Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

* e simplu de inteles, fato :blink: Nu gandi cu capul, ca aici e chestie de hormoni. Orice se vinde cu "poponeata*u". Cine a pus bannerul, vinde bilete la acest spectacol. Nu ieftine(!) Daca nu ar mai fi "atractia", daca nu ar aparea sugestia ...din imagine pentru vizitatori (in cazul asta sexul frumos ...ca poponeata*u'!), crezi ca ar mai da bikerii navala la eveniment? E vara, in we. se intampla multe, mai e un show aviatic frumos la Mamaia, sunt evenimente peste tot, bashca ofertele ieftine de pe litoralul bulgaresc...

 

Partea haioasa este ca "senzatiile" astea "tari" sunt numai pe hartie (ecran). Cand te duci acolo, nu vezi ceea ce te-ai gandit ca ai putea sa vezi (petreceri cu fete frumoase care nu au inhibitii si se distreaza punand in miscare trupuri ingrijite si ...fara sa coste bani), ci o imitatie de 2 bani.

Ma rog, daca as fi barbat, ...cred ca mi-as aduce de-acasa :D Nu m-ar pacali un banner...

 

Da' haide sa trecem mai departe. Evenimentul in sine e primul de acest fel de la noi. Eu sunt curioasa sa vad cu ce vin constructorii de motoare (daca vin). Pe urma artistii cu tatuaje. Apoi e si aproape de casa, deci: nu-mi convine plec si ajung in doo ore in patul meu. Haide sambata sa vedem cu ochii nostrii. Cine stie, pana la urma un eveniment motociclistic e facut de motociclisti, de participanti adica, nu de "invitatii" cu pretentii. :laugh: pup u!

 

 

aici cam ai dreptate :-(

 

pana la urma cine si la ce ore pleaca vineri dupa-amiaza?

 

 

noi plecam pe la 17H00 sau mai exact intre 16H30 si 17H30 :P

 

despre Bike Wash nimic nimic, cum, ce, cand, e cu inscrieri, cum e treaba? ca a mea e cam murdarica si ar merita o spalatuspalare :D

Editat de stifferu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu sunt din Craiova si as vrea sa ma alatur si eu. Cati KM sunt pana acolo?:blink: si daca mai e cineva care vine de aici sa mergem impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam pe la 17H00 sau mai exact intre 16H30 si 17H30 :P

 

despre Bike Wash nimic nimic, cum, ce, cand, e cu inscrieri, cum e treaba? ca a mea e cam murdarica si ar merita o spalatuspalare :D

 

 

Perfect pentru mine + nefasta. Va astept incepand cu ora 17.00 in Otopeni, in fata la Bikers. :blink: :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam pe la 17H00 sau mai exact intre 16H30 si 17H30 :P

 

despre Bike Wash nimic nimic, cum, ce, cand, e cu inscrieri, cum e treaba? ca a mea e cam murdarica si ar merita o spalatuspalare :D

 

 

 

Perfect pentru mine + nefasta. Va astept incepand cu ora 17.00 in Otopeni, in fata la Bikers. :blink: :laugh: :D

 

 

okay, o sa scriu maine exact la ce ora plecam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri Posibil Furtuna - 50% Posibil Precipitatii 25 °C 14 °C

Sambata Posibil Furtuna - 50% Posibil Precipitatii 24 °C 12 °C

Duminica Posibil Ploaie - 20% Posibil Precipitatii 24 °C 12 °C

:blink: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun. ptr cine vrea sa vina la Predeal, eu va astept vineri in prima parcare dupa Biker's Otopeni la ora 10.
Daca mai pleaca cineva vineri, adica maine dimineata, noi strangem gasca la ora 10 pe DN1, in prima parcare dupa Bikers Otopeni. :blink:

Vad ca sunteti singurele care zic de vineri mai de dimineata, plecarea. Dar 10.00 nu este prea devreme pentru ajuns acolo? La 15.00 se deschid portile abia.

Eu ma gandeam la ora 12.00 sa plec din Balotesti, dar parca m-as alatura grupului de la ora 10.00 sa nu fiu de unul singur pe DN.

0724841545 este numarul meu, si astept un apel de la voi sa discutam detalii, nu cred ca voi mai avea accesl la internet pentru a verifica forumul.

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri Posibil Furtuna - 50% Posibil Precipitatii 25 °C 14 °C

Sambata Posibil Furtuna - 50% Posibil Precipitatii 24 °C 12 °C

Duminica Posibil Ploaie - 20% Posibil Precipitatii 24 °C 12 °C

:blink: :laugh:

 

 

Azi arata ca sansele de ploaie sunt 60 %, deci cu 10 in plus. Crezi ca mai conteaza? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din Craiova si as vrea sa ma alatur si eu. Cati KM sunt pana acolo?:laugh: si daca mai e cineva care vine de aici sa mergem impreuna

eu mai cunosc 2 persoane care pleca din craiova sambata dimineatza, daca vrei sa iti dau nr lor de telefon da si tu un pm.

eu cred ca am sa ma alatur grupului care pleaca maine dimineata din bucuresti :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu maine dimineata la 10.

Dar... avand in vedere ca vremea nu se anunta prea buna si nu prea am chef sa ma ploua la cort, se mai baga cineva la o pensiune? Ma gandesc ca e de porc sa stau singur in alta parte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai cunosc 2 persoane care pleca din craiova sambata dimineatza, daca vrei sa iti dau nr lor de telefon da si tu un pm.

eu cred ca am sa ma alatur grupului care pleaca maine dimineata din bucuresti :blink:

 

 

Sunt si care pleaca in jurul pranzului. Am prieten care asa pleaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca sunteti singurele care zic de vineri mai de dimineata, plecarea. Dar 10.00 nu este prea devreme pentru ajuns acolo? La 15.00 se deschid portile abia.

Eu ma gandeam la ora 12.00 sa plec din Balotesti, dar parca m-as alatura grupului de la ora 10.00 sa nu fiu de unul singur pe DN.

0724841545 este numarul meu, si astept un apel de la voi sa discutam detalii, nu cred ca voi mai avea accesl la internet pentru a verifica forumul.

:blink:

Eu m-am gandit sa ne strangem la ora 10, ptr ca oricum vom astepta pe putin 3 sferturi de ora ca sa se stranga toti care vor sa vina. Asta inseamna ca la 11 cel tarziu decolam. Si apoi pe drum ne vom mai opri la o tigara si alte necesitati. Deci pe la 15 taman bine o sa ajungem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos Biker's (ospitalieri ca intotdeauna :blink: ).

So people, what we gonna do? Unde vreti sa fie? Dar ora ramane neschimbata :laugh:

Eu propun sa ne intalnim la Biker's , ca stim sigur locatia (toti).

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos Biker's (ospitalieri ca intotdeauna :blink: ).

So people, what we gonna do? Unde vreti sa fie? Dar ora ramane neschimbata :laugh:

Eu propun sa ne intalnim la Biker's , ca stim sigur locatia (toti).

pai la biker's in parcare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-a invitat cineva si pe prietenii nostri motociclisti din Bulgaria? Eu am trimis un mail la tipa care a fost co-organizator la Retro Bikes Party de la Ruse dar nu stiu daca l-a citit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de localizare

biker's sa ramana atunci...

sper sa aiba si pepsi rece :blink:)

 

INMH zice ca maine e frumos la predeal, sambata sunt nori, iar duminica ploua...

eu zic ca se inseala si ca nu o sa ne ude :laugh:

 

ne vedem maine la 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...