Sari la conținut

Accident judet Timis


gabriel2009
 Share

Postări Recomandate

doamne fereste... oare ce au altii in cap :| ?? mi-e mi-e suspendat permisu de o luna si nu umblu pe motor, dapoi sa nu am deloc...

 

...poate totusi daca avea cv echipament il salva

 

in fine, dumnezeu sa-l odihneasca si cei cu glume proaste sa le tina pt ei :grinbandit:

Editat de kanguru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne fereste... oare ce au altii in cap :| ?? mi-e mi-e suspendat permisu de o luna si nu umblu pe motor, dapoi sa nu am deloc...

 

...poate totusi daca avea cv echipament il salva

 

in fine, dumnezeu sa-l odihneasca si cei cu glume proaste sa le tina pt ei :grinbandit:

 

Poatela voi în Bistrița țiganii sunt o glumă proastă.La noi în Bucale sunt o realitate Âşi încă una tristă.Lu' Pipilă dilatată de exemplu i-au luat motorul din curte,deci nici pe proprietatea ta nu mai eÂşti în siguranță.AÂşa că nu le mai lua apărarea Âşi hai să facem chetă să le dăm câte un R1 la fiecare cioară Âşi să scăpăm de ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poatela voi în Bistrița țiganii sunt o glumă proastă.La noi în Bucale sunt o realitate Âşi încă una tristă.Lu' Pipilă dilatată de exemplu i-au luat motorul din curte,deci nici pe proprietatea ta nu mai eÂşti în siguranță.AÂşa că nu le mai lua apărarea Âşi hai să facem chetă să le dăm câte un R1 la fiecare cioară Âşi să scăpăm de ei

 

 

ma, nu era vb daca e tigan sau nu...era vb ca circula fara permis, fara echipament, viteza... ce vrei sa zici, ca la voi in bucuresti, aia ca tn care nu sunt tigani (ca sa zic asa) circula numai regulamentar ??, numai cu permis ??, numai cu echipament ??... think again

 

sanatate

Editat de kanguru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, nu era vb daca e tigan sau nu...era vb ca circula fara permis, fara echipament, viteza... ce vrei sa zici, ca la voi in bucuresti, aia ca tn care nu sunt tigani (ca sa zic asa) circula numai regulamentar ??, numai cu permis ??, numai cu echipament ??... think again

 

sanatate

 

 

Eu Âşi majoritatea chiar circulăm cu permis Âşi cu protecții.De viteză nu am ce spune că Âşi noi ca oricare nu putem să mergem "doar" cu 50 la oră.Dar măcar noi Âştim să stăm pe bandă în aÂşa fel încât să scădem riscul de accident+Âştim să punem o frână sau să facem o fandare.

 

RESPECT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca toata prostia s-a oprit la astia doi :unsure: Unul fara permis,probabil fara echipament si cu experienta ooo ,iar altul cu alcool in bot care s-a gandit sa-i dea un sut in carena pe priincipiul un sut un coor este un pas in fata...lui Dumnezeu in cazul asta :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nici la asta nu-mi dati voie sa spun ca aproape ma bucur ca nu-l mai intalnim in trafic...nu sunteti oameni, zau asa.

Vezi ca ai uitat un mic amanunt: varul ''glumet'' este in spital cu adidasii fracturati..asa ca bucura-te cat este in convalescenta :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure:

 

dar de tipa de pe moto nu stie nimeni nimic?!?!?! :grinbandit:

Ba da.Se zvoneste ca lesina cateodata in sa si desteleneste santurile patriei atunci cand este cald,obosita si are 40 km/h :wacko:

 

Aaaa...vorbea-i de pasagera :laugh:

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau de mama tembelului ala si de pasagera. varu indobitocit de alcool si cu glume proaste si raceru' de birt comunal si-au cautat-o cu lumanarea. sunt unii oameni atat de batuti in cap ca daca le dai si o scobitoare reusesc cumva sa-si scoata ochii cu ea .d'apai cu o mobra .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ai uitat un mic amanunt: varul ''glumet'' este in spital cu adidasii fracturati..asa ca bucura-te cat este in convalescenta :grinbandit:

 

neaaah, am vazut la stiri ca si asta e aproape s-o mierleasca. Aparent nu a bagat doar bashchetii la inaintare, mi l-a tavalit si pe el destul de bine.

 

Plus ca beat-treaz, cand aude o mobra fuge ca un catel speriat cand o iesi de la terapie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tzarani cu 2 clase, eu cand circul pe o strada principala care trece printr-un sat si vad cocalarimea stand pe banca la poarta sau chiar pe marginea soselei ma trec emotiile caci 80% dintre ei sunt redardati si in stare sa faca orice....

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neaaah, am vazut la stiri ca si asta e aproape s-o mierleasca. Aparent nu a bagat doar bashchetii la inaintare, mi l-a tavalit si pe el destul de bine.

 

Plus ca beat-treaz, cand aude o mobra fuge ca un catel speriat cand o iesi de la terapie.

 

 

:grinbandit: :unsure: e al doilea topic de ep 'accidente' in care sunt pe burta de ras...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: :unsure: e al doilea topic de ep 'accidente' in care sunt pe burta de ras...

Daca vrei sa razi pana la capat cauta pe Adevarul ca sa afli ca tatal protagonistului -fiind recidivist - a incercat sa se ascunda de Politie intr-un cuptor si a ars de viu. Si asta nu e banc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa razi pana la capat cauta pe Adevarul ca sa afli ca tatal protagonistului -fiind recidivist - a incercat sa se ascunda de Politie intr-un cuptor si a ars de viu. Si asta nu e banc...

ahahahaha opreste-te ca nu mai pot de ras :grinbandit:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt si la obiect noi o frecam aici cu un accident moto unde protagonistul avea 17 ani, nu avea permis de conducere, a fost 2 ani la munca in Italia de unde si-a procurat si motocicleta (sanchi, a fost cel mai probabil la munca la posete si la portofele). Vreti sa fiti colegi de comunitate cu el? Eu personal nu ma simt mare coleg de comunitate cu asemenea specimene...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa razi pana la capat cauta pe Adevarul ca sa afli ca tatal protagonistului -fiind recidivist - a incercat sa se ascunda de Politie intr-un cuptor si a ars de viu. Si asta nu e banc...

 

 

Pe scurt si la obiect noi o frecam aici cu un accident moto unde protagonistul avea 17 ani, nu avea permis de conducere, a fost 2 ani la munca in Italia de unde si-a procurat si motocicleta (sanchi, a fost cel mai probabil la munca la posete si la portofele). Vreti sa fiti colegi de comunitate cu el? Eu personal nu ma simt mare coleg de comunitate cu asemenea specimene...

 

ma rog..nu stiu daca a comis unul un pacat asa mare incat sa isi merite moartea! ...si cand te gandesti ca toata tragedia asta a plecat de la varul glumet...care nu stiu cat o sa realizeze sau afecteze fapta sa!

Editat de jinx22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma rog..nu stiu daca a comis unul un pacat asa mare incat sa isi merite moartea....si cand te gandesti ca toata tragedia asta a placeat de la varul glumet...

Ai habar cumva ca a conduce o motocicleta fara permis de conducere categoria A e oarecum echivalent cu a le da la oameni in cap? Adica e infractiune, si eu sunt dintre aia care ma straduiesc din rasputeri sa nu fac nici macar contraventii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...