Sari la conținut

DACORUM BIKE FEST II


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 337
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie nu mi s-a parut deloc scump, am dat 20 lei si am fost si vineri, si sambata. Scump li s-a parut celor ce au venit cu pasager sambata, au stat cateva ore si au plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni,

oamenii si-au dat toata silinta sa iasa bine... pretul a fost suuuper-rezonabil. daca plateai pretul si inauntru te astepta bere la o suta de mii inteleg sa fi fost suparat, dar chiar nu cred ca isi are loc discutia asta - e cat doua pachete de tigari la naiba

 

felicitari baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu numai ca a fost cea mai placuta si cea mai bine organizata intalnire, dar au fost foarte multe lucruri de la care avem ce invata: curatenie, se curata mereu, iarba a ramas impecabila pana la final, nu sacandaluri. S-a simtit ca cine a venit acolo a facut-o doar ca sa se distreze sa asculte o muzica buna.

Respekt, mai ales ca stiu ca nu le fost usor deloc si toti dacii au facut eforturi imense. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectul pt baietii din Dacmotors, organizare buna, , cine era satul de carnati si mici avea alternativa restaurantului unde am bagat o ciorba de peste si sarmalute cu mamaliga f bune la pret decent..,curatenie, nu te impiedicai de mizerii si resturi ca la alte intruniri la sud de dunare, fara gura-casca, fara motoare turate si infantilisme.., lume putina dar de calitate.., singura hiba ar fi muzica cam tot timpul oprita din te miri ce motive + ametiti de pe scena care au incercat sa cante ceva dar nu prea le-a reusit! Asta-i parerea mea, ma rog, inca odata felicitari Dacilor pt efortul facut, multi nu stiu ce implica o asemenea treaba! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca a fost si Dacorum Bike Fest II.

In primul rand vrem sa va multumim.

Speram sincer ca am reusit sa va oferim o petrecere buna.

 

Dupa cum unul dintre frati a scris mai sus, intrunirea era batuta in cuie in alt loc, sponsorii ii aveam....ce sa mai....tzatza!

In urma cu 2 saptamani totul a cazut.

Da' nu puteam sa facem Bucurestiu' de ras. Pai da' cum, nene Iancule, sa ramanem fara colegi?

Asa ca intrunirea asta a fost facuta in 2 saptamani.

Am muncit ca disperatii, insa am descoperit ceva ce ne-a incantat peste masura: Sunt oameni care ne simpatizeaza. Si ne-au ajutat enorm.

Gabi, Ade, Viorel, Calin, toti ceilalti care ne-au ajutat (scuze ca nu mentionez acum numele dar creierul meu e blank) - we salute you! Ne-ati ajutat sa facem din rahat bici si a mai facut si poc.

De asemenea multumim forumului pentru banner-ul din varf.

 

Nu s-a urmarit aici o afacere. Sincer!

S-a urmarit sa avem un weekend in care sa ne reintalnim si sa stam la povesti, bere, caterinci, bere, gratare, bere etc. Si bere.

 

Inca o data va multumim pentru patricipare.

Deja din discutiile de azi dimineata conturam deja lista cu ce trebuie acoperit la Dacorum Bike Fest III insa lista ramane deschisa chiar aici pe forum.

 

 

 

 

 

 

aa.....si era sa uit.....

 

 

 

 

 

ROCK'N'ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venit, vazut, placut! Felicitari organizatorilor !!!

Din pacate am fost doar ieri si am stat destul de putin, insa mi-a placut tot ce am prins + frigaruile de nota 10 :grinbandit: .

La anu' o sa imi pun si cortu' cu accesoriile pe mobra si o sa stau mai mult.

Cateva foto o sa pun maine in topicul special destinat.

