Sari la conținut

Intalnire La Smaeb


roata de rezerva
 Share

Postări Recomandate

si petrosaniu vine la smaeb !!!

 

Si venim pe motoare !! :) :) :crack:

Editat de sorcer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau anul asta nu o sa fiu prezent ( acum o saptamana am fost anuntat ca trebuie sa particip la o conferinta la Amsterdam :) ) asa ca la standul AdiMotori o sa vina varul meu , fiul meu si cativa prieteni. Sincer , preferam sa-mi revad prietenii motoristi din tara cu ocazia salonului, dar eventualul refuz al meu ar fi privit ca un afront de investitorul olandez......asa ca va urez din toata inima sa aveti trei zile superbe in care expozantii sa-si castige cat mai multi clienti, iar vizitatorii sa aiba parte de cat mai multe si mai bune oferte :crack: ...........

baii ...si mai lasati-va o data de pozat tzate si funduri goale....sau aproape goale...ca si asa ma oftic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baii ...si mai lasati-va o data de pozat tzate si funduri goale....sau aproape goale...ca si asa ma oftic :what:

 

Sa crezi tu. Toate funduletele vor fi ale mele :baldy: :baldy: :baldy:

 

Sper sa mareasca organizatorii locul de parcare ca anul trecut a fost cum a fost dar anul asta cred si sper ca o sa fie nebunie curata. Scap si de ghips pana atunci si vin motorizat chiar daca ma sprijin mai mult in dreapta :) :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scap si de ghips pana atunci si vin motorizat chiar daca ma sprijin mai mult in dreapta :) :) :crack:

 

oare noi toti suntem sariti de pe fix? :baldy:

 

anul trecut eu am plecat la mare cu motoru' in timp ce aveam 4 coaste proaspat rupte, nu mi-a fost prea bine dupa aia.

ai grija de tine si sa nu te ia frigu' la picior pt ca vei avea de tras dupaia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa crezi tu. Toate funduletele vor fi ale mele :) :) :crack:

 

Bai ... ce oameni rai...ce caractere....sa-mi puna sare pe rana :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu nu cred ca pot veni cu motocicleta, pe niciuna nu am rovinieta, si pe doua nici asigurare, dar daca fac rost de bani cred imi platesc la honda rovinieta si vin pe ea.

cine mai merge din brasov pe motocicleta?

rovinieta la motociclete????

se cere rovinieta la moto?... am intrat pe 'rovinieta.ro' si nu zice nimic de motociclete

io zic ca poti merge linistit... eu asa fac! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu nu cred ca pot veni cu motocicleta, pe niciuna nu am rovinieta, si pe doua nici asigurare, dar daca fac rost de bani cred imi platesc la honda rovinieta si vin pe ea.

cine mai merge din brasov pe motocicleta?

Pt motocicleta NU se plateste rovigneta !!

Editat de sorcer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai pus intrebarea asta dar o mai pun si eu inca odata ca nu s-a dat nici un raspuns: se mai face standul motociclism.ro anul asta? aaaa... acum am citit mai atent si am vazut ca va fi standul. :)

O sa fiu si eu pe 6 mai la salon dar cred ca vin cu masina ca vin cu treaba mai multa.

Sper sa ne vedem pe acolo si cu ocazia asta sa ne cunoastem si noi.

Editat de toply
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 ROTI si motociclism.ro va asteapta la SMAEB (stand comun) .Fanii pot achizitiona CD-ul BEST OF 2ROTI (cele mai bune imagini de la intalniri,curse interne,prezentari de modele...alte evenimente moto. Atentie stoc limitat.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i expo, o sa-mi lustruiesc "utilaja", dar asta nu inseamna ca va fi giugiuka... :) asha ca remarcile "carcotashe" putetzi sa le tzinetzi pentru domniile voastre sau sa tzipatzi in gura mare dar in afara bucureshtiului... you'll never know when i come around :) ...

 

p.s. ashteptam reduceri shi toate cele aferente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu nu cred ca pot veni cu motocicleta, pe niciuna nu am rovinieta, si pe doua nici asigurare, dar daca fac rost de bani cred imi platesc la honda rovinieta si vin pe ea.

cine mai merge din brasov pe motocicleta?

Salut.Rovinieta ptr motocicleta?Anul trecut nu era asa ceva.A aparut intre timp si ptr moto? :moto: Cat costa si unde pot afla mai multe despre ea (desi eu stiu ca nu se aplica la motociclete).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...