Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu e nimeni din bucuresti sa sune? ca e 1 cent / min, hai , tupeu....

macar sa lamuriti aspectele moto, cum ar fi sa nu franezi cand iti apare ceva in fata ci sa sari peste....no shit, sa-l vad eu pe ala care nu franeaza ....:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba il putem gasi. Ideea e ca daca ne bagam noi sau lasam familia sa faca asa cum stiu ei?

.. lasam si familia . dar daca nu ii rupem picioarele , ceea ce e foarte simplu, va uma altul. da ati auzit bine. poate fi unul dintre noi. sa-i rupem picioarele!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cand ma gandesc ca pulantzaiul ala a dormit linistit de un an jumate, si ma apuca sila cand ma gandesc cat va mai dormi la fel de linistit, doar e politist si-l doare-n powla. Sincer si fara suparare, fara sa aduc ofense celor care mai cred in Romania, "Romania tzara mea,tralalalalalalala, vreau sa scap cat mai repede de ea!!".....

Domnule pulantzai, sa avetz parte de tot ce va dorim noi si sa vi se implineasca din plin,dumneavostra si tuturor celor care va sustin ... javra ordinara !!!!

In rest --- NO COMMENT ---

:cheers:

Asfalt uscat

Editat de speedygonzales
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este de facut in cazul asta?

Sa terminam cu asta este Romania si sa facem ceva!

Daca in cazul Paunescu au reusit sa cumpere fata si restul familiei se pare ca in cazul acesta familia vrea sa se faca dreptate (si asta este bine) de aceea cred ca trebuie facut ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au strang 5,3 Gb dar am impresia k am pierdut un fisier, am avut o belea cu compul, am pierdut maxim 15 minute in cazul asta

tre sa vad cum il recomprim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice ar face nu poate sa il mai aduca din mormant

Si cum s-a si spus nu o sa primeasca(DACA) decat cu suspendare.

 

Ce vreti asa este justitia in Ro.

 

 

Enable email notification of replies | Enable Smilies | Enable Signature

 

 

 

 

Forum Home Search Help Poze |-- Intalniri moto |-- Excursii pe 2 roti Motociclist ... in Romania |-- Discutii generale despre motociclism |-- Articole si tutoriale |-- Legislatie, acte, vama |-- Motociclisti, in fiecare zi |-- Intalniri, evenimente, excursii |---- Comunitati Moto Regionale |------ Bucuresti |------ Timisoara |------ Iasi |------ Cluj |------ Brasov |------ Ploiesti |------ Craiova - Tr. Severin |------ Arad |------ Constanta si Litoral |------ Galati - Braila |------ Sibiu |------ Suceava |------ Hunedoara |------ Alba |------ Arges |---- Urari si complimente |-- Curse interne si MotoGP |---- FireMotorSport |-- Fete motocicliste |-- Accidente |---- Campanii anti-accidente |-- Incepatori |-- Lista Neagra (Furturi Moto) |-- Motociclisti in timpul liber |---- Generatia urmatoare |---- Alte discutii |---- Automobile Totul despre motociclete |-- Service |-- Motocicleta mea |---- ACtionLand |-- Motociclete de viteza |-- Motociclete de strada |-- Coltul Enduristilor |-- Grupul Chopperistilor |---- Chopper Custom |-- Coltul Comunistelor |-- Scooter mania |-- Vehicule tot-teren Bursa |-- Vanzari |---- REGULI |---- Motociclete peste 999 cm cubi |---- Motociclete intre 750 si 999 cm cubi |---- Motociclete intre 500 si 749 cm cubi |---- Motociclete intre 250 si 499 cm cubi |---- Motociclete intre 50 si 249 cm cubi |---- Mopeduri si Scutere |---- Piese de schimb |---- Casti, echipamente, accesorii |---- Altele |-- Cumparari |---- REGULI |---- Motociclete peste 999 cm cubi |---- Motociclete intre 750 si 999 cm cubi |---- Motociclete intre 500 si 749 cm cubi |---- Motociclete intre 250 si 499 cm cubi |---- Motociclete intre 50 si 249 cm cubi |---- Mopeduri si Scutere |---- Piese de schimb |---- Casti, echipamente, accesorii |---- Altele |-- www.BikeShop.ro Mass-media |-- 2Roti |-- Motoromania |-- Revista MotoLife |-- Revista Univers Moto |-- Stiri, reportaje si articole Administrare forumuri |-- Forumurile Motociclism.ro |-- Despre www.BikeShop.ro

 

 

Display Mode: Standard · Switch to: Linear+ · Switch to: Outline

 

 

Track this topic · Email this topic · Print this topic · Subscribe to this forum

 

 

Motociclism.ro

Vanzari - Motociclism.ro

Cumparari - Motociclism.ro

Service - Motociclism.ro

Fete - Motociclism.ro

Calendar: Community Calendar Motociclism v2.1 - English Motociclism v2.1 - Romana English Romana Lo-Fi VersionTime is now: 4th March 2006 - 02:04 AM

 

Invision Power Board v2.1.0 © 2006 IPS, Inc.