Asfalt uscat tuturor si fara cretini in trafic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

constat cu stupoare , ca la fiecare eveniment de altfel , ca exista vesnicii nemultumiti care n-au avut de ce sa se ia decat de pretul biletului...pai fratilor , de acolo de la poarta puteati sa va rasuciti cu 180 de grade....felicitari dacilor , tot raul a fost spre bine , ma refer aici la faptul ca totul a fost organizat in 2 saptamani , pt ca a venit exact cine trebuia sa vina , din punctul meu de vedere , din al vostru treaba poate sta altfel...daca are cineva chef sa posteze niste poze de ieri (duminica) pt ca spre rusine mea , am fost absent (work) :grinbandit: si as vrea sa stiu ce s-a mai executat pe acolo...

felicitari inca odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Mdeah, vineri seara IAR m-am smintit e acolo, dar ... stiam ca asta va urma sa fie! :wacko: ... Pretul berii, la bunul simt, cafeaua ... super marfa, fetele de la servire foarte de treaba, mi-am gasit un loc foarte tare pt barlogul mobil, am avut aparat foto, m-am intalnit cu multi prieteni, ... m-am simtit foooarte bine!

Sambata am lasat-o mai moale cu trosneala, desi, dumistef sa venit cu o afinata la el, de toata isprava! :grinbandit: ... m-am simtit bine din nou!

M-am regasit cu prietenii bulgari de la Spirit of Freedom, am vorbit, barfit, baut si fotografiat!

 

Nu mi-a placut ca nu am avut cum sa imi spal trupul ( :unsure: ), iar ca sa ai apa in causul palmei, trebuia sa bagi mainile printre un stut ce livra apa si o chiveta obosita si post pusa! ... veceuri din belsug, oamenii nu au provocat scandaluri!

 

Mult succes pe viitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l...daca are cineva chef sa posteze niste poze de ieri (duminica) pt ca spre rusine mea , am fost absent (work) :grinbandit: si as vrea sa stiu ce s-a mai executat pe acolo...

 

Ieri s-a dat stingerea si am strans ce era pe acolo.

Am executat insa ultimele butoaie de bere, acestea fiind gasite vinovate de inalta tradare de a se fi ascuns consumului de catre reprezentanti miscarii motociclistice. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheful unui club moto sponsorizat de cei care au trecut pe acolo.

 

Cand toate parerile sunt laudative ma gandesc daca nu am eu o problema ca am vazut altceva in cele maxim 2 ore cat am stat pe acolo. ar mi-am adus aminte ca motociclistii se lauda intre ei si prin urmare cred ca am vazut bine.

 

deci:

1. oricat de buna am vederea, nu am vazut cu nici in chip tuica, palinca de bun venit. M-am gandit ca "se mai uita si la om" cum imi place mie sa zic, dar cu ceilalti ce au avut de nu le-au dat nimic nici lor?

 

2. am ajuns la scena construita pe principiul WC-ului din 2 pari (de 1 te tii si cu al doilea dai dupa caini) in timp ce canta AC/DC la nivel sonor de cafe concert. Tot a fost ceva, ptr ca apoi a tacut totul (banuiesc ca ceva pana de curent) si vazand manastirea de la cernica ma gandeam la campul cu verdeata evocat de preoti la inmormantari. oricum a fost mai bine decat atunci cand a inceput sa bata ca picatura chinezeasca intr-o toba un prospect la clubul muzicantilor anonimi.

 

si am plecat promitand in sinea mea ca niciodata nu voi mai critica vreo intrunire la bulgari (scuze bulgarasilor ptr exprimarea cu "boxe de camin cultural" dupa intrunirea de langa ruse din aprcul ala misto)

 

faptul ca locatia a fost frumoasa, pretul rezonabil la bautura si mancare e un plus si merita apreciat. Faptul canu au fost scandaluri, iar merita apreciat desi era cam mult sa iasa certuri intre membri clubului organizator, familiile lor, presa, lautari si cativa motociclisti veniti in speranta unei intruniri "de capitala"

 

Spunea cineva pe aici ca pretul nu a fost mare la intrare. personal ma lasa destul de rece 20 de lei. dar pentru ce a fost acolo, trebuiau platiti cei care au onorat cu prezenta lor. Ptr ca oricum nu au fost oameni nici cat ptr o pomana ca lumea.

Facea un domn din clubul organizator comparatie cu alte intruniri la pret de intrare. Poi ii amintesc ca la predeal pe 30 de lei, ai avut doua scene mari pe care au cantat printre altii trooper si cargo, nu o scena din 3 pari si-un celofan pe care nu s-a intamplat mai nimik.

