Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

nu prea inteleg de ce-si da lumea intalnire pe topicul asta...s-ar putea deschide topicuri in forumurile locale pe tema asta...

in fine, intrebasem care-i faza cu publicul "spectator" si alungarea lor la ora 12. Si ma mai intreb cum o sa restrictioneze accesul, ma indoiesc ca o sa puna gard prin padure :D

 

 

apropo, organizatorii ashtea sunt vreun club? am impresia ca nu...sunt unii care au venit sa faca afaceri :P

 

* e simplu de inteles, fato :blink: Nu gandi cu capul, ca aici e chestie de hormoni. Orice se vinde cu "poponeata*u". Cine a pus bannerul, vinde bilete la acest spectacol. Nu ieftine(!) Daca nu ar mai fi "atractia", daca nu ar aparea sugestia ...din imagine pentru vizitatori (in cazul asta sexul frumos ...ca poponeata*u'!), crezi ca ar mai da bikerii navala la eveniment? E vara, in we. se intampla multe, mai e un show aviatic frumos la Mamaia, sunt evenimente peste tot, bashca ofertele ieftine de pe litoralul bulgaresc...

 

Partea haioasa este ca "senzatiile" astea "tari" sunt numai pe hartie (ecran). Cand te duci acolo, nu vezi ceea ce te-ai gandit ca ai putea sa vezi (petreceri cu fete frumoase care nu au inhibitii si se distreaza punand in miscare trupuri ingrijite si ...fara sa coste bani), ci o imitatie de 2 bani.

Ma rog, daca as fi barbat, ...cred ca mi-as aduce de-acasa :D Nu m-ar pacali un banner...

 

Da' haide sa trecem mai departe. Evenimentul in sine e primul de acest fel de la noi. Eu sunt curioasa sa vad cu ce vin constructorii de motoare (daca vin). Pe urma artistii cu tatuaje. Apoi e si aproape de casa, deci: nu-mi convine plec si ajung in doo ore in patul meu. Haide sambata sa vedem cu ochii nostrii. Cine stie, pana la urma un eveniment motociclistic e facut de motociclisti, de participanti adica, nu de "invitatii" cu pretentii. :laugh: pup u!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu prea inteleg de ce-si da lumea intalnire pe topicul asta...s-ar putea deschide topicuri in forumurile locale pe tema asta...

in fine, intrebasem care-i faza cu publicul "spectator" si alungarea lor la ora 12. Si ma mai intreb cum o sa restrictioneze accesul, ma indoiesc ca o sa puna gard prin padure :blink:

 

 

apropo, organizatorii ashtea sunt vreun club? am impresia ca nu...sunt unii care au venit sa faca afaceri :laugh:

 

 

Ba da, deja e imprejmuita toata zona. Accesul se poate face numai pe la poarta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi doresc pe viitor la astfel de intalniri muzica sa fie mai variata, inteleg ca uni sunt pasionati dar de ce trebuie sa suferim toti

 

fara exceptie formatiile care vor canta le-am mai auzit la alte intalniri si mi-au parut pe acelasi registru vocal cu roxy manelista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cria, ai dreptate, sunt de acord cu tine, dar, uiti un amanunt... CEI 10 EURO DATI PE INTRARE!!! Nu cred ca o sa vii, vezi, nu-ti place si te intorci nepasatoare acasa dupa ce ai dat 40 Ron pe intrare. Aici o sa fie o problema si i-am azit pe multi plangandu-se de asta. Sper ca organizatorii de aici sa nu fie prieteni cu cei ce au organizat Stunt Showul (intelegeti voi...).

 

* asta-i viata! n-ar fi prima oara cand platesc ceva in tara asta ...si primesc altceva decat m-am asteptat.

pana la urma ce dracu sa faci?! sa stai acasa...? la Garmish n-am avut buget sa ma duc (acolo intrarea a fost gratis!!), 10 euro nu e mare lucru daca stai sa te gandesti, ii pun pe "pierderi", daca e ... :blink: (e drept ca as prefera sa ii dau unui amarat care n-are ce manca, da' nu poti alege tot timpul...)

 

btw., am fost la Manowar duminica si a cazut curentul. s-a facut praf un generator! :laugh: platisem bilet, ..deci, cum sa plec acasa (desi au plecat destui in pauza aia de o juma de ora)?! bineinteles ca organizatorii puteau sa prevada asa ceva (doar era cea mai zgomotoasa trupa din lume) si sa se asigure cu un back up, ceva...

Concluzie: de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere. Get use to it! ...sau take it, or leave it.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia este superba, efortul organizatorilor merita laudat si cui nu-i convine ceva (taxa, vremea, zona, moaca celui de la intrare, muzica etc.) nu se duce, pur si simplu. Sa speram ca va fi bine organizat pana la capat, adica de exemplu sa vorbeasca cineva intr-un microfon si sa zica: in 5 minute incepe concursul nu stiu care, peste o ora e concertul nu stiu cui etc., sa fie mancare buna, suficiente cosuri de gunoi si ceva liniste noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia este superba, efortul organizatorilor merita laudat si cui nu-i convine ceva (taxa, vremea, zona, moaca celui de la intrare, muzica etc.) nu se duce, pur si simplu. Sa speram ca va fi bine organizat pana la capat, adica de exemplu sa vorbeasca cineva intr-un microfon si sa zica: in 5 minute incepe concursul nu stiu care, peste o ora e concertul nu stiu cui etc., sa fie mancare buna, suficiente cosuri de gunoi si ceva liniste noaptea.