 

 

Enable email notification of replies | Enable Smilies | Enable Signature

 

 

 

 

Forum Home Search Help Poze |-- Intalniri moto |-- Excursii pe 2 roti Motociclist ... in Romania |-- Discutii generale despre motociclism |-- Articole si tutoriale |-- Legislatie, acte, vama |-- Motociclisti, in fiecare zi |-- Intalniri, evenimente, excursii |---- Comunitati Moto Regionale |------ Bucuresti |------ Timisoara |------ Iasi |------ Cluj |------ Brasov |------ Ploiesti |------ Craiova - Tr. Severin |------ Arad |------ Constanta si Litoral |------ Galati - Braila |------ Sibiu |------ Suceava |------ Hunedoara |------ Alba |------ Arges |---- Urari si complimente |-- Curse interne si MotoGP |---- FireMotorSport |-- Fete motocicliste |-- Accidente |---- Campanii anti-accidente |-- Incepatori |-- Lista Neagra (Furturi Moto) |-- Motociclisti in timpul liber |---- Generatia urmatoare |---- Alte discutii |---- Automobile Totul despre motociclete |-- Service |-- Motocicleta mea |---- ACtionLand |-- Motociclete de viteza |-- Motociclete de strada |-- Coltul Enduristilor |-- Grupul Chopperistilor |---- Chopper Custom |-- Coltul Comunistelor |-- Scooter mania |-- Vehicule tot-teren Bursa |-- Vanzari |---- REGULI |---- Motociclete peste 999 cm cubi |---- Motociclete intre 750 si 999 cm cubi |---- Motociclete intre 500 si 749 cm cubi |---- Motociclete intre 250 si 499 cm cubi |---- Motociclete intre 50 si 249 cm cubi |---- Mopeduri si Scutere |---- Piese de schimb |---- Casti, echipamente, accesorii |---- Altele |-- Cumparari |---- REGULI |---- Motociclete peste 999 cm cubi |---- Motociclete intre 750 si 999 cm cubi |---- Motociclete intre 500 si 749 cm cubi |---- Motociclete intre 250 si 499 cm cubi |---- Motociclete intre 50 si 249 cm cubi |---- Mopeduri si Scutere |---- Piese de schimb |---- Casti, echipamente, accesorii |---- Altele |-- www.BikeShop.ro Mass-media |-- 2Roti |-- Motoromania |-- Revista MotoLife |-- Revista Univers Moto |-- Stiri, reportaje si articole Administrare forumuri |-- Forumurile Motociclism.ro |-- Despre www.BikeShop.ro

 

 

Display Mode: Standard · Switch to: Linear+ · Switch to: Outline

 

 

Track this topic · Email this topic · Print this topic · Subscribe to this forum

 

 

Motociclism.ro

Vanzari - Motociclism.ro

Cumparari - Motociclism.ro

Service - Motociclism.ro

Fete - Motociclism.ro

Calendar: Community Calendar Motociclism v2.1 - English Motociclism v2.1 - Romana English Romana Lo-Fi VersionTime is now: 4th March 2006 - 02:04 AM

 

Invision Power Board v2.1.0 © 2006 IPS, Inc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

damn....totusi, nu-l stie nimeni pe cehul ala motociclist? as avea cateva sa ii spun.

Pe mine m-a impresionat mama lui, pt persoane ca ea l-as calca in picioare pe dobitocul ala de militian.

Newsflash- e vinovat si a murit pt ca nu avea voie sa conduca moto asa mari.....( probabil limita de KW nu CMC, dar pe acolo....). Ar fi ceva sambure de adevar aici, dar nu asta e cauza mortii....in ce lume traim :cheers:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar s-a batut campii.Nu exista raport de cuzalitate intre viteza,modificat motor,frane,greutatea motor si accident.Principala cauza este neacordare de prioritate si din aceasta cauza a murit un om.Vinovatul trebuie sa raspunda pentru faptele comise,indiferent de grad,apatenenta politica religie."Nimeni nu-i mai presus de lege"l

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cretinu ala de burete incepuse sa explice ca defapt ar fi avut un pic de vina saracul raposat, ca ar fi scos sitele din tobe, de aici puterea motorului cre a crescut exagerat( asa insinua dobitocu) , si aici necazul. adica d-asta n-a putut sa evite ca era motoru puternic. era un (cuvant urat) e penibil. nu stia ce sa spuna .macar sa fi venit cu temele facute , asa cum avenit lica. aincrecat sa o dreaga , si pina la urma a lasat-o moale adica se indepartase de confratele lui.se mira si el ca ar putea avea mintea bolnava , acest demirel. sau e posibil sa fi jucat teatru , dar din cite am inteles nu avea grad mare si astia-tablagii --sunt destul de rari care sa-i duca capul, zic eu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil! Sau din pacate nu. Cum zicea si tatal lui parca, cel mai enervant e ca incearca sa-l scoata nevinovat. Ca nu o sa faca @#$# ala nici o zi de puscarie e clar, in general se da cu suspendare la accidente auto. Dar macar sa-i dea 2-3 ani cu suspendare si afara din politie, adica sa-i recunoasca vina. Pana si Pauneasca si-a luat asta, pe asta vor sa-l scoata basma curata? E o insulta pana si la adresa parodiei care trece de justitie la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavu ala de Burfete sigur sigur e tovaras cu Demirel , asa ca nu va mai agitati , mai bine va concentrati un pic sa il gasim sa il abuzam anal si gata. Daca il cunoaste cineva ma duc eu la el si jur , nu ca il bat , il distrug , cand am intrat in direct era plin de nervi imi venea sa ii iau toti mortii in (cuvant urat) dar ne faceam de (cuvant urat) si nu avea rost .

 

O sa fie procesele , eu am luni si al lui alex o sa fie si ala in curand daca ne miscam un pic .

 

Va salut Alex Dutu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO alex dutu pt tot ce ai spus.

 

oameni buni, familia lui alex are nevoie de ajutor, oamenii sunt la capatul puterilor, au epuizat toate caile, relatiile, pilelele, etc si treaba nu se mica. un om a murit nevinovat, ucis de un "politist" de la rutiera, adica la la care tre sa ne fie exemplu de conduita, alla care ne amendeaza, etc.

psihopatul dracului. dutule, mama, iti tinem pumnii la proces. fa-l muci, ca ai cum.

auzi mai nene, vine un MOs de 60 ani sa faca expertiza la R1.. mortisorii mamei tale de fosila!!!! alexe...are compresia ca la dacie?...

 

daca cineva are idei despre cum putem sa ajutam, sa vorbeasca. impreuna poate reusim sa ajutam familia lui alex sa faca dreptate

 

of, alex, odihneste-te in pace. nu mai stiu ce sa spun. plang in continuu de 3 ore.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul accidentelor de genu asta...daca motociclistu avea viteza excesiva se considera culpa comuna: 90% neacordare de prioritate, 10% viteza excesiva. Oricum ar da-o ala nu iese nevinovat.

 

Si au zis ceva de chestia aia cu puterea maxima in primii 2 ani de experienta sau pana in 21 de ani: Alex banuiesc ca avea peste 21 de ani asa ca nu prea se poate lega nimeni nici de aia.

 

Poate se gaseste o modalitate de a deschide o campanie mediatizata cu privire la accidentele moto cauzate de neacordarea de prioritate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO ALEX DUTU PENTRU PLEDOARIE!! NICI EU NU AS FI GASIT UN RASPUNS MAI BUN SI MAI PERCUTANT. BRAVO FRATE CA AI DOVEDIT CURAJ NU NUMAI PE STRADA CI SI LIVE LA OTV!! TE RESPECT SI MAI MULT PENTRU ASTA!!!

 

PS: Folositi petitia online pe www.presidency.ro

 

http://www.presidency.ro/index.php?_RID=petitii

 

Adica direct la Basescu!! Am folosit-o si eu pentru o problema personala! Si a functionat. Deja au fost chematzi in ancheta la Corpul de Control IGP vreo catziva politisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavu ala de Burfete sigur sigur e tovaras cu Demirel , asa ca nu va mai agitati , mai bine va concentrati un pic sa il gasim sa il abuzam anal si gata. Daca il cunoaste cineva ma duc eu la el si jur , nu ca il bat , il distrug , cand am intrat in direct era plin de nervi imi venea sa ii iau toti mortii in (cuvant urat) dar ne faceam de (cuvant urat) si nu avea rost .

 

O sa fie procesele , eu am luni si al lui alex o sa fie si ala in curand daca ne miscam un pic .

 

Va salut Alex Dutu

tot respectul pt tine. nu te cunosc dar te-am auzit la televizor, vorbind. un om cu picioarele pe pamant care pe linaga situatia materiala (asa am dedus, din discutie), are si ceva in cap, adica ceva mai multa educatie (tatal tau am inteles ca este in domeniul artei..ceva de genul, nu am retinut. ). bravo. dar avind in vedere toate astea, adica felul tau de a fi, am inteles ca nu ai vrut sa-l lovesti pe idiotul ala cind a intrat la tine in curtr, probabil ai vrut sa eviti confruntarea, dar te-ai gindit la aspectul urmator?:daca dupa ce a intrat dupa tine in curte ,inchideai poarta rapid si te dadeai jos dupa motor si ii rupeai o mana li demirel,pina ca el sa apuce sa dea prin statie , nu se schimba situatia?adica fara martori fara nimic.de fapt nu am inteles prea calr :te mai urmarise?adica sunt convins ca stii cum stau lucrurile adica nu se mai rezolva ca inainte cu bataia , dar totusi, chiar nu este o solutie pt demirel?,si stii la ce ma refer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...