Sari la conținut

Culturism si fitness


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Nu vrei sa iti pun si un video cand ma incord in fata oglinzii?

PCT il vrei?

Sa iti spun si ce doze iau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu vrei sa iti pun si un video cand ma incord in fata oglinzii?

PCT il vrei?

Sa iti spun si ce doze iau?

CE consideri tu ca e edificator si te avntajeaza fara prea mult efort din partea-ti. Foto ai mai pus, filme s-au mai pus, deci....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si eu dupa OPTI-MEN ala, are o groaza de chestii, dar unii zic ca e mai bun Animal Pak, altii ca asta ar fi miezul. Ce am vazut e ca are multe chestii pentu potenta, gen arginina, ginseng rosu koreean,etc, mah voi il luati pentru sala sau pentru sex? :))

 

Am gasit la 119lei cutia de 180 de capsule, plus curier 13 lei, ajunge la 132lei- cred ca e cea mai ieftina varianta la 180 de pastile. Are cineva sursa mai de incredere si mai ieftin?

 

 

Multivitamine .... SCITEC Multi Pro (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/vitamins_and_minerals/multi_pro_plus) sau SCITEC Monster Pak (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/vitamins_and_minerals/monster_pak) ....ultimul produs este unul dintre cele mai complete de pe piata.

 

Testosteron, potenta, sex.....OLIMP T100 (http://olimp-suplimente.ro/?p=3&id=252) ...asta e produsul suprem, ceva asemanator vei mai simti doar daca gasesti tribulus terrestris bulgaresc autentic, nu chinezarii. Oricum sa nu iei asa ceva daca prietena nu e la indemana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multivitamine .... SCITEC Multi Pro (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/vitamins_and_minerals/multi_pro_plus) sau SCITEC Monster Pak (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/vitamins_and_minerals/monster_pak) ....ultimul produs este unul dintre cele mai complete de pe piata.

 

Testosteron, potenta, sex.....OLIMP T100 (http://olimp-suplimente.ro/?p=3&id=252) ...asta e produsul suprem, ceva asemanator vei mai simti doar daca gasesti tribulus terrestris bulgaresc autentic, nu chinezarii. Oricum sa nu iei asa ceva daca prietena nu e la indemana...

Mersi, deocamdata am luat Opti-Men. Intaritoarele sexuale probabil o sa le incerc mai la batranete si fac niste review-uri! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intaritoarele sexuale probabil o sa le incerc mai la batranete si fac niste review-uri! :))

 

:))...ideea era alta, nu ca ai avea nevoie...insa pentru un tip care merge la sala testosteronul e "mama si tata" fericirii...e ca si banii sau sanatatea, cu cat mai mult cu atat mai bine, mai ales ala natural nu injectat.

 

Daca ai un program de 4 sau 5 antrenamente per saptamana sunt sanse mari ca dupa un timp nivelul de testo sa scada din varii motive (alimentatie incorecta cu multe zaharuri si putine grasimi saturate---suna ciudat dar grasimile alea rele, saturate cresc nivelul de testo---, cortizolul, nerefacerea nivelurilor optime de minerale cheie ca de ex ZN , nopti nedormite, stress, etc etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"io n-am treaba cu nime, imi vad de treaba me" vorba unuia, insa aveti grija cu steroizii, mai ales orali...va puteti alege chiar si dupa un simplu ciclu cu o ciroza&cancer la ficat...si aia nu se trateaza cu paracetamol.

 

exista oameni care vand steroizi, astia toti zic ca au luat si sunt buni, se vede domle, se merita... insa nu degeaba zic altii ca steroizii sunt ca si camatarii, iti iau inapoi tot ce ti-au dat plus dobanda...

 

nu contest ca sunt unii care baga la greu bomboane si au rezultate...fiecare cum are norocu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"io n-am treaba cu nime, imi vad de treaba me" vorba unuia, insa aveti grija cu steroizii, mai ales orali...va puteti alege chiar si dupa un simplu ciclu cu o ciroza&cancer la ficat...si aia nu se trateaza cu paracetamol.

 

 

 

 

Am luat cei mai puternici steroizi orali pe piata si dupa un ciclu de 8 saptamani m-am dus la doctor pt un test amanuntit de sange!

Surpriza....nu am cancer....!

E adevarat ca exista efecte adverse dar sa zici ca steroizii sunt periculosi pt sanatate e o greseala imensa!

In doze relativ normale steroizii pot fi folositi pe perioade lungi!

