Sari la conținut

Intrunirea Temerarilor de la Mizil-2,3,4 oct


CIRO
 Share

Postări Recomandate

@meister: nu te pot incurca :rose: vineri am stabilit program artistic. Macar de te-as recunoaste sambata dimineata cand vii :blink:)

 

Recomand cu caldura traseul prin Magurele-Apostolache-etc. Rock satanic!

 

PS: deja gatul imi e uscat si crapat ca tzarana Australiei centrale! De 10 zile beau doar apa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

trasee pitoresti dar asfaltate va pot sugera pentru cine vine dinspre Valenii de Minte prin Magurele-Apostolache-Tataru-Calugareni-Baile Boboci, iar pentru cine vine dinspre Nehoiu prin Cislau pe drumul spre Valeni, in Calvini este un drum prin padure neasfaltat 3 km catre Apostolache si apoi acelasi trase sau din Magura spre manastirea Ciolanu apoi catre Mizil prin Lapos-Jugureni-Mizil-Baile Boboci,

toate bune!

 

@bmwio

Nehoiu - Cislau il facuram duminica trecuta ... acu' vrem sa o luam dupa busola( da nu am) peste deal pe forestiere ( sau cum se numesc....) din Seciu-Galmea ( adica habar n-am pe unde )

 

@dezamagitoru'

Roooooock and rooooooooool baby ................ :rose: :blink::rock: :blink::rock:

Editat de meistergica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar miine nu-i poimiine si ne troscanim acolo.

Mesaj completat

 

Draculeeee ce ti-ar mai place sa te dai pe dealuri, lasa ca vin cu africana si te voi intarita. :rose:

 

Sa nu uiti sa iei cobul din stg. de pe IJ.....prietenii stiu de ce :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dezamagitoru' Nu fusi atent coane dezamagitorule ... nu mai sunt pe chopper m-am dat la transalp ... si e alta viata

Mare noroc aveti si tu si @dezamagitorul, ca vin cu consoarta si nu pot sa merg pe dealuri, dar lasam fomeile in locatie si ne vom face de cap putin prin imprejurimi, dupa ce ne intaritam cu o tuica de la CIRO. :rose:

Mesaj completat

@ dezamagitoru' Nu fusi atent coane dezamagitorule ... nu mai sunt pe chopper m-am dat la transalp ... si e alta viata

Mare noroc aveti si tu si @dezamagitorul, ca vin cu consoarta si nu pot sa merg pe dealuri, dar lasam fomeile in locatie si ne vom face de cap putin prin imprejurimi, dupa ce ne intaritam cu o tuica de la CIRO. :blink:

 

 

 

 

In jurul orei 12 juma sau 13, voi pleca de acasa , locul de intalnire FANTINA MIORITA , cine vine acolo vom pleca impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uiti sa iei cobul din stg. de pe IJ.....prietenii stiu de ce :rose:

kroco! te astept cu bratele deschise! avem o socoteala......cu o tuica-n sat! ee vedem noi cum om face numa sa ne vedem! drum bun fara evenimente! la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...