Sari la conținut

Accident Mortal


BackSlash
 Share

Postări Recomandate

Vizitator moshnegutzu
Te referi la accidentul cu seful clubului vostru de moto si un pasager? Ma asteptam ca idiotul sa fie la puscarie deja, dar poate ma cred in alta tara...

despre care zici tu. a fost seful clubului din tg neamt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Te referi la accidentul cu seful clubului vostru de moto si un pasager? Ma asteptam ca idiotul sa fie la puscarie deja, dar poate ma cred in alta tara...

 

 

Dap ... Omu e super linisistit . Inca si`a luat alta masina mai de fitze ..

Baiatul ( Dumnezeu Sa`l odihneasca ) era seful clubului din tg neamt ...

Editat de CeZ_Ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ce dement ii da 200 la ora cand nu ai macar un an de mers cu motocicleta

Probabil ca unu dintre aia care-si iau motocicleta puternica inainte sa aiba experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l condamnati degeaba pe bietul biker... asta e feelingul cand iti iei un motor nou, iesi si-i dai odata sa vezi cat poa' sa duca, mai ales daca inainte ai avut ceva calm si care de abia atingea 200. Abia apoi incepi sa te obisnuiesti sa vezi cum merge, de unde trage, cum se opreste samd. Pacat ca a fost la locul nepotrivit la ora nepotrivita. :cheers: Se pare ca bucuria achizitionarii unui motor nou s-a sfarsit tragic, si cine a spus ca de la extaz la agonie nu-i decat un singur pas, nu s-a inselat.

 

Odihneasca-se-n pace si multa putere familiei sa treaca peste acest prag!

 

Cei care aveti motoare de peste 100 CP si afirmati sus si tare ca mergeti 50/90/130 va rog sa nu postati aici. Nu aveti cum sa intelegeti care-i feelingul cand esti pe motorul tau proaspat cumparat... si-i dai. Recunosc, eu am facut asta, am iesit cu el pe A2 si i-am dat pana la blana. Era o curiozitate pe care abia asteptam sa mi-o satisfac, si eram incepator. Apoi, intr-un an jumatate de cand am motorul, doar de doua ori am mai atins viteza maxima.

 

cred ca-i cel mai gresit lucru pe care-l poti face atunci cand iti cumperi un motor nou. sa-i dai blana sau o viteza mai mare decat limita unde sa-l poti simti, sa stii cum poate reactiona la o franare mai brusca, la evitarea unui obstacol aparut brusc. si asta cu viteza excesiva cred ca nu numai cand o ai de putin timp e inconstienta, ci si cand o ai de mai mult timp, dar depasesti acea limita in care tu mai detii controlul. si asta e valabil si cu motorul, si cu masina si cu trotineta, cu orice. oricum, un alt motor decat ala cu care esti obisnuit nu reactioneaza si nu poate fi controlat la fel, poa' sa fie chiar si acelasi model cu al tau.

am permisul din mai anul trecut, motorul la fel. si nu e cine stie ce motor, dar am mers treptat incercand sa-l cunosc si sa nu ma ia prin surprindere. si niciodata nu mi-am dorit sa stiu cat poate. si intotdeauna am vrut sa stiu cat pot eu. si sa pot eu mai mult, apoi si el. in fine, ideea era ca e inconstienta pura sa-i dai blana unui motor achizitionat de nici 24 de ore - viata ta atarna de un fir de ata din cauza a o groaza de factori care intind acel fir pana la rupere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ce dement ii da 200 la ora cand nu ai macar un an de mers cu motocicleta:|(un ss atinge foarte usor 200 am simtit pe pielea mea in nici 300 m avea 210 un kawa ) oricum pare rau:(

 