E adevarat ca in momentul in care ei au iesit din sistem organismul incepe sa simta lipsa lor si apare scaderea in greutate/forta!

Dar nu e nimic dramatic daca te tii de sala si mananci bine!

Si daca esti natural si te lasi de sala si nu mai mananci o sa slabesti....nu ai ce face!

Acum o a imi sara lumea in cap ca vezi doamne ii indemn pe nestiutori spre partea "intunecata" dar nu fac altceva decat sa va deschid ochii pe care media vi i-au inchis!

TOATE asociatiile medicale din lume au spus ca steroizii sunt cele mai sigure MEDICAMENTE care pot fi abuzate fara riscuri mari de sanatate!

A nu se confunda efecte adverse cu riscuri de moarte!

Efecte adverse au ...riscul de a muri e extrem de mic!

Pe lista celor mai periculoase substante din statele unite(cea mai mare consumatoare de sterozi) sterozii ocupa locul 120 dupa aspirina,paracetamol vitamina C etc!

I'm just here to open your minds!

Nu luati daca nu vreti....nu va obliga nimeni!

De fapt nici nu va recomand sa luati !

Daca nu ai de gand sa mergi la concurs nu are rost sa iei!

Dar daca esti destept...ele sunt o mina de aur!



Asta e Dorian Yates!

A castigat Mr.Olympia de 6 ori consecutiv intre 92-97!(Arnold a castigat de 7 ori)!

A abuzat de steroizi peste un deceniu!

El va poate spune mai multe!

Editat de Sergiu 28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1...Am luat cei mai puternici steroizi orali pe piata si dupa un ciclu de 8 saptamani m-am dus la doctor pt un test amanuntit de sange!

Surpriza....nu am cancer....!

 

2...Acum o a imi sara lumea in cap ca vezi doamne ii indemn pe nestiutori spre partea "intunecata" dar nu fac altceva decat sa va deschid ochii pe care media vi i-au inchis!

TOATE asociatiile medicale din lume au spus ca steroizii sunt cele mai sigure MEDICAMENTE care pot fi abuzate fara riscuri mari de sanatate!

I'm just here to open your minds!

 

 

3....Asta e Dorian Yates!

A castigat Mr.Olympia de 6 ori consecutiv intre 92-97!(Arnold a castigat de 7 ori)!

A abuzat de steroizi peste un deceniu!

El va poate spune mai multe!

 

 

1...Bine ai zis ca-i surpriza, poate erau bombonele din alea contrafacute, zahar cu faina si asta a fost norocul tau.

 

2...Esti o autoritate in domeniu?? Vreun profesor sau colaborator la vreo universitate renumita si ai facut studii stiintifice recunoscute pe plan mondial ?? Esti cumva poate ceva campion national&modial de culturism care a avut rezultat bune luand steroizi, mai ales orali, supertoxici si metabolizati direct prin ficat?? Daca da sa vedem si noi o poza sau doua...si atunci da frate venim sa luam cu totii lumina...te facem capitanul nostru.

 

TOTI care vand gunoaie contrafacute prin Tadjikistan zic ca se merita, au efecte bune....din fericire in ultima perioada Politia incepe sa le sune la usa.

 

3....Ce treaba ai tu sau eu sau el cu DY??? Nici una...ala a beneficiat de cele mai bune produse si a fost consiliat de cei mai buni medici...sunt mult mai multi ceilalti care regreta amarnic...daca tot te referi la mari campioni ce au abuzat de steroizi intreaba/l si pe Paul Dillet cum isi simte ficatul

 

post-70433-0-52385100-1402127050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"io n-am treaba cu nime, imi vad de treaba me" vorba unuia, insa aveti grija cu steroizii, mai ales orali...va puteti alege chiar si dupa un simplu ciclu cu o ciroza&cancer la ficat...si aia nu se trateaza cu paracetamol.

 

 

 

 

Am luat cei mai puternici steroizi orali pe piata si dupa un ciclu de 8 saptamani m-am dus la doctor pt un test amanuntit de sange!

Surpriza....nu am cancer....!

E adevarat ca exista efecte adverse dar sa zici ca steroizii sunt periculosi pt sanatate e o greseala imensa!

In doze relativ normale steroizii pot fi folositi pe perioade lungi!

E adevarat ca in momentul in care ei au iesit din sistem organismul incepe sa simta lipsa lor si apare scaderea in greutate/forta!

Dar nu e nimic dramatic daca te tii de sala si mananci bine!