 

Imi pare rau ca nu am putut sa ma duc macar la unu din cele doua festivaluri moto de la care am auzit numai aprecieri (cluj si constanta), ambele in acelasi weekend in care nu am fost in tara. Dar din ce am mai vazut, daca asta e tot ce poate bucurestiul in materie de fest moto nu pot sa zic decat "daca nema putirinta, ce mai chichirez galceava"

 

parerea mea, hac

Mesaj completat

LE: apropos de pret diferit ptr cei care stau putin. la veliko tarnovo, unde era 10 euro de pers, am spus ca stam 3 ore si ne-au dat altfel de bratari. Am dat 20 leva pe 3 persoane. mai intelegatori, nu credeti?

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. oricat de buna am vederea, nu am vazut cu nici in chip tuica, palinca de bun venit. M-am gandit ca "se mai uita si la om" cum imi place mie sa zic, dar cu ceilalti ce au avut de nu le-au dat nimic nici lor?

 

parerea mea, hac

1. eu cat si altii am fost intampinati la intrare cu tuica

 

Fratilor daca nu va convin festivalurile moto, nu mai veniti, lasati-i pe altii sa vina. Evident ca nu poate fi multumita toata lumea, dar decat sa fiti carcotasi mai bine stati acasa sau duceti-va in alte parti potrivite ptr voi.

 

Oamenii astia ca si alti organizatori au muncit foarte mult ca sa veniti voi si sa va simtiti bine sau nu. Habar nu aveti cata munk este sa organizezi asa ceva.

 

Respect!

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. eu cat si altii am fost intampinati la intrare cu tuica

 

Fratilor daca nu va convin festivalurile moto, nu mai veniti, lasati-i pe altii sa vina. Evident ca nu poate fi multumita toata lumea, dar decat sa fiti carcotasi mai bine stati acasa sau duceti-va in alte parti potrivite ptr voi.

 

Oamenii astia ca si alti organizatori au muncit foarte mult ca sa veniti voi si sa va simtiti bine sau nu. Habar nu aveti cata munk este sa organizezi asa ceva.

 

Respect!

am venit cu speranta. daca stiam ca asta este, nu mai veneam..e simplu. eu nu plang dupa bani sau timp pierdut pe acolo. Am spus doar parerea mea...si nimic mai mult. sau o sa editezi postul anterior si o sa spui "Fratilor daca nu va convin festivalurile moto, nu mai veniti, lasati-i pe altii sa vina. Si daca totusi veniti si nu va place, macar sa nu scrieti decat de bine."?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Preacuviosule,

 

(De obicei se da un quote si un raspuns dar e pacat de pixelii aia ca nu nici o vina, saracii)

 

Sincer ne simtim mai linistit acum ca ti-ai expus parerea, deoarece exista o traditie a plangerilor tale pe forum.

Este foarte bine si chiar am putea privi aceasta ca stand la baza progresului in general. Ma rog, atunci cand plangerile sunt real fondate in totalitate - nu este cazul aici, bineinteles.

 

1. Ai inceput perfect la faza cu tuica pe care nu ai vazut-o. Sunt 2 (doua) posibilitati:

- ori toata lumea care a fost servita doar si-a inchipuit de fapt acest lucru, suferind in realitate de o tulburare psihica avand ca simptom puternica senzatie de consum a unei bauturi alcoolice de fiecare data cand cineva le ureaza "Bun venit!"

- ori pur si simplu minti.

Te las sa stabilesti care este mai probabila.

 

2. Scena si-a facut treaba zic eu. Este inca unul din aspectele rezolvate pe ultima suta de metri.

Imi pare rau ca nu ai avut scena de 40 / 50 insa Michael Jackson care semnase cu noi inca din ianuarie si urma sa isi aduca scena proprie a fost retinut.

De acord cu nivelul muzicii, aceasta a fost o problema reala.

 

3. Descrierea vizitatorilor ca fiind formati din noi, familiile noastre, lautari (?!), presa si cativa motociclisti cred ca are legatura cu problema care ai expus-o la punctul unu: Vederea. Slaba in cazul tau. Sau minti fiindca da foarte bine sa bagi din burta pentru toti cei care nu au venit.