:cheers:)))) sa mi arati si mie motoru ala de prinde in 300m 200 la ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare cand isi cumpara un nou motor se bucura de el intr-un fel sau altul. Daca unii prefera motoarele puternice si frumoase, doar ca sa aibe ce admira atat ei cat si prietenii lor, si le este frica sa schimbe a III-a e fix problema lor, sau ca altii dau banii pe motoare cand ar putea face acelasi lucru cu un scuter de 125, la fel, banii lor, problema lor, nu ma intereseaza catusi de putin. Eu mi-am luat motocicleta pe care mi-am dorit-o in limita banilor disponibili iar cand mi-am luat permisul m-am bucurat de ea, pentru unii mai devreme, pentru altii prea tarziu, in felul mentionat anterior. In fiecare zi cand cred ca stiu sa merg bine constat ca mai am multe de invatat, iar asta am simtit-o in momentul in care am intrat pe AMCKart. Daca eu mi-am ales un drum unde sa incerc una-alta, si am avut un gram de noroc ca sa ma intorc acasa, se pare ca baiatul asta n-a fost asa de norocos ca mine.

 

Nu zice nimeni sa fii un fel de Rossi pe sosea, dar, pentru un mers mai safe, e bine din cand in cand sa va mai testati limitele, reactiile la viteza mare, la franari de urgenta, pe viraje; mersul in fiecare zi cu motorul la munca (chiar daca Bucurestiul asta-i o jungla) nu inseamna ca dupa un an esti un megabiker si le stii pe toate si asta o spun eu din umila mea experienta. Prefer, cand ies la plimbare (sau alergat dupa parerea unora), sa merg cu oameni care-i stiu capabili ca la o viteza de 130 km se pot opri in siguranta, fara ca sa se urce pe mine (am patit-o si stiu despre ce vorbesc).

 

Acum, altceva ma face sa-mi pun niste intrebari, daca baiatul cu Dacia, vinovat in acest accident, facea stanga sa intre-n ograda, asta insemna ca riderul nostru o ardea oarecum prin localitati. Dar aici deja intram in alte discutii si polemici.

 

Sa ne vedem cu totii sanatosi la sfarsitul sezonului.

 

out!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi plac topicurile scrise in scopul de a demonstra cat de frumosi....destepti..cuminti si motociclisti sunt unii :cheers:

Urla printre randuri..."si eu am motor...si eu merg cu el" :banana:

 

Mai oameni problema nu mi se pare cum merge fiecare.....ci faptul ca la belea nu-si asuma nimeni responsabilitatea. Mergi tare...e treaba ta...dar nu te plange ca ti-a suspendat permisul, ca nu te-a vazut un "conservar" cand tu veneai cu 200 in localitate...si asha mai departe. In toate cazurile...e cel putin culpa comuna...

Personal imi plac smecherii....dar cei cu 00 care stiu sa-si asume responsabilitatea faptelor...nu cei care se vor smecheri ai apoi ..."plang dupa mama" sau cer intelegere pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare cand isi cumpara un nou motor se bucura de el intr-un fel sau altul. Daca unii prefera motoarele puternice si frumoase, doar ca sa aibe ce admira atat ei cat si prietenii lor, si le este frica sa schimbe a III-a e fix problema lor, sau ca altii dau banii pe motoare cand ar putea face acelasi lucru cu un scuter de 125, la fel, banii lor, problema lor, nu ma intereseaza catusi de putin. Eu mi-am luat motocicleta pe care mi-am dorit-o in limita banilor disponibili iar cand mi-am luat permisul m-am bucurat de ea, pentru unii mai devreme, pentru altii prea tarziu, in felul mentionat anterior. In fiecare zi cand cred ca stiu sa merg bine constat ca mai am multe de invatat, iar asta am simtit-o in momentul in care am intrat pe AMCKart. Daca eu mi-am ales un drum unde sa incerc una-alta, si am avut un gram de noroc ca sa ma intorc acasa, se pare ca baiatul asta n-a fost asa de norocos ca mine.

 

Nu zice nimeni sa fii un fel de Rossi pe sosea, dar, pentru un mers mai safe, e bine din cand in cand sa va mai testati limitele, reactiile la viteza mare, la franari de urgenta, pe viraje; mersul in fiecare zi cu motorul la munca (chiar daca Bucurestiul asta-i o jungla) nu inseamna ca dupa un an esti un megabiker si le stii pe toate si asta o spun eu din umila mea experienta. Prefer, cand ies la plimbare (sau alergat dupa parerea unora), sa merg cu oameni care-i stiu capabili ca la o viteza de 130 km se pot opri in siguranta, fara ca sa se urce pe mine (am patit-o si stiu despre ce vorbesc).

