Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu ca text optez pt ce o zis Xel... Africa twin -Romania

 

Si as propune sa facem acelasi model, adica ar fi mai fain decat sa apara fiecare cu alta culoare si alt text.(chiar

daca nu suntem "a team", ar da macar impresia ca suntem uniti :crack:

 

parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti!

sunt proaspat posesor de xrv 750 din 97 si de-abia astept sa o domesticesc. e prima moto dar inceputul a fost promitator. :crack: as vrea sa aflu cat mai multe despre ea dar am rabdare. dupa o verificare amanuntita o scot la pascut si apoi transhumanta scrie pe mine - campie deal munte si invers :crack: . de poeti numai de bine!

post-45606-1235076175_thumb.jpg

post-45606-1235076191_thumb.jpg

post-45606-1235076201_thumb.jpg

Editat de ratacitorul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti!

sunt proaspat posesor de xrv 750 din 97 si de-abia astept sa o domesticesc. e prima moto dar inceputul a fost promitator. :crack: as vrea sa aflu cat mai multe despre ea dar am rabdare. dupa o verificare amanuntita o scot la pascut si apoi transhumanta scrie pe mine - campie deal munte si invers :P . de poeti numai de bine!

 

arata super bine ... felicitari pt achizitie ... da si tu mai multe detalii :crack:

 

deci sa inteleg ca pe autocolant reflctorizant.... vedeti ca asta e casant si trebe pus numai le loc drept...

 

pai se vor monta pe rezervor, pe coburi (cine are) pe parbriz ... deci ar trebui sa fie ok :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fratikule,

sa o stapanesti sanatos si griji de dansa, ca ii si buna si naravasa.

pozele mi-au facut rau ca a mea ie la tara si nu pot sa o mangai.

da lasa ca se usuca asfaltul si il tocim un pic.

ASFALT USCAT la toata lumea. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa inteleg ca pe autocolant reflctorizant.... vedeti ca asta e casant si trebe pus numai le loc drept...

 

pana la urma cum facem comanda? iti trimitem pe PM adresa fiecare si comanda? sau cum..

 

Eu zic cai mult mai bine sa fie reflectorizant, imbini utilu cu "aspectu"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faina.... da si tu niste detali... s nu zici ca are vreo 30.000 km ca nu cred..

 

 

are 39000 km, am dat pe ea 3200 adusa in tara, are ce se vede pe ea......

 

 

 

pentru cei care stiu: ce fel de casca se preteaza cel mai bine la africa. vreau mai mult ture lungi decat coclauri (care nu vor lipsi dar nu vor predomina). multumesc! :crack:

post-45606-1235143252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...ctrotec-II-0001

 

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...ets/Arai-TOUR-X

 

am uiat sa mentionez ca MATERIALUL REFLECTORIZANT ESTE DE 10 ORI MAI SCUMP DECAT CEL NORMAL. ESTE FOARTE CASANT SI O SA IL PUNETI PE LOCURI MAI DREPTE. deci pentru 10 motoare, adica cate 4 de ficare. 4x10buc=40 bucati, folosesc 50cm*120cm de material. dar pretul va fi tot de 3 ron pe bucata... adica 12 lei. practic nu castig mai nimic. cred ca doar cei 2 lei din acei 12. aveti noroc ca imi place AT-ul. daca am sa vad vreuna la vreo intrunire cu stickere de ale mele, mi-o dati si mie o tura da?

 

final.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oky-doky.Nu ezita sa mi-o ceri la o tura .Fi sigur ca ai so cunosti.[cum ai scris acolo serky, asa ca imi scri si mie ,pedro].pe 4buc.daca,se poate

post-39145-1235195794_thumb.jpg

post-39145-1235196146_thumb.jpg

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand AT 2002, proaspat adusa din Germania, pret 4500 eur. Poze si detalii in curand. Tel. 0722858466 sau PM.

 

Crash bar-uri, cric central, pompa de benzina pe vacuum, 51000km, unic proprietar in Germania.

 

post-30-1235198164_thumb.jpg post-30-1235198182_thumb.jpg post-30-1235198194_thumb.jpgpost-30-1235198228_thumb.jpg

 

post-30-1235198246_thumb.jpg

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...