Si daca esti natural si te lasi de sala si nu mai mananci o sa slabesti....nu ai ce face!

Acum o a imi sara lumea in cap ca vezi doamne ii indemn pe nestiutori spre partea "intunecata" dar nu fac altceva decat sa va deschid ochii pe care media vi i-au inchis!

TOATE asociatiile medicale din lume au spus ca steroizii sunt cele mai sigure MEDICAMENTE care pot fi abuzate fara riscuri mari de sanatate!

A nu se confunda efecte adverse cu riscuri de moarte!

Efecte adverse au ...riscul de a muri e extrem de mic!

Pe lista celor mai periculoase substante din statele unite(cea mai mare consumatoare de sterozi) sterozii ocupa locul 120 dupa aspirina,paracetamol vitamina C etc!

I'm just here to open your minds!

Nu luati daca nu vreti....nu va obliga nimeni!

De fapt nici nu va recomand sa luati !

Daca nu ai de gand sa mergi la concurs nu are rost sa iei!

Dar daca esti destept...ele sunt o mina de aur!

 

Asta e Dorian Yates!

A castigat Mr.Olympia de 6 ori consecutiv intre 92-97!(Arnold a castigat de 7 ori)!

A abuzat de steroizi peste un deceniu!

El va poate spune mai multe!

Mi-as dori sa-l vad dezbracat. :) Am senzatia ca este undeva la 30-40% din ceea ce a fost...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate gresesc si tricoul acela este foarte larg dar nu mi se pare a avea un trapez deosebit fata de un om normal iar deltoidul...umbra. Am spus, poate ca ma-nsel dar nu se vede cine stie ce si de asta am zis ca vreau sa-l vad dezbracat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dorian Yates are 50 de ani!

A demonstrat ce avea de demonstrat cui trebuia la timpul lui!

E normal sa nu fie la fel de mare acum!

Nu se mai antreneaza ca un animal,nu mai ia nimic si MAI ALES nu mai manaca de 8-10 ori pe zi!

Dar nu te lasa indus in eroare!

Asa cum il vezi tu acum sa stii ca ne SPARGE pe amandoi in sala chiar daca suntem cu 20 de ani mai tineri ca el!

Culturismul de performanta (ce a facut el) nu e tocmai o treaba sanatoasa!

Sa porti cu tine zi de zi peste 120 kg e un stres IMENS pe sistemul cardiovascular si nervos!

Toti cand se lasa de profesionism slabesc in mod DELIBERAT fiindca asa e sanatos!

Culturismul de performanta nu e tot una cu a merge la sala!

Culturist e una....gym rat e alta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow....

nu merita sa imi mai bat capul!

crezi ce vrei!

o zi buna iti doresc!

 

 

Ai dreptate lasa-ma-n prostia mea, tu ai incercat dar n-ai cu cine domle, n-ai cu cine...

 

Lasand gluma la o parte, sper ca nu te-ai suparat, ideea e ca n-are rost sa imprumuti bani de la camatar doar ca sa o duci bine 2 sau 3 luni apoi sa faci foamea tot anul...intelegi ce vreau sa spun.

 

Daca tu folosesti steroizi, e treaba ta, dar cand sfatuiesti public pe altii sa ia, atunci devine treaba noastra, a prostimii intunericite si opace.

 

Si eu iti doresc o zi la fel de buna! :cheers:

Editat de bradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu strica sa ma repet...poate ai citit pe sarite!

 

 

I'm just here to open your minds!

Nu luati daca nu vreti....nu va obliga nimeni!

De fapt nici nu va recomand sa luati !

Daca nu ai de gand sa mergi la concurs nu are rost sa iei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dorian Yates are 50 de ani!

A demonstrat ce avea de demonstrat cui trebuia la timpul lui!

E normal sa nu fie la fel de mare acum!

Nu se mai antreneaza ca un animal,nu mai ia nimic si MAI ALES nu mai manaca de 8-10 ori pe zi!

Dar nu te lasa indus in eroare!

Asa cum il vezi tu acum sa stii ca ne SPARGE pe amandoi in sala chiar daca suntem cu 20 de ani mai tineri ca el!

Culturismul de performanta (ce a facut el) nu e tocmai o treaba sanatoasa!

Sa porti cu tine zi de zi peste 120 kg e un stres IMENS pe sistemul cardiovascular si nervos!

Toti cand se lasa de profesionism slabesc in mod DELIBERAT fiindca asa e sanatos!

Culturismul de performanta nu e tot una cu a merge la sala!