 

Acum, altceva ma face sa-mi pun niste intrebari, daca baiatul cu Dacia, vinovat in acest accident, facea stanga sa intre-n ograda, asta insemna ca riderul nostru o ardea oarecum prin localitati. Dar aici deja intram in alte discutii si polemici.

 

Sa ne vedem cu totii sanatosi la sfarsitul sezonului.

 

out!

eh, nu am zis eu ca sunt megabiker dupa un an. dupa un an am 14k si ceva de km, nu am cazut niciodata singur si am avut un singur accident, taximetristul vinovat. si intotdeauna sunt constient ca pot fi neatent o fractiune de secunda si poate fi nasol. oricum, mi-am dat si eu cu parerea, era pur parerea mea personala, asa am facut eu lucrurile, nu inseamna ca e una avizata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice tavaleala a unui inconstient ma face sa ma simt mai safe pe strada. Asta e explicatia.

In rest, citesc tutorialele care consider ca mi-ar fi de folos, apreciez topicurile care prezinta actiuni indraznete , ma amuz de moldovan care se teme sa nu iesim la interval, de CHL care de cand a cazut la pace cu liniile de tramvai si reuseste sa le depaseasca calare are revelatii referitoare la cat de necrofag sunt eu, de riderii care se intreaba daca pana la destinatie sunt 170 sau 200 de km ca sa stie daca sa mearga sau nu, de bocitoarele care vor sa para maica tereza plangand pataniile fratilor infractori si sustinand ca le pasa, de userii carora raul, ramul, balega sau firul de nisip le e dusman si considera ca romania nu merita talentul lor pentru ca nu-i rasplateste cu circuite personale si sosele "bikers only" care sa ofere posibilitatea de "reset" in caz de accident cum au vazut ei in PS2

 

Am totusi o curiozitate: cam care e procentul de useri (dintre cei care considera ca motociclismul e prea cool ca sa fie ingradit de reguli de viteza sau prioritate pe drumurile publice) care au si masina? Si mai ales sa stiu cum vad ei din masina un rider care trece cu 200/h pe prioritale intr-o intersectie nesemaforizata in care ei au cedeaza trecerea si eventual o duba parcata in coltul strazii ca sa nu se poata asigura sau care trec prin fata lor pe trecerea de pietoni?

 

o postare de bun simt ... keep doing that dude! ca o faci bine

 

cine o are mai mare

Bafta multa

 

evident ca eu ... :banana:

 

:cheers:)))) sa mi arati si mie motoru ala de prinde in 300m 200 la ora

 

orice miar mai nou poate face asta ... m amir ca nu iti dai seama de asta ... pana si "cumintica ta" ia suta in vreo 4 secunde ... so ...

 

ON TOPIC: ce ma enerveaza l aacest topic este ca nu se stie mai nimic despre ce a fost vorba acolo si totusi se arunca cu JELLYBOM in rider ... stie careva sigur ca avea 400 la ora??? mi se par total irelevante majoritatea postarilor atata timp cat nu exista dovezi sau fapte semnalate oficial care sa ateste ca riderul mergea cu supersonicul si/sau soferul a intors fara sa se asigure ... plm ... atata timp cat nu exista dovezi sau nu se stie istoricul accidentului ceea ce facem noi aici se numeste : "VORBIM VORBE"

numai bine si pacat ca inca unul s-o dus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi plac topicurile scrise in scopul de a demonstra cat de frumosi....destepti..cuminti si motociclisti sunt unii :cheers:

Urla printre randuri..."si eu am motor...si eu merg cu el" :banana:

 

Mai oameni problema nu mi se pare cum merge fiecare.....ci faptul ca la belea nu-si asuma nimeni responsabilitatea. Mergi tare...e treaba ta...dar nu te plange ca ti-a suspendat permisul, ca nu te-a vazut un "conservar" cand tu veneai cu 200 in localitate...si asha mai departe. In toate cazurile...e cel putin culpa comuna...