 

4. Iti promitem ca la anu' te vom taxa dublu ca sa ai multumirea ca ti s-au luat mai multi bani. Sunt convins ca daca plateai mai mult scena ti se parea mai verde, iarba mai mare, motociclistii mai tuica si tuica mai numeroasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. eu cat si altii am fost intampinati la intrare cu tuica

 

Fratilor daca nu va convin festivalurile moto, nu mai veniti, lasati-i pe altii sa vina. Evident ca nu poate fi multumita toata lumea, dar decat sa fiti carcotasi mai bine stati acasa sau duceti-va in alte parti potrivite ptr voi.

 

Oamenii astia ca si alti organizatori au muncit foarte mult ca sa veniti voi si sa va simtiti bine sau nu. Habar nu aveti cata munk este sa organizezi asa ceva.

 

Respect!

 

Nu cred ca e vorba de a-ti conveni sau nu. Fiecare om care a venit are dreptul sa-si expuna parerea, cred ca si ast aeste scopul topicului. de ce sa pupam in C u r daca nu e cazul. Si consider ca orice critica este constructiva, pentru ca la anu sa iasa mai bine . E intr-adevar greu sa greu sa organizezi asa ceva, nu cotesta nimeni, si nici nu da cu parul.

Uite mie mi- a placut mancarea,locatia, mi-a placut ca a doua zi locul arata inca ingrijit, deci au fost oameni cu bun simt, dar am fost dezamagita ca atat cat am stat nu s-a auzit muzica, ori sloganul Dacorum a fost moto rock si pufarine. Pufarine la tot pasul, moto .... nu aveai loc, dar rock-ul ?? cat am stat eu a batut patetic darabana un pletos.... :grinbandit: . Acum poate veti spune ca nu am stat eu suficient. oricat as fii stat ....party fara muzica ...nu bun :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. eu cat si altii am fost intampinati la intrare cu tuica

 

Fratilor daca nu va convin festivalurile moto, nu mai veniti, lasati-i pe altii sa vina. Evident ca nu poate fi multumita toata lumea, dar decat sa fiti carcotasi mai bine stati acasa sau duceti-va in alte parti potrivite ptr voi.

 

Oamenii astia ca si alti organizatori au muncit foarte mult ca sa veniti voi si sa va simtiti bine sau nu. Habar nu aveti cata munk este sa organizezi asa ceva.

 

Respect!

 

Asta e solutia tipic romaneasca, si ajungi sa te miri ca nu vine lumea la intrunire. Daca tot te apuci sa faci ceva e normal sa iti asumi si criticile, si ca sa fii sigur ca pe viitor vine lumea, bagi la cap si inveti din ce se plange unul si altul si remediezi. Normal ca nu vor fi toti multumiti, ca d-aia sunt oamenii diferiti, dar cei care reclama cate ceva, nu o fac doar de dragul de a o face. Dar romanu` repede, ce bah nu-ti convine, nu mai veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa editez postul anterior , o sa-l editez pe asta scris acum de tine : "Repet, nu vor fi multumiti toti participantii si foarte bine ca scrieti ce nu v-a convenit, dar ca sa te apuci sa compari cu alte festivaluri este prea mult, avand in vedere ca fiecare festival are personalitatea lui si particularitatile lui. De exemplu la festivalurile care v-au placut voua, nu le-a placut altora si invers."

 

Anul asta am fost la destule festivaluri moto incat sa trag multe concluzii si sa vad plusuri si minusuri, dar nu am comentat de rau desi poate la fiecare am gasit ceva care sa ma nemultumeasca. Si stii de ce nu am comentat? Pentru ca ii respect pe toti organizatorii , pentru ca respect munk lor pe care voi nu o intelegeti si pentru ca majoritare au fost plusurile.

 

Mesaj completat

Nu cred ca e vorba de a-ti conveni sau nu. Fiecare om care a venit are dreptul sa-si expuna parerea, cred ca si ast aeste scopul topicului. de ce sa pupam in C u r daca nu e cazul. Si consider ca orice critica este constructiva, pentru ca la anu sa iasa mai bine . E intr-adevar greu sa greu sa organizezi asa ceva, nu cotesta nimeni, si nici nu da cu parul.

