Sari la conținut

Accident mortal la River Plaza-Rm.Valcea


Scorpion23
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GSX-R 600 alb-albastru, baiatul avea pana in 25 de ani, nu stiu prea multe despre cum s-a intamplat, eu l-am vazut cand inca mai respira, cineva incerca sa-i dea primul ajutor.

R.I.P. :cheers:

daca tu l-ai vazut cand ''inca mai respira'' de unde stii ca a murit? ai fost langa el de ai vazut/auzit ca respira? sper totusi sa fie un topic ''inventat''

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza vitezei foarte mari, motorul, un Suzuky, fără motociclist, s-a oprit la cca. 150 de metri, pe aceeaÂşi bandă de mers, într-o Dacie Papuc staționată regulamentar la semaforul din cealaltă intersecție

dsc03646.jpg

 

avea 19 ani nu avea carnet si motorul nu era inmatriculat.Viteza a fost suficient de mare daca motocicleta a patinat 150 de metri

mai are rost sa vb de echipament si experienta ?

rip

bine ca nu a omorat si pe altcineva

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si ce cauta topicul pe motociclism ? ...asta ar trebui sa fie pe otv nu pe motociclism.ro ... nu era motociclist...si conducea o motocicleta inexistenta... prostia omeneasca.

Stai ca sar acum pokemonii pe tine, "ce conteaza o bucata de plastic, baiatul ala ar fi trait daca acel conservar nenorocit nu era acolo!!!!!!!!!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!"......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naspa... pacat de motorul ala. Putea sa se bucure cineva de el. Pacat si de prostul ala cu Opelul... a avut ghinion.

 

In rest numai de bine. Stim deja ca mergea mai bine decat noi toti, oricum plasticul era de decor si oricum intorcea casca pe cap la toti fraerii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce trist... :cheers:

 

Si aia-s la fel, doar ca se scrie P O K E M O N I I N C O N S T I E N T I. Iar cei mai avansati in grad, (slapi, tobe gaurite, miar si 2-3 fracturi pe an) au gradul suprem, doar I N C O N S T I E N T I.

 

Hă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de viata unui baiat care avea viitorul in fata...indiferent de greseli ca nu avea carnet sau experienta sau ca a avut viteza..Pacat de familia lui care a suferit o pierdere enorma...Nu poti compara valoarea unui motor cu valoarea unei vieti...Pacat..RIP

ai foarte mare dreptate,dar sa nu uitam ca putea nenoroci oameni,familii,nu te urca fara experienta,carnet...,condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa 4 ani de motociclit merg mai incet ca in primul an si ma bucur ca am avut noroc si am scapat atunci

acuma stiu sa am grija de pielea si de fierul meu

 

De aici deducem ca SI TU te dadeai tare la inceput. Vezi tu, el nu era (poate) nici in primul an.

Atunci, de ce-ai venit cu replica asta?

perfect sintetizat

 

 

 

Hotaraste-te!

 

 

 

In primul rand s-a dus un om dintre noi. A gresit si a platit pt asta.

Sa-i fie tarana usoara!

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Numele quote = 'Data kevin77' = '11 septembrie 2009, după 07:47' = '2096204 ']

sintetizat perfect

[/ quote]

 

 

Ai dreptate! :cheers: ...deprimant totusi , mai ales pentru un incepator ca mine

 

un incepator ca tine daca merge legal, nu prea are de ce sa-si faca probleme ... Nu de cretini au fixat astia limita de viteza in localitate. Multi km fara peripetii iti doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tentatia e mare la 19 ani, iar de cele mai multe ori te supui ispitei. Din ciclul vine un prieten cu un motor, da' sa dau si eu o tura, da o tura, cox (pentru ca majoritatea asta inteleg din motor - linie dreapta si mana-n gaz pana la capat) si iaca ce se intampla...asta e doar un scenariu, mai grav e atunci cand parintii le dau bani sau le cumpara ei motoare stiind ca ei au experienta 0, minte deloc si sa nu mai vorbim de permis de conducere. Se pare ca n-a fost nimeni prin imprejur sa-i fu*a doua labe dupa ceafa si sa-l trimita la lectii. Poate acum traia! Pacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum draq puteti sa va bucurati de moartea unui om?!daca dadea peste cineva din familia ta?!!...pai d'aia se numeste accident si nu crima cu premeditare!dar daca te nasteai in congo?daca te intepa un tantar si luai sida?daca la 21 de ani devenea un castigator al premiului nobel pentru pace?!?!daca nu era el si era un membru al familiei tale(frate, mama, tata, sora, unchi, var) te mai bucurai de moartea lui?ce rau v-a facut pana la urma omul asta?!merita sa moara pentru ca a condus o motocicleta fara permis?e cea mai mare crima posibila de pe lumea asta?! ia gandeste-te asa: ai dat cu piciorul unei pietre pe trotuar?!daca aia s-a dus in strada si peste juma de ora a dat un motociclist peste ea, a murit si el si pasagerul si doi de pe margine...cine e vinovat?!mai taceti draq din gura...dobitocilor!!

Editat de jinx22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...