Personal imi plac smecherii....dar cei cu 00 care stiu sa-si asume responsabilitatea faptelor...nu cei care se vor smecheri ai apoi ..."plang dupa mama" sau cer intelegere pe aici.

 

Da, ai mare dreptate! ce urat din partea bietului baiat ca nu se ridica din morti sa-ti dea dreptate si sa-si asume responsabilitatea! daca n-ai inteles inca, nu mai are cine sa- si asume vreo vina acum si pentru o clipa de inconstienta si ghinion cautat au ramas sa planga in urma lui doar familia si cei care l-au cunoscut ...sa nu intelegi gresit ca as fi de acord sa-i dai cat poate mobra, mai ales prin localitate, da termina cu frazele astea fara nici un rost ...ti-ai spus parerea, a inteles toata lumea ce-ai vrut sa zici si care e parerea ta ....da mai opreste-te!

Off-topic:

N-am putut sa ma abtin sa nu intervin cu una din replicile mele lipsite de culoare si neinteresante asa ca nu te obosi sa-mi dai replay!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Important aici este faptul ca a murit un tanar , ca sa fie totul si mai nasol pasagerul sau este praf , ani de recuperare , fizica si emotionala ...

Multa sanatate pasagerului ... biker-ul sa se odihneasca acolo unde este acum ... :cheers:

Editat de Bns
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai mare dreptate! ce urat din partea bietului baiat ca nu se ridica din morti sa-ti dea dreptate si sa-si asume responsabilitatea! daca n-ai inteles inca, nu mai are cine sa- si asume vreo vina acum si pentru o clipa de inconstienta si ghinion cautat au ramas sa planga in urma lui doar familia si cei care l-au cunoscut ...sa nu intelegi gresit ca as fi de acord sa-i dai cat poate mobra, mai ales prin localitate, da termina cu frazele astea fara nici un rost ...ti-ai spus parerea, a inteles toata lumea ce-ai vrut sa zici si care e parerea ta ....da mai opreste-te!

Off-topic:

N-am putut sa ma abtin sa nu intervin cu una din replicile mele lipsite de culoare si neinteresante asa ca nu te obosi sa-mi dai replay!

Mi-am rupt cateva minute din pretiosul meu timp ca sa-ti spun ca nu ai inteles nimik si ca replicile mele nu sunt la adresa mortului, Dzeu sa-l odihneasca, ci la adresa celor care vad vinovati imaginari si conspiratii antimotociclisti cand nu e cazul. Sau si tu faci parte din categoria celor hartuiti pe soselele patriei :cheers: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am rupt cateva minute din pretiosul meu timp ca sa-ti spun ca nu ai inteles nimik si ca replicile mele nu sunt la adresa mortului, Dzeu sa-l odihneasca, ci la adresa celor care vad vinovati imaginari si conspiratii antimotociclisti cand nu e cazul. Sau si tu faci parte din categoria celor hartuiti pe soselele patriei :cheers: ?

 

Da nu e evident ca trebuie sa-ti asumi responsabilitatea atunci cand sti ca ai gresit si esti prins? Asta e de bun simt zic eu ...ce mi se pare lipsit de bun simt e sa faci atata caterinca si ironie pe topicul unui copil mort ...sau vrei sa arati tu la toata lumea cat de corect esti? ...ne-am prins :banana: ...nu te mai agita atata!

 

Nu ma simt hartuita de nimeni pe "soselele patriei" ...cand sunt prinsa cu greseala imi asum responsabilitatea, platesc si merg mai departe ...dupa cum vezi n-am deschis nici un topic de cazaturi si plansete cand m-a prins politia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu e evident ca trebuie sa-ti asumi responsabilitatea atunci cand sti ca ai gresit si esti prins? Asta e de bun simt zic eu ...ce mi se pare lipsit de bun simt e sa faci atata caterinca si ironie pe topicul unui copil mort ...sau vrei sa arati tu la toata lumea cat de corect esti? ...ne-am prins :cheers: ...nu te mai agita atata!