Uite mie mi- a placut mancarea,locatia, mi-a placut ca a doua zi locul arata inca ingrijit, deci au fost oameni cu bun simt, dar am fost dezamagita ca atat cat am stat nu s-a auzit muzica, ori sloganul Dacorum a fost moto rock si pufarine. Pufarine la tot pasul, moto .... nu aveai loc, dar rock-ul ?? cat am stat eu a batut patetic darabana un pletos.... :grinbandit: . Acum poate veti spune ca nu am stat eu suficient. oricat as fii stat ....party fara muzica ...nu bun :unsure:

Este ok sa iti expui nemultumirile, dar nu atata timp cat spui lucruri neadevarate. Adica el afirma ca nu a fost intampinat cu tuica. Pai frate, era ora 3 am si la poarta era tuica pregatita in paharele ptr cei care veneau. So? Who is crazy?

 

Cat despre tine, este normal sa nu fi auzit muzica ok daca tu te-ai asezat in spatele scenei :wacko:

 

Sincer, se auzea muzika pana la corturi, daca stii unde erau.

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Preacuviosule,

 

(De obicei se da un quote si un raspuns dar e pacat de pixelii aia ca nu nici o vina, saracii)

 

Sincer ne simtim mai linistit acum ca ti-ai expus parerea, deoarece exista o traditie a plangerilor tale pe forum.

Este foarte bine si chiar am putea privi aceasta ca stand la baza progresului in general. Ma rog, atunci cand plangerile sunt real fondate in totalitate - nu este cazul aici, bineinteles.

 

1. Ai inceput perfect la faza cu tuica pe care nu ai vazut-o. Sunt 2 (doua) posibilitati:

- ori toata lumea care a fost servita doar si-a inchipuit de fapt acest lucru, suferind in realitate de o tulburare psihica avand ca simptom puternica senzatie de consum a unei bauturi alcoolice de fiecare data cand cineva le ureaza "Bun venit!"

- ori pur si simplu minti.

Te las sa stabilesti care este mai probabila.

 

2. Scena si-a facut treaba zic eu. Este inca unul din aspectele rezolvate pe ultima suta de metri.

Imi pare rau ca nu ai avut scena de 40 / 50 insa Michael Jackson care semnase cu noi inca din ianuarie si urma sa isi aduca scena proprie a fost retinut.

De acord cu nivelul muzicii, aceasta a fost o problema reala.

 

3. Descrierea vizitatorilor ca fiind formati din noi, familiile noastre, lautari (?!), presa si cativa motociclisti cred ca are legatura cu problema care ai expus-o la punctul unu: Vederea. Slaba in cazul tau. Sau minti fiindca da foarte bine sa bagi din burta pentru toti cei care nu au venit.

 

4. Iti promitem ca la anu' te vom taxa dublu ca sa ai multumirea ca ti s-au luat mai multi bani. Sunt convins ca daca plateai mai mult scena ti se parea mai verde, iarba mai mare, motociclistii mai tuica si tuica mai numeroasa.

eu consider ca rasp tau voit ironic merita pixeli deci o sa-l las aici.

 

1. eu nu mint. si nici nu am baut vreo gura de tuica

2.ultima suta de metri e doar e explicatie si e de inteles de ce arata asa. Nu e o scuza cand inviti lumea la marele festival bucurestean

3. vezi punctul 1 + cativa motociclisti care au venit ca si mine, si daca au fost din buc au plecat, daca nu au ramas ca erau oamenii de la constanta unii (am vazut) si probabil s-au consolat cu ideea ca al lor(fest moto) a fost mai frumos.