Culturist e una....gym rat e alta!

Pe mine ma "sparge" sigur. Acum na..ce sa zic, eu am cu aproape 2 ani mai mult ca el... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lasand gluma la o parte, sper ca nu te-ai suparat, ideea e ca n-are rost sa imprumuti bani de la camatar doar ca sa o duci bine 2 sau 3 luni apoi sa faci foamea tot anul...intelegi ce vreau sa spun.

Nu te supara...fumezi?

1 pachet pe zi care costa 15 lei x 7 zile = 105 lei pe saptamana!

Ideea e ca merita oare sa te imprumuti de la camatari ca sa faci cancer la plamani?

Daca postul asta al meu ti se pare stupid imagineaza-ti doar ce fata am bagat eu cand l-am citit pe al tau!

BTW "marfa" costa mai putin ca tigarile si sunt si mai putin periculoase!

Bineinteles ca nu fumezi...dar intelegi ce vreau sa spun!

 

Pe mine ma "sparge" sigur. Acum na..ce sa zic, eu am cu aproape 2 ani mai mult ca el... :)

Uneori ma mir cum oameni ca astia rezista mai mult de 2-3 luni cu masa acumulata de pe urma steroizilor!

Si daca o pastreaza fiindca nu renunta la "marfa" inseamna ca se poate!

Iar daca au si o varsta inaintata inseamna ca totusi nu sunt periculoase!

Poate daca esti "inteligent" si le stii folosi (nu abuza ca un profesionist) steroizii sunt o mina de aur.....(sau tinerete in unele cazuri)

Editat de Sergiu 28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te poti lauda ca esti cel mai bun pe clasa daca ai copiat la toate examenele.

Cel care reuseste sa vada provocarea de a incerca sa faca natural si reuseste sa isi schimbe corpul e cel mai multumit.

 

Fiecare e liber sa aleaga ce crede ca e mai bine pentru el.

Ceva pt sezonul de vara(cox) sau ceva pe termen lung cu zero riscuri.

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara...fumezi?

1 pachet pe zi care costa 15 lei x 7 zile = 105 lei pe saptamana!

Ideea e ca merita oare sa te imprumuti de la camatari ca sa faci cancer la plamani?

Daca postul asta al meu ti se pare stupid imagineaza-ti doar ce fata am bagat eu cand l-am citit pe al tau!

BTW "marfa" costa mai putin ca tigarile si sunt si mai putin periculoase!

Bineinteles ca nu fumezi...dar intelegi ce vreau sa spun!

 

Uneori ma mir cum oameni ca astia rezista mai mult de 2-3 luni cu masa acumulata de pe urma steroizilor!

Si daca o pastreaza fiindca nu renunta la "marfa" inseamna ca se poate!

Iar daca au si o varsta inaintata inseamna ca totusi nu sunt periculoase!

Poate daca esti "inteligent" si le stii folosi (nu abuza ca un profesionist) steroizii sunt o mina de aur.....(sau tinerete in unele cazuri)

 

 

Faina asta :)...din moment ce ai raspuns credeam ca ai citit tot ce am scris...Ziceam ca steroizii sunt ca niste camatari care la final iti iau tot ce ti-au dat plus dobanda...acolo era aluzia...nici o legatura cu fumatul si da bineinteles ca nu MAI fumez.

 

..oricum discutia asta devine ilogica, in era internetului nu prea mai poti pacali pe nimeni, poate doar 2 sau 3 naivi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina asta :)...din moment ce ai raspuns credeam ca ai citit tot ce am scris...Ziceam ca steroizii sunt ca niste camatari care la final iti iau tot ce ti-au dat plus dobanda...acolo era aluzia...nici o legatura cu fumatul si da bineinteles ca nu MAI fumez.

 

..oricum discutia asta devine ilogica, in era internetului nu prea mai poti pacali pe nimeni, poate doar 2 sau 3 naivi...

La nenea ala din video "camatarii" i-au luat totul plus dobanda! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.youtube.com/watch?v=A4f1BAASa9I#t=49

Fucking crossfit!

CrossShit!

Daca faci mai multe lucruri nu vei deveni bun la nici unul!

Mai bine alergi daca tot vrei cardio!

 



Multumesc sergiu . Imi poti da exemplu de vreun ciclu? Cam ce perioada trebuie luat si cate pastile etc? Ms

Daca vrei asemenea info ai private-ul la dispozitie!

Editat de Sergiu 28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Culturism si fitness

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...