 

Nu ma simt hartuita de nimeni pe "soselele patriei" ...cand sunt prinsa cu greseala imi asum responsabilitatea, platesc si merg mai departe ...dupa cum vezi n-am deschis nici un topic de cazaturi si plansete cand m-a prins politia ...

 

aici are dreptate omul amy... nu face nimeni misto de cel mort, sa ii fie tarana usoara dar hai sa nu cadem in penibil si sa cersim prioritate de trecere cand venim cu 200+ ...

 

Daca inchizi ochii si tragi de gaz exista riscul sa iti apara ceva in fata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu e evident ca trebuie sa-ti asumi responsabilitatea atunci cand sti ca ai gresit si esti prins? Asta e de bun simt zic eu ...ce mi se pare lipsit de bun simt e sa faci atata caterinca si ironie pe topicul unui copil mort ...sau vrei sa arati tu la toata lumea cat de corect esti? ...ne-am prins :cheers: ...nu te mai agita atata!

 

Nu ma simt hartuita de nimeni pe "soselele patriei" ...cand sunt prinsa cu greseala imi asum responsabilitatea, platesc si merg mai departe ...dupa cum vezi n-am deschis nici un topic de cazaturi si plansete cand m-a prins politia ...

 

So...nu-ti gasesti butonul de PM??? Acum nu mai e "topicul copilului mort" pe care faci caterinca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So...nu-ti gasesti butonul de PM??? Acum nu mai e "topicul copilului mort" pe care faci caterinca ?

 

Aici ai dreptate. Sorry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici are dreptate omul amy... nu face nimeni misto de cel mort, sa ii fie tarana usoara dar hai sa nu cadem in penibil si sa cersim prioritate de trecere cand venim cu 200+ ...

 

Daca inchizi ochii si tragi de gaz exista riscul sa iti apara ceva in fata..

nu vreau sa fiu rea, dar..cati km/h aveai cand ti-a sarit pinionul de pe axul motorului..210???

hai sa nu aruncam cu noroi in stanga si in dreapta pt ca fiecare dintre noi am comis-o la un moment dat, dar am avut norocul sa nu se intample nimic...

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu rea, dar..cati km/h aveai cand ti-a sarit pinionul de pe axul motorului..210???

hai sa nu aruncam cu noroi in stanga si in dreapta pt ca fiecare dintre noi am comis-o la un moment dat, dar am avut norocul sa nu se intample nimic...

:cheers:

Vroiam doar sa subliniez ca la 200 km/h este imposibil sa ti se acorde prioritate, nu poti fi vazut. atat...

nu poti cere prioritate atunci cand esti invizibil.

 

Cat despre incidentul de pe autostrada am avut un noroc chior, recunosc.

Editat de Weeman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta a mai avut, a avut un enduro, experienta nu pot zice ca avea... era oarecum "biker de ocazie" datorita faptului ca acum 2 ani a mai avut un accident foarte grav cu un scuter la 100km/h cand i`a iesit un taxi in fata, de atunci ai lui parinti nu mai erau de acord cu asa ceva. Partea aiurea e ca ai lui parinti erau plecati in germania si aseara a lasat masina la baiatul de la care a luat motocicleta, cu gandul sa se plimbe si el pana vin ai lui. Nu- i tin partea, toata lumea il critica la ce forjeuri dadea la 12 jumate 1 noapte de nu puteai dormi, insa din ce se aude de la politie nu avea 200 cum relatau martorii din zona, dealtfel baiatul care a intors in fata lui cu masina locuia chiar acolo, deci accidentul s-a intamplat in fata casei sale, era oarecum normal sa zica ca a venit motociclistul satanist violator de babe cu 200 si s-a infipt in el...ce e drept viteza avea....ce e curios e ca nu e deloc urma de frana, ceea ce oarecum da impresia ca soferul masinii nici macar nu s-a asigurat cand a vrut sa intoarca totul intamplandu`se intr-o distanta relativ mica... Dupa impact a fost aruncat cam 10 - 15 metrii Flo (conducatorul bike`ului) ceea ce iarasi spune oarecum ca nu a avut super viteza...dar sunt doar povestiri, oricine ar fi vinovat el s-a dus si mania pentru viteza isi ia inca odata tributul. Ride safe...

 

apai scuza-ma dar e cam greu sa vezi pe unu care vine cu 200 km/h deci e cam aiurea sa spui acum ca ala cu dacia nu s-a asigurat

 

P.S. ce motor avea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am rupt cateva minute din pretiosul meu timp ca sa-ti spun ca nu ai inteles nimik si ca replicile mele nu sunt la adresa mortului, Dzeu sa-l odihneasca, ci la adresa celor care vad vinovati imaginari si conspiratii antimotociclisti cand nu e cazul. Sau si tu faci parte din categoria celor hartuiti pe soselele patriei :cheers: ?

 

 

Preacuviosule mai bine povesteste-ne cum era sa iti ia foc rucsacul cand ai fost in grecia pentru ca l-ai pus langa toba, nu ti s-a revelat ca toba se incalzeste ? DOH !

 

Cand o sa dea peste tine o dacie papuc sau un peugeot sa nu vii aici sa spui ca aveai prioritate pentru ca se vor auzi hohotele de ras pana in teleorman. Iti vei asuma in tacere nu ?

 

Mai devreme sau mai tarziu o sa te tavaleasca si pe tine cineva dar macar... vei fi avut dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preacuviosule mai bine povesteste-ne cum era sa iti ia foc rucsacul cand ai fost in grecia pentru ca l-ai pus langa toba, nu ti s-a revelat ca toba se incalzeste ? DOH !

 

Cand o sa dea peste tine o dacie papuc sau un peugeot sa nu vii aici sa spui ca aveai prioritate pentru ca se vor auzi hohotele de ras pana in teleorman. Iti vei asuma in tacere nu ?

 

Mai devreme sau mai tarziu o sa te tavaleasca si pe tine cineva dar macar... vei fi avut dreptate.

 

Vb prost ca de obicei si e ultima oara cand iti mai raspund. Ne cunoastem...dar personal am crezut ca poti mai mult.

Pentru cultura ta generala mie nu era sa-mi ia foc nimik,,,eu am cutii. A luat foc geanta textila speciala de speed a lui frate-meu . Si asta ptr ca la un drum de 800km...cam cat ai tu de cand ai permis....s-a zdruncinat si s-a apropiat in mers de tobe. Nu cred ca l-ai auzit pe aici incercand sa afle fratii motociclisti intamplarea..ptr a sublinia ca a mers atata drum pe speed cu pasager. Poate ptr ca are permis A de 8 ani....si km cam cat ai facut tu cu toate mijloacele de transport in viata ta..aici incluzand si RATB-ul.

 

Nu cred ca exista conducator de motor, auto, tramvai sau ce vrei tu care sa nu aiba intamplari in care cineva ii sare in fata...sau ceva asemanator. Atat ca unii au ajuns sa le considere normale in romania, iar cei ca tine tin sa umple spatiul pe servere cu banalitati crezand ca au descoperit roata.

 

Cand va da peste mine o dacie papuc voi face tot ce pot ca sa-mi castig dreptatea fara a face topic in care sa-si dea inclusiv 1 ca tine cu parerea. Ptr ca asha cum spune BUG Mafia: ...n-ai fost acolo/ da-te 2 metri mai incolo"..

Intelegi sper printre randuri si-ti dai seama ca vreau sa spun ca cei ca tine nu sunt in trafic....sunt in lumea lor ideala...in care carutele nu exista, soferii de papuc sunt academicieni cu un IQ impresionant, cainii vagabonzi au fost eradicati de mult de pe strazile spalate cu apa plata si OMO..si o manuta le sterge cu periuta de dinti....ca sa puteti trece voi in siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preacuviosule, de ce raspunzi la provocari? Nu vezi ca oamenii astia nu au nici o treaba cu topicul? Tu macar pari cu capul pe umeri, ignore sau pm bre...ce naibi, am pretentii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So...nu-ti gasesti butonul de PM??? Acum nu mai e "topicul copilului mort" pe care faci caterinca ?

 

 

din toate off-topicurile de aici tocmai pe asta l-ai gasit tap ispasitor...bravo , imi place despre tine ai un spirit de observatie iesit din comun ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...