4. poate daca pui bariera de taxare la iesirea din parcarea unde am moto, ptr ca in mod cert o vei lua in directia opusa celei unde va fi organizat festivalul vostru. Intrucat nu din banii mei va creste scena, o solutie ar fi sa nu mai puneti toalete ecologice in zona. in felu asta sunt convins ca ina 3-a zi de festival, parii sceneei vor avea radacini adanci, scena voastra va fi infrunzita si un pic mai mare

 

bafta la anu

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e solutia tipic romaneasca, si ajungi sa te miri ca nu vine lumea la intrunire. Daca tot te apuci sa faci ceva e normal sa iti asumi si criticile, si ca sa fii sigur ca pe viitor vine lumea, bagi la cap si inveti din ce se plange unul si altul si remediezi. Normal ca nu vor fi toti multumiti, ca d-aia sunt oamenii diferiti, dar cei care reclama cate ceva, nu o fac doar de dragul de a o face. Dar romanu` repede, ce bah nu-ti convine, nu mai veni.

 

Pai daca ai fi fost la intruniri anul asta ai fi stiut ca la fiecare festival s-a percepeut taxa de intrare, la toate s-a intampinat lumea cu tuica in afara de Predeal, la toate a fost o singura scena in afara de Predeal......deci? zi-ne ceva nou

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal tin sa multumesc din inima tuturor celor prezenti.

 

Criticile constructive nu fac nimic altceva decat sa ajute, astfel incat anul viitor sa fie eliminate punctele slabe.

 

 

 

CA LA ORICE INTRUNIRE AU EXISTAT PLUSURI SI MINUSURI, SPER CA LA DACORUM III SA EXISTE DOAR PLUSURI.

 

 

Cu respect, si sper sa va fii simtit bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai fi fost la intruniri anul asta ai fi stiut ca la fiecare festival s-a percepeut taxa de intrare, in afara de Predeal, la toate s-a intampinat lumea cu tuica, in afara de Predeal la toate a fost o singura scena......deci? zi-ne ceva nou

Dra, nu taxa de intrare o critic, am mai spus ca nu ma intereseaza asta, ci faptul ca nu a meritat. Am spus intamplarea de la veliko (unde intrau 10 fest dacorum) ca sa iti dau exemplu ca se poate si altfel cu taza redusa ptr cei pe car3e-i intereseaza si poate o sa bagati si voi la anu asha ceva.

 

PS: am venit sambata la 6 seara. exsiat posibilitatea ca eu sa fi intrat prea repede si nu am primit tuica aia. Dar stand stramb si judecand drept nu pot sa nu ma gandesc ca totusi nu sunt chiar asha de rapid intrucat cineva a apucat sa-mi puna o bratara si sa-mi ia banii. sau tuica vine mai greu? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dra, nu taxa de intrare o critic, am mai spus ca nu ma intereseaza asta, ci faptul ca nu a meritat.

Faptul ca spui ca nu a meritat inseamna ca o critici. Deci te contrazici.

Iar legat de tuica....... :grinbandit: inseamna ca am fost norocoasa ca am fost servita!?

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca spui ca nu a meritat inseamna ca o critici. Deci te contrazici.

Iar legat de tuica....... :grinbandit: inseamna ca am fost norocoasa ca am fost servita!?

cum sa-ti explic ca sa intelegi...si fara sa aduc in discutie capacitatea ta de intelegere. am vazut ca cineva pe topic se plangea ca ptr cateva ore trebuia pusa o taxa mai mica. si v-am dat o idee. nimik mai mult

Cand am criticat ca nu merita am facut-o ptr ca spuneti ca peste tot a fost taxa. De acord, dar la predeal de 30 de lei am avut trooper si cargo pe langa multe altele, la cernica de 20 de lei am avut niste tinerei care au batut intr-o toba si asta, cand nu a fost cazut curentul dupa ce am ascultat AC/DC la volum de MP3 cu boxe din alea travel. si da..am stat in spatele scenei ptr ca acolo mai era loc la mese, dar la 3 metri de scena..deci nu din cauza asta nu am auzit muzica, ptr ca in final am auzit niste zgomote fara noima care veneau de la o toba care in mod cert era sparta ptr ca am auzit discutiille intre cei care isi aratau calitatile motrice si lipsa de ureche muzicala batand in ea

 

LE: daca spatele scenei era zona de relaxare si meditatie, trebuia sa faceti indicator...ca in rest "zona fumatori" si "zona nefumatori"

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...