Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

mongolia updated :angry:

mama ce asteptam updateul asta care chiar merita citit acum am terminat de citit si e extraordinar.

 

copylotto cand mai avem parte de inca unu?(stiu ca sunt cam nerabdator)

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si eu astept.

ai am crezut ca sunt eu izolat dar nici prietenii apropiati nu stiu mai multe de el decat updateurile aste. si fumeaza si ei cot la cot cu mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andrei,

 

[...]Ma mai invart eu pe-acolo minunandu-ma de creatia asta, si bucurat de senzatia de bine pe care in sfarsit o am in Rusia. Ma gandesc ca e probabil din cauza faptului ca aici sunt multi turisti, multi d-astia ca mine, multi noi, adica vino acuma bai militiene si alege, ca nu mai sunt singur. Pe drumul inapoi spre motocicleta incepe sa ma incerce o vaga senzatie de rau. De lesin probabil. Ba balacesc putin intr-o instalatie de udat iarba, dar nu ajuta cu nimic. Imi mai iau o apa si ma retrag in paduricea de langa parcare, la umbra. M-as dezbraca in poponeata gol, dac-as putea. Oricum, merg pana unde se poate. Ridic trioul dupa modelul Sasha, dau jos cizme si ciorapi, suflec pantaloni si desfac prima catarama de la protectiile de la picioare si ma asez pe o buturuga. Chiar simt ca mi se taie filmul. Mi-e foarte greu sa-ti explic cat de cald poate fi. Beau apa, imi fac o poza. [...]

 

post-18350-1249032094_thumb.jpg

 

update in seara asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam sa ma fascineze atat, kilometrii de povesti ai lui Mihai. Cum poate frate sa mai gandeasca logic si poetic si apoi sa le astearna pe hartie....dupa toate cate se petrec in fiecare kilometru? Bafta multa in continuare si sa vi cu bine. Suntem mandrii de tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

povestirile sunt superbe si imaginile pe masura! le-am parcurs pe nerasuflate

 

ce sa mai zic ca era sa cad jos de pe scaun cand am vazut numele Barbu... daca asta e numele de familie si daca Ion este cel pe care l-am vazut in poza de la plecare ... lumea se dovedeste din nou a fi foarte mica! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

povestirile sunt superbe si imaginile pe masura! le-am parcurs pe nerasuflate

 

ce sa mai zic ca era sa cad jos de pe scaun cand am vazut numele Barbu... daca asta e numele de familie si daca Ion este cel pe care l-am vazut in poza de la plecare ... lumea se dovedeste din nou a fi foarte mica! :unsure:

Numele celalalt e Mihai deci pe om il cheama Mihai Barbu.

 

 

@copylotto

 

Hai cu updateul ca il astept de o gramada de timp.

 

 

off-topic:nu stiu ce motor sa imi iau cel pe care vroiam sa il iau a fost vandut si am gasit ceva asemanator dar nu e chiar ce vreau eu. Daca stiti pe cineva care vinde o Yamaha XT125x sau o Honda Varadero de 125cc mai recenta asa adica de prin 2004 sau mai recent si sa coste sub 1800 de euro spuneti-mi si mie.Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci

Mesaj completat

cand mai avem si noi parte de un update?

 

Doamne,dar disperat mai esti cu update-ul asta.Numai ce ai citit unul si gata...iar,cand mai avem update.Lasa omu sa se adune,sa se odihneasca,nu vezi ce a slabit saracul si il mai bati si tu la cap cu asta.Rabdare si :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Gheza,

 

[...] Am incercat sa spun mai multe chestii, am facut si ca o gaina, si ca un porc, dar nu ne-am inteles, asa ca a trebuit sa recurg la un siretlic la care recurg de fecare data cand mi-a foame si nu ma inteleg cu interlocutorul. Spun “borsh”. Ca asta stiu ca e exact ce zic. Mai mult decat atat, e foarte, foarte bun. Tir-istii ma intreaba cum e cu politia, iar eu imi pun mainile in cap si le spun ca politia ruseasca e numai “money-money”. Se rade cu pofta. Ei vezi, asta e, de ce naiba nu pot si eu sa rad, cand dau peste un hopa-mitica d-asta care-mi cere taxa de motocicleta? Asa as vrea sa-mi fiu. [...]

 

post-18350-1249286740_thumb.jpg

 

update in seara asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,dar disperat mai esti cu update-ul asta.Numai ce ai citit unul si gata...iar,cand mai avem update.Lasa omu sa se adune,sa se odihneasca,nu vezi ce a slabit saracul si il mai bati si tu la cap cu asta.Rabdare si :rolleyes: .

da sunt cam disperat. rabdare da tutun nu.

 

off: azi am luat teoria pe 19 am poligonul de dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Turcilor,disperatilor,din 2 in 2 zile se pune...

Turcu astalalt e ala care le pune deci SHHHHH, nu-l supara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...