

 

ca o comparatie , la motoboom zx6r 2009 , 8500 E

 

poate ma lipesc si eu de ceva :bigstar::D

Editat de gabi88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate sunt noi, 0 km. Preturile mi se par foarte ok.

 

Sunt cu tot cu TVA? asa de curiozitate

 

stiti careva sa existe delimitator de putere pentru Bandit 650 2008? asta daca este limitat !!!!

 

Eu nu cred ca e limitat.Atata poate (86 de cai). Nu e supersport totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca sunt limitate, posibil sa fie limitate elctronic. Cele vechi se limitau cu niste "obloane" care obturau admisia, aratau ca niste discuri gaurite :D http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-Bandit-600-MK...=item19c33b5860

 

cautand pe ebay restrictoarele clasice, am dat si de cele electronice http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-GSF650-BANDIT...=item56422179a5 deci cum spuneam, sunt electronice :laugh:

 

NervOptik: frate, tu cautai pe net manual de reparat 1100-le si ai dat de gagica, sau invers? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca sunt limitate, posibil sa fie limitate elctronic. Cele vechi se limitau cu niste "obloane" care obturau admisia, aratau ca niste discuri gaurite :D http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-Bandit-600-MK...=item19c33b5860

 

cautand pe ebay restrictoarele clasice, am dat si de cele electronice http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-GSF650-BANDIT...=item56422179a5 deci cum spuneam, sunt electronice :laugh:

 

NervOptik: frate, tu cautai pe net manual de reparat 1100-le si ai dat de gagica, sau invers? :bigstar:

 

Ok, deci ca sa-l restrictionezi o faci electronic. Asta inseamna ca e posibil sa fie restirctionat dar nu este obligatoriu. Cum aflam daca este restrictionat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...