Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Cateva pareri:

- sper ca zona de parcare sa fie departe de zona de corturi sa se poata dormi in liniste, fara burn-uri in creieri cand ti-e somu' mai drag. Ev. si niste cosuri de gunoi ar prinde bine...si scrumiere pe mese

- Pretul pt mn e ok, ar fi fost bine sa fie chiar mai mare, pentru ca sa nu intre acei 'motociclisti'...

- nu inteleg de ce la fiecare intrunire moto tre sa auzim numai 'muzica' 'rock' de mai buna sau proasta calitate...sau trebe sa admiram numai chopere de 50cai...probabil copii nostri vor asculta muzica electronica peste ceva ani si vor fi priviti la fel...in fine nu e o chestie de gust si de preferinte. Personal ascult orice muzica, insa tipicul romanesc e de a catergorisi trebile in alb sau negru, neexistand si alte nuante. Ar fi fost bine sa nu fim bagati in aceeasi oala, sa existe posibilitatea unor genuri diversificate de muzica, eventual pe scene diferite, sa nu fie totul alb/negru...

- preferam pe afis-ul oficial niste piese moto decat o 'pitzipoanca de sa', eventual cu discount ca pipita cu siguranta nu-i la reduceri ...

 

hai bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in legatura cu muzica si mie mi s-ar parea mai ok sa fie ceva mai multe genuri....sau macar niste "variatiuni" de rock....eu zic ca ar prinde la public,mai ales ca in ultimul timp motociclistii s-au diversificat si ei si nu mai sunt doar "roackeri satanisti" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ani de zile la rand am batut cu piciorul drumul din predeal pana la 3brazi prin zapada(zona este superba),anul asta voi avea ocazia sa campez aici,imi doresc doar sa nu ploua si sa nu-i mai intalnesc pe toti tampitii aia de la Sibiu de acum 2ani,care cu siguranta si-au dat intalnire acolo sa pocneasca tobele toata noaptea..ori asta va fi si ultima intrunire!!

imi doresc sa gasesc civilizatie in mijlocul padurii..si cat mai multi Motociclisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care trec si pleaca prin Brasov haideti sa stabilim o ora de intalnire sa mergem trupa mare spre trei brazi!!!... Astept raspuns din partea doritorilor Asfalt...

eu sunt din codlea. probabil voi pleca in jurul orelor 14-15 din brasov. daca se mai anunat cineva sa plecam impreuna ar fi frumos. s-ar putea sa mai adun si eu vreo 3-4-5-6 motoare. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Ursul tot isi va face aparitia :) Take care!

o veni spre dimineata, ca nu creca-i plac chitarile cu mult distors :)

 

Cateva pareri:

- nu inteleg de ce la fiecare intrunire moto tre sa auzim numai 'muzica' 'rock' de mai buna sau proasta calitate...sau trebe sa admiram numai chopere de 50cai...

 

Pentru motociclisti cu gusturile tale exista altfel de intruniri!

/index.php?...p;#entry1955179

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din bucuresti de unde si cind se pleaca?

 

Si eu sunt curios care-s grupurile care or sa o taie catre Predeal, atat vineri cat si sambata, ca as cam vrea si eu sa ma lipesc de cineva. Daca nu gasesc un grup sa plec de vineri, o sa vin cu puhoiul sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt curios care-s grupurile care or sa o taie catre Predeal, atat vineri cat si sambata, ca as cam vrea si eu sa ma lipesc de cineva. Daca nu gasesc un grup sa plec de vineri, o sa vin cu puhoiul sambata.

sambata pe la 9-9 30 plecam din titan...momentan suntem doar vreo 3-4 motoare...poate se mai strang pana sambata...

pm pt mai multe detalii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Pantelimon am cam fi si noi vreo 3-4 asa, la o prima strigare. Inca nu ne-am vorbit sigur sa vedem care cum cand poa' sa plece, dar in principiu urmarim si noi topicul si vedem ce se hotareste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine o sa vin cu detalii,iar daca plec miercuri va las numarul meu de telefon si ma puteti suna zilnic ... ca sa va dau detalii

 

Ne vom vedea acolo prietene :) !

 

Probabil te voi suna cand sunt in apropiere :)

 

Ms mult DUDE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata pe la 9-9 30 plecam din titan...momentan suntem doar vreo 3-4 motoare...poate se mai strang pana sambata...

pm pt mai multe detalii :)

Salut!

In cazul in care nu plec de vineri seara, am sa merg si eu cu voi sambata dimineata

Oricum tinem legatura, te-am adaugat in lista de mess :D

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care este din ploiesti si vrea sa plece de Vineri dimineatza , ne vom intalnii pe langa carrefour .

Plecarile de la Buzau vor fi in 2 grupe :

 

GRUPA mica => VIT max 90-100 .. plecarea la ora 8:30 din buzau

GRUPA MARE => VIT 190 + ... plecarea de la ora 9:30 - 10 din buzau !

 

Numai bine

Editat de anDu_X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din Bucuresti plec si eu. dar o sa plec vineri dimineata-pranz

ar fi prima intrunire pe care o "vizitez"

 

daca mai sunt amatori de plecare vineri, poate lasa un semn pe aici

 

numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ptr. cine este din ploiesti ...se mai pleaca in jurul orelor 13 din benzinarie de la petrom (vis-a-vis de metro).

nu se fac diferentieri de grupe - se merge in grup :D (viteze recomandata ptr mersul in grup este undeva la 90-100 ) :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate bune si frumoase ..DAR DE VREME CE ATI AUZIT?daca o sa fie ploi zona se face mlastina...sa speram ca nu..

vineri si sambata cica ar fi ok ... duminica ar fi mai nor dar nu se stie daca si cu picaturi.

cea mai sigura informatie o gasiti pe inmh :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...