:blink:

 

Vor mai pleaca din Ploiesti in jur de ora 13-14 cateva motoare Heavy Riders+Seawolves

 

Off topic: pentru carcotasi stati acasa sau veniti sa va convingeti ca va inselati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: pentru carcotasi stati acasa sau veniti sa va convingeti ca va inselati.

 

* on topic: bre, io am zis ca vin. dar asta nu inseamna ca am sa-mi pierd spiritul critic. cand ceva nu e bine, cred ca trebuie discutat si de ce nu e bine. laudele, ..o sa le "livram" dupa eveniment, dupa caz :blink:

 

ca nu-ti place ceva la acest eveniment (fatza aluia de la intrare - cum sa fac, ..sa-i cer o poza inainte!? ...sau mai bine sa ma duc intai sa-i vad fata, ..apoi daca nu corespunde, ma intorc ...cateva sute de km, daca e... :laugh: ), nu ai cum sa stii dinainte, de aici si ideea "veni, vedi..." si pe urma tragem concluzile.

 

pana acum am comentat cum se promoveaza evenimentul, nu evenimentul in sine. voi vedea acolo ce se ofera in realitate...

 

a la votre!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa plecam pe la 9 de undeva din zona Titan-Pantelimon.

 

Pentru cei din Bucuresti, haideti sa nu mai "poluam" topicul asta cu "care pleaca si la ce ora" ci sa ne mutam AICI

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizatorii sau cei care ziceti ca a-ti trecut pe acolo, poate postati si voi ceva foto cu locatia, mai exact cu organizarea de acolo, sa vedem si noi cu ce va laudati, daca tot se anunta cea mai smechera intrunire din estul Europei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prieteni recunosc si anume ca posterul ala cu alea 2 este criminal.

in special aia cu spatele...este criminala... stie cineva despre ea??? gen nume prenume colegi/e de armata :blink: :laugh:

voi ce ziceti?? in special fetele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so.... toata lumea pleaca din bucuresti?...constanta...dar eu cu cine plec din gaesti sau targoviste?...nu e nimeni care sa se pregateasca pt sambata dimineata din apropiere?...daca nu...o sa va astept la "cotitura" (sinaia) si daca o sa vedeti un haiduc insetat de bere pe un TRANSALP argintiu iesind din padure si care o sa se ia dupa voi ..eee ala's yo ...e si inca ceva , pentru neprevazute o sa fiu inarmat cu 2 umbrele (una pt mine si una pt motor :blink: ) ca cica se anunta ploi, mai ales duminica.....so, spor la pregatit motorul si rucsacul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* e simplu de inteles, fato :blink: Nu gandi cu capul, ca aici e chestie de hormoni. Orice se vinde cu "poponeata*u". Cine a pus bannerul, vinde bilete la acest spectacol. Nu ieftine(!) Daca nu ar mai fi "atractia", daca nu ar aparea sugestia ...din imagine pentru vizitatori (in cazul asta sexul frumos ...ca poponeata*u'!), crezi ca ar mai da bikerii navala la eveniment? E vara, in we. se intampla multe, mai e un show aviatic frumos la Mamaia, sunt evenimente peste tot, bashca ofertele ieftine de pe litoralul bulgaresc...

 

Partea haioasa este ca "senzatiile" astea "tari" sunt numai pe hartie (ecran). Cand te duci acolo, nu vezi ceea ce te-ai gandit ca ai putea sa vezi (petreceri cu fete frumoase care nu au inhibitii si se distreaza punand in miscare trupuri ingrijite si ...fara sa coste bani), ci o imitatie de 2 bani.

Ma rog, daca as fi barbat, ...cred ca mi-as aduce de-acasa :D Nu m-ar pacali un banner...

 

Da' haide sa trecem mai departe. Evenimentul in sine e primul de acest fel de la noi. Eu sunt curioasa sa vad cu ce vin constructorii de motoare (daca vin). Pe urma artistii cu tatuaje. Apoi e si aproape de casa, deci: nu-mi convine plec si ajung in doo ore in patul meu. Haide sambata sa vedem cu ochii nostrii. Cine stie, pana la urma un eveniment motociclistic e facut de motociclisti, de participanti adica, nu de "invitatii" cu pretentii. :laugh: pup u!

Fata, te pup. Mai da si tu un semn.

Si apropos de tattoo. I have a new one. Unul foarte funny.

Eu WE-ul asta voi fi la Milano, dar daca prinzi ceva cataloage cu tattoo, ia si tu, sa avem si noi material de studiu.

Muah!

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vesti de la predeal ... desi ieri a plouat torential , tin sa va anunt ca azi e vremea perfecta si speram sa se si usuce zona pana maine :blink: . PS , deja venise ceva lume in camping de ieri , deci pt. cei care vor ajunge mai devreme sunt bine veniti , la o bere de preincalzire :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...