Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sigur e 15on/zi/pers????

Alte noutati de la fata locului:a plouat torential,inca mai cerne marunt,drumul ok (cu mici exceptii),lume multa....

Pt cei interesati de preturi asa cum am mai spus intrare 30 ron cu posibilitatea de a putea plati si 15ron/zi de persoana;berea 3ron,mici 1-1.5ron.....

Sper ca lucrurile sa se puna la punct cu vremea si ......asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

men daca ai un loc in spate vin..nu conteaza ora...kast_acab e id-ul de mess daca vezi mesajul sau 0767 883 671,ca tot treci prin ploiesti.bafta

 

Salut .... trec prin ploiesti dar nu am loc de pasager.... (monopost+bagaje)

P.S. Nu recomand sa te sui cu oricine pe motor ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .... trec prin ploiesti dar nu am loc de pasager.... (monopost+bagaje)

P.S. Nu recomand sa te sui cu oricine pe motor ....

da...ai dreptate...nu te gandi ca merg asa cu oricine..ca nu merg de ieri de azi pasager...ce sa zic..ms mult oricum si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ua, poate mai sunt interesati, am vorbit cu un nene care e la intrunire, e ok, NU ploua, NU sunt nori de ploaie MAJORI pe acolo. A plouat, intr-adevar, da' nu s-a distrus locul, e ok.

 

Pentru cei care pleaca maine dimineata din nord sau nord-est (Moldova), maine vremea e buna (uscata) pana pe la 12. Maine pe la 12 e anuntata ploaie in Predeal. La noapte ploua doar prin regiunea Bacau (cica). Eu acu' ma incurajez pe mine, teoretic daca plecam la 6 si ajung la 12, nu ma uda.

 

Hai ca ne vedem acolo sa bem o tuica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* tocmai am primit telefon de la fatza locului, ploua torential, la 3 brazi nu mai e nimic disponibil ptr. cazare si e destul de aglomerat in incinta. dar se poate urca, drumul este asfaltat pana sus.

furtuna trece..., cine vrea ramane :lol:

 

loc de campare mai e sau bagam cortu' in padure cu ursu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum va fi vremea? As pleca si eu maine dimineata spre acolo!

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.... Pentru cei interesati, se pleaca maine dimineata din Bucuresti - Pantelimon din rondul de pe Maior Coravu (intrarea principala in Stadionul National Lia Manoliu), la ora 8:30 adunarea cu plinurile facute, la 9 cel tarziu se pleaca. Sunt motociclete de toate felurile, in mare parte ss-uri si vreo doua nakeduri biggrin.gif , viteza de croaziera va fi astfel incat sa o poata mentine toata lumea (sunt vreo 7-8 motoare, s-ar putea si mai multe, functie de vremea de maine). Cine vrea sa vina, ne gaseste acolo pana la ora 9. Telefonul meu este 0727.577.261 - Claudiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa dezamagesc dar http://www.accuweather.com/world-forecast....OV&metric=1 daca esti motorist vi pe orce fel de vreme , un costum de ploaie si sa rezolvat!!!... Asfalt cat se poate de uscat

 

* exactament :lol:

 

a la votre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu am aflat de la nimeni daca va fi si PARADA la asta intrunire?! :lol:

aseara, pe una din scene, organizatorii au anuntat ca o sa fie si o parada... din pacate... nu am auzit si ora cand are loc!

so... informatia pe care ti-o dau..e aproape nula.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se anunta vremea? S-a anuntat cod galben, dar cine-i crede? Ceva relatari de la fata locului? Eu vreau sa plec pe la 3 din Bucuresti.

eu am plecat de pe platou azi dimineață pe la 7 .vremea era ok,ca la munte,umezeală ,rouă,Âşi nu dădea semne să se strice.în braÂşov acum e foarte frumos,dar nu se Âştie mai pe după masă ce-o să fie

să sperăm că rămâne aÂşa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am plecat de pe platou azi dimineață pe la 7 .vremea era ok,ca la munte,umezeală ,rouă,Âşi nu dădea semne să se strice.în braÂşov acum e foarte frumos,dar nu se Âştie mai pe după masă ce-o să fie

să sperăm că rămâne aÂşa

 

nu mai e chiar asa frumos in bv....acum s-a innourat si se vad nori grei spre predeal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am aflat de la cei care au ajuns deja......intrare 30ron;sau se poate plati si 15ron/zi de persoana....vremea schimbatoare.Nu sunt precipitatii!

 

NU e chiar asa . Intrarea sambata si duminica este 30 de lei nu conteaza ca stai o ora sau 2 zile . Au zis ca doar vineri puteai sa platesti 15 lei ca sambata si duminica e 30 de lei . Oricum nu prea ai ce sa vezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...