Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

aham,m-am prins acum.nu intelegeam de ce tot face reclama la alt site cand datele exacte erau pe site-ul oficial al intrunirii.vad ca a mai pus si aici desi nu era locul pentru poze

@motociclistcom :disappointed:

Editat de ghostrider000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai scrie si pe site....10e/pers

 

 

desi sunt de'acord ca e maricel pretul pt 2 pers 20e,stau si ma gandesc si e corect (costa organizarea, premiile si daca e sa o luam asa...participi la: distractie+ organizare+CONCERT CARGO! si un bilet la orice concert amarat e fix 10e!deci este un pret bun pt ce se ofera) multa bere in sange dragii mei ne vedem acolo!!

 

 

SA NU PLOUA ASTA CONTEAZA!

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fac nici o reclama ... pozele le-am pus pentru ca situl e al unui prieten .. sper sa nu e vre-o poblema .. imi cer scuze daca am gresit cu ceva ... incerc sa va ajut cu detalii ... orice intrebare aveti despre acest eveniment .. intrebati-ma.

 

Am facut acel post cu poze .. pentru ca sunt de la un eveniment

Editat de motociclistcom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cate? ca o sa venim cu cateva beri de aici sa le bem imediat cum ne dam castile jos :disappointed: la ce ora ajungeti? noi speram pe la 10-11

nu stiu la ce ora ne trezim din betie la Plaiul Foii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E simplu, inainte sa iesi din Predeal(curba de 180 de grade) cum mergi spre Brasov faci stanga, sau daca vii din Brasov dupa curba aia de 180 prima straduta pe dreapta si o ti pana se termina drumu :D ....

Aia e zona 3 brazi, exact unde se tine nush...

post-10102-1246477258_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare un pret prea mare. 42 de lei include probabil si locul de cort.Preturile la campare variaza intre 6 lei la Ocna Sibiului si 40 de lei in Campingul de la iesirea din Mamaia.Acolo pretul e pe noapte iar aici banuiesc ca e per total.Unde mai pui si concertele.Oamenii aia trebuie platiti.Nu am prea vazut concerte moca.Daca se dau si premii la diverse concursuri iar trebuiesc bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la numele asta pompos s-a facut ceva lobby si pe afara? sau e o intrunire locala, sincer denumirea m-a bulversat.

vin ceva trupe de afara? scz daca s-a mai scris dar pe afis n-am vazut decat Cargo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...