Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la 18 ani,visul meu este sa am un Suzuki GSXR750,arata penal rau si merge la fel de bine :crack:

Si hayabusa sau r1 arata penal rau si merge la fel de bine...zici ca esti englezu Hatton cu care s-a batut Mayweather dupa K.O cu afirmatiile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la primavara un rs125 si la 18 un suzuki gsxr750 sau haybusa

frate da tu chiar crezi ca esti in stare sa stapanesti o busa ? pai tu nu cred ca esti ni stare sa mergi cu un scuter...ba frate nu mai visati la malai ca vrabiile cand voi nu stiti care e frana si la ce foloseste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este!am avut ocazia sa ma sui pe un kawasaki de 1000 cc si pur si simplu te copleseste greutatea unei astfel de bestii!nu mai vb de acceleratie si viteza...

personal visez la un suzuki gsx 650 f da modelu ala care au de gand sa-l scoata la inceputul lui 2008!banditul ala carenat!mi se pare motorul perfect pt mine ca nu prea ma omor eu dupa miare sau mai stiu eu ce motoare de fitze si de bashini! :crack:

mult noroc si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine la scoala mai intai... nu-i mai logic asa? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate da tu chiar crezi ca esti in stare sa stapanesti o busa ? pai tu nu cred ca esti ni stare sa mergi cu un scuter...ba frate nu mai visati la malai ca vrabiile cand voi nu stiti care e frana si la ce foloseste

de unde sti tu bai frate ca nu stiu sa merg pe scuter?/???

 

--- Mesaj completat în 11 Dec 2007 15:33 -------------
sau ca nu pot merge pe haybusa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: asta e adevarat

 

dupa prima curba,poti ajunge...... :crack:

Lasa ma, nu-ti face griji. Important e sa stii sa-i dai gaz in linie dreapta, asta trebuie sa inveti si tu. Trebuie sa ai o tehnica aparte sa rotesti maneta aia de acceleratie, acolo e toata stiinta... Succes :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma, nu-ti face griji. Important e sa stii sa-i dai gaz in linie dreapta, asta trebuie sa inveti si tu. Trebuie sa ai o tehnica aparte sa rotesti maneta aia de acceleratie, acolo e toata stiinta... Succes :crack:

Ala e un dar de la Dumnezeu.

 

PS. Am auzit ca ai invatat sa mergi descult pe gresie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa prinzi 20?Eu zic sa ramana doar la categoria vise ca sa nu te gasim pe la lista neagra! :rolleyes: Prea multi cai si prea putini ani si antrenament!Pt fiecare din cele 2 de mai sus pt starada iti recomand tie si la oricine un curs d epilotaj cu o persoana calificata! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Visez la o Aprilia RS125 in primavara, iar la 18 ani, visez la un Suzuki RF400, iar daca ajung la concluzia ca sunt apt sa conduc o motocicleta unpic mai mare... GSX de 600 sau o Yamaha R6 si, bineinteles, vreau si o "conserva" Audi A4 Avant >2005! Nu se stie de unde sare iepurica... :crack:

Editat de Alexis491
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...