Sari la conținut

Intrunirea De La Brasov Anulata


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Daca nu sunt indiscret... el a cazut ieri pe Zizin?

 

Si... daca chiar nu se tine, poate facem noi ceva. O intalnire pe undeva in jurul Brasovului, nu chiar in oras ca sa nu vina toti manelistii, undeva la maxim 20-30 de km. Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ar fi o idee rea sa facem ceva cum au facut baietii la Bucuresti anul trecut...dar va fi departe de ce se dorea...

 

Asta e cam cea mai nashpa stire de pana acum.

 

Cat despre omul cu pricina, personal ii doresc recuperare rapida si 100%.

 

PS: Daca credeti ca putem ajuta cu ceva, nu ezitati...am putea sa ne strangem ceva oameni cu vointa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat,dupa parerea me Bv si ploiestiul sunt cele mai faine intruniri :blink: Recuperare grabnica accidentatului B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anulata!?!??!...inteleg amanata dar anulata!?.... B)

Oricum insanatosire grabnica d-lui presedinte ... sa se poata ocupa de intrunire :blink:

Apropo mai multe detalii despre accident!?...stie cineva cum s-a intamplat!?

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... B) ...puahh!...ce naspa!!...era cel mai fain loc de intilnire din tara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAMN...

cum asa? off.....toata intrunirea statea intr-un singur om?Restul clubului cu un pic de efort nu poate face ceva?

 

Si la sibiu s-a intamplat acum cativa ani asa. Atunci de ce se mai spune intalnirea organizata de clubul x si nu direct de numele sefului de club.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol, imi pare rau in primul rand e prietenul si tovarasul vostru.... :lol: ii doresc recuperare rapida .

 

Imi pare rau si de intrunire, una din cele mai faine din tara. Totusi inteleg de ce se anuleaza, sa organizezi o intrunire de calibrul ala e mult mai greu decat isi inchpuie multi, si de multe ori greul asta cade in carca unui singur om care poate si vrea sa coordoneze si sa puna totul cap la cap.

 

Totusi timp mai e , speram in gasirea unei solutii B)

 

 

:blink: Cu Sibiul si Brasovul jos de pe harta, pierdem mult din farmecul unei veri.Am destule amintiri placute din anii trecuti, care m-ar fi facut sa revin si anul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuck B) fuck :blink:

Mare pacat, desi cred ca BULLBIKERS putea face totusi ceva, nu neaparat de proportiile cu care ne asteptam, dar oricum.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu se poate asa ceva! Pai nu se gaseste nimeni sa inlocuiasca omul cazut la datorie? Sau sunt alte motive?... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, dacă ati fost anul trecut ati vazut ce mult a muncit Buji (si ceilalti)pentru intilnire ca să iasă asa bine cum a iesit. Desi mai sunt si alti membri importanti, totusi fara el mi se pare foarte greu sa se organizeze, el e sufletul clubului. Tuturor ne pare rău că nu se tine, dar întîlniri sunt stivă anul ăsta asa că haideti să lăsăm interesul personal si mai bine să-i urăm însănătosire lui Buji, la câte fracturi a strâns in 30 ani de motociclism nu mai avea nevoie de încă cîteva. Si în anii următori să fie sănătos să mai organizeze întîlniri. Asta e viata pe două roti...Asa că conduceti atent si bucurati-vă de Ploiesti si de celelalte! See you there! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, mare pacat. Insanatosire grabnica colegului vostru. Destul de aiurea accidentul daca are atatea probleme de sanatate. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatoshire grabnica!

Asta e cel mai important lucru!

Iar voi cei ce sunteti atacati de faptul ca intrunirea nu se mai tine deoarece presedintele era singurul ce avea grija de organizarea ei, ganditi-va la urmatoarele lucruri:

1- Presedintele e un om capabil sa realizeze de UNUL SINGUR, o intrunire de care majoritatea sunteti de parere ca e una excelenta. incercati sa va imaginati cum se simte EL, ACUM, cand stie ca ceea ce voia sa realizeze anul asta, a picat!

2- Cred ca e mai important sa ii transmitem mesajul sa suntem alaturi de el, in aceste grele momente din viatza mult prea incercata de mototciclist, decat sa il facem sa receptioneze un sentiment de frustrare ca nu mai mergem la intrunire!

 

Parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da, da :cheers: Asa e. De intalnire o sa se ocupe Dobrescu :ok:

 

Intrunirea de la Brasov nu va fi organizata de clubul Bull-Bikers Brasov ci de domnisoara Karmina Giurgiu si Dan Dobrescu, organizatorii salonului moto care va avea loc in aceiasi perioada.

 

Clubul Bull-Bikers a renuntat momentan la organizarea intrunirii moto anuale in urma accidentului in care a fost implicat presedintele clubului Dan Bujoreanu.

 

 

Presedinte Bull-Bikers,

Dan Bujoreanu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citat de pe site-ul bullbikers

 

"kido

Data înscrierii: 24/05/2006

Mesaje: 2

Locație: brasov

Trimis: Mie 05 24, 2006 2:21 pm Titlul subiectului: Intrunirea de la Brasov va avea loc

 

Intrunirea de la brasov nu s-a anulat.Va avea loc pe 23-25 iunie asa cum era stabilit,pt. ca mai sunt si alti membri in club.Campingul de la Darste deja a fost rezervat si acum asteptam cereri pt. inchirieri.

 

kido

Data înscrierii: 24/05/2006

Mesaje: 2

Locație: brasov

Trimis: Joi 05 25, 2006 9:57 am Titlul subiectului: E adevarat

 

Sa stii ca am dreptate.Cum am mai zis, in week-endul din 23,24,25 iunie va avea loc Salonul Moto a II-a editie la International Trade Center (ITC)Speram sa avem succes si asteptam un nr. cat mai mare de vizitatori,posibili cumparatori. "

 

pai e intilnire sau Salon Moto pina la urma???

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit pe forum la bullbikers INTALNIREA VA AVEA TOTUSI LOC. DE ORGANIZARE SE OCUPA ALTCINEVA DIN CLUB. DETALII LA WWW.BULLBIKERS.RO

 

Ma speriasem...

 

:) :crack: :ok: :crack: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...