Sari la conținut

FEMEI = dezastru pe sosea si in parcari!


lilken
 Share

Postări Recomandate

intrebare: daca nevestele sau iubitele voastre ar intra pe motociclism.ro si ar vedea cat de misogini sunteti, ati mai primi de mancare? :cheers: :ok:

 

 

BINEINTELES!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

BINEINTELES!

 

:cheers:

Mancare cold as ice :ok:

 

Ninja...te-ai apucat de gatit? :)

Editat de Katy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ne facem ca la accidente sunt mai putine gagici?

Conduc mai "bine" sau sunt doar mai putine ?

Bine inseamna sa croseteze vitejeste si sa se vare peste tot cu mare arta sau sa se intoarca intregi de fiecare data ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare: daca nevestele sau iubitele voastre ar intra pe motociclism.ro si ar vedea cat de misogini sunteti, ati mai primi de mancare? :crack: :crack:

dar daca ei nu ar mai primi de mancare, ele ar mai primi ceva?si sa nu ne gandim neaparat si imediat la..., ci doar la atentia care o predind sa li se acorde tot timpul, din 5 in 5 minute, toata viata :crack: ?

 

Atentia distributiva exista si stiu ca e mult mai dezvoltata la femei.

Gandeste-te la femei care gatesc si cu un ochi sunt la copii cu o ureche la televizor sa asculte stirile de la ora 5.

 

Cat despre condus moto sau masina e altceva. Sunt mai nesigure si foarte incete ca incepatoare sua conduc putin si de aici lipsa de simt al traficului.

intradevar femeile au o atentie distributiva foarte dezvoltata, pot sa vorbesca non-stop toate enormitatile de la facerea lumii pina in prezent, in acelasi timp sa-si rectifice manichiura , si sa privesca la televizor sau in alta suprafata reflectorizanta ca sa-si vada frizura daca nu s-a deranjat de acum 5 minute.

Mai au si niste reflexe foarte dezvoltate de a-si pune instantaneu mainile in cap la cel mai mic semn de panica in bibilici...chiar daca cu o clipa inainte tineau cu ele un volan sau cine mai stie ce altceva... :ok:

De asemenea se si isterizeaza foarte usor cind se aduce atingere baremurilor de discriminare pozitiva care a produs o atit de placuta devalmasire in timpurle noastre(se isterizeaza mai ales cele moderne, care sunt intr-o perpetua cautare a a devaratei identitati feminine) :crack:

ar mai fi si alte calitati dar, au devenit demodate si risti sa fi injurat daca pomenesti de ele... :cheers:

Astept cu interes aparitia femeii barbat!(ca femeie om de afaceri este, femeie cosmonaut este, ....

cam greu de anulat citeva j'demii de ani de conditionar biologica, dar discriminarea pozitiva va face minuni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)Nu-i mai spuneti lu aia CAPRA....... capra este un ENDURO dulce si dragut, nu o demolatoare de motoare.

2)Daca nu suportati femeile si/sau barbatii care conduc prost, scrieti mai simplu "OAMENI"... acest cuvant o sa va scuteasca de parantezele penibile ca: "intradevar am vazut si femei care conduc bine, dar si barbati care nu, etc etc"

3)Suntem satule de atata misoginism (care se gaseste mai ales in ROMANIA)! Asa ca GATA! Lasati-ne in pace ca deveniti patetic de obositori!

Va rog sa nu uitati ca acest misoginism de care suntem satule nu este alimentat de razele Soarelui sau de conjunctura astrelor, ci de catre VOI, MISOGINII! Deci sa nu va mirati cand o femeie o sa va ia la trei pazeste, sau cand n-o sa va mai dea mancarea calda! Sa nu va intrebati "ce-a apucat-o"! Sa taceti, sa va crape obrazul si sa stiti ca voi ati fost capul rautatilor! Voi alimentati acest razboi al sexelor..... mai ales in conditiile in care SUNTEM IN ANUL 2006. E a doua oara cand spun asta: au trecut 2006 ani din anul Zero! Iar inainte de anul Zero s-au mai scurs multe alte mii de ani. Voua nu v-au ajuns atatea mii de ani sa va calmati si sa traiti in armonie!?!?!?

Intre misogini si musulmani vad doar o mica diferenta: voi sunteti temperati de lege, pe cand musulmanii sunt incurajati de ea.

4)Acum, ca sa fac si eu ca unii de mai sus: am intalnit si barbati care nu sunt misogini, chiar si pe acest forum, chiar si in acest topic, deci pt ei un mare :ok: ....... pt restul un mare :cheers:

5)Cine greseste (in trafic sau in alte probleme) ar trebui sa plateasca! Dar atat!

6)Ce proasta e femeia! Si ce destept este barbatul care isi injura sora din simplul motiv ca el a fost enervat in decursul zilei de cel putin 5 persoane de acelasi sex cu sora lui

7)Imi plac userele voastre: porculetz, irascibil etc. Voi vi le-ati ales...probabil ca stiti voi ce stiti! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit conform statisticilor. Nu am expus o parere personala.

Dar trebuie sa recunosc ca am cunoscut oameni care le-au interzis sotiilor sa conduca pentru ca tin la ele si pe motiv ca ar avea copii lor si de mama. Recunosc, aveau dreptate in acele cazuri particulare.

 

Nu am atacat o persoana anume si nici nu sint misogin, si chiar am cunoscut femei care conduc bine, la fel ca si barbati care nu stiu sa conduca. Nu e nici o suparare, si nici misoginism.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@LOTRU, sunt considerabil mai putine, oricum eu m-am convins, cat timp am stat la politie erau mult mai multe femei acolo decat ma asteptam cam 50% barabati,50% femei in cazul in care ma astept sa fie muuult mai putine femei la volan. La 2 dintre cazuri femeia a apasat acceleratia in loc de frana, o alta tipa a intrat intr-un autobuz care circula regulamentar, etc...

@Pantera si Katy, fiecare ar trebui sa se limiteze la lucrurile pe care este capabil sa le faca(hint: macare), nu are rost sa fortam natura tinand cont de faptul ca rezultatele in cele mai multe cazuri influenteaza (negativ) intr-un fel sau altul vietile altora

 

Fara suparare, dar femeile nu prea au tangenta cu nimic ce tine de domeniul tehnic (este doar punctul meu de vedere).

PS: Nu sunt misogin...inca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar daca ei nu ar mai primi de mancare, ele ar mai primi ceva?si sa nu ne gandim neaparat si imediat la..., ci doar la atentia care o predind sa li se acorde tot timpul, din 5 in 5 minute, toata viata :crack: ?

intradevar femeile au o atentie distributiva foarte dezvoltata, pot sa vorbesca non-stop toate enormitatile de la facerea lumii pina in prezent, in acelasi timp sa-si rectifice manichiura , si sa privesca la televizor sau in alta suprafata reflectorizanta ca sa-si vada frizura daca nu s-a deranjat de acum 5 minute.

Mai au si niste reflexe foarte dezvoltate de a-si pune instantaneu mainile in cap la cel mai mic semn de panica in bibilici...chiar daca cu o clipa inainte tineau cu ele un volan sau cine mai stie ce altceva... :ok:

De asemenea se si isterizeaza foarte usor cind se aduce atingere baremurilor de discriminare pozitiva care a produs o atit de placuta devalmasire in timpurle noastre(se isterizeaza mai ales cele moderