Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

@ vrajitoru Misto imprimeu. :ok:

 

Dar Asa, mai in centrul tarii , prin Neamt , nu v-ar place? M-as putea ocupa de asa ceva. :)

Peisaje frumoase, trasee garla etc.

e bine venita o sugestie...dezvolta subiectul,ai aflat cam care sint cerintele ,cazare decenta si locuri sa fie chiar daca sint la 2 pensiuni (apropiate),mic dejun si cina :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere facuta :ok: . Va astept pe vstromania pt dezbateri! :bigstar:

 

 

 

Hai cu vstromania 2012 !! :cheers:

 

 

 

 

Acum am vorbit ce cei de la Hotel Doina, sunt disponibili in weekendurile 15-17 iunie, 22-24 iunie, precum si 29 iunie -1 iulie. Astept sa imi comunice si preturile, asta se va intampla maine, dar cu siguranta vor fi convenabile, locatia corespunde din toate punctele de vedere: capacitate cazare, restaurant, dotari, parcare pazita si supravegheata video, punct bun de plecare spre obiectivele de vizitat, respectiv trasee de parcurs. Hai sa stabilim data pt a putea face rezervarea, ca restul e cancan. grin.png

Hai sa facem o statistica la preferintele pt weekend-ul ales pt cei care au alt program impus in perioada aceea. Cum am mai spus eu prefer 29iun-1iul. Daca se potriveste bine daca nu la anu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pe VStromania s-a pus si un document in care se voteaza locatia si perioada. In functie de voturi vom anunta unde si cand se va tine. Porpunerea mea este ca voturile sa se incheie saptamana viitoare. Cei care nu au votat pana atunci se vor supune majoritatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pe VStromania s-a pus si un document in care se voteaza locatia si perioada. In functie de voturi vom anunta unde si cand se va tine. Porpunerea mea este ca voturile sa se incheie saptamana viitoare. Cei care nu au votat pana atunci se vor supune majoritatii.

 

da, da, cat mai repede, sa stim locatia/perioada.

oricum, ii de bine ca ii in moldova.

mi-era doar sa vad zona aia de pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa tata, baga te rog si pe vstromania modelu', sa vada lumea :)

 

este si pe v-stromania afisat la pagina "V-Stromania - intalnirea de vara"

si pt cine vrea sa-si faca mai devreme sau singur tricou sa ma caute ca sa-i dau fisierul necesar

 

Propun ca in locul spicelor de grau sa fie coceni de porumb ca este mai national.

 

si in loc de capra neagra cainele comunitar :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, e naspa rosu, fa-l albastru. si capra aia....parca-i tap. si la durau se mananca prost. stiu eu ca mi-a spus cineva. o sa fie naspa ....si o sa si ploua in perioada aia...si cazarea nu e buna.... :disappointed:

Vezi ca-ti fac rau macaroanele. Fa o cura de mamaliga sa-ti revii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am iesit ieri prin imprejurimi cu gandul asta, erau 15 grade si un soare orbitor, dar trascaleta a decis ca nu trei sa facem poze si a ars inca o bobina de inductie (suntem deja la 2 din 4 in 4 zile) asa ca am fost fortati sa ne taram pana acasa inainte sa se opreasca detot. da o sa facem si poze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am iesit ieri prin imprejurimi cu gandul asta, erau 15 grade si un soare orbitor, dar trascaleta a decis ca nu trei sa facem poze si a ars inca o bobina de inductie (suntem deja la 2 din 4 in 4 zile) asa ca am fost fortati sa ne taram pana acasa inainte sa se opreasca detot. da o sa facem si poze....

 

 

e clar fabio...ii place mai mult in Romania.....:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem lista finala cu nr exact de participanti si spune contul in care sa-ti trimitem banii. Eu ma inscriu cu o camera dubla pt intreg weekendul. Daca mai sunt amatori ne putem strange, macar o parte, de vineri. Iau in calcul ultimul weekend din iunie, parca era cel mai solicitat si in ala pot venii si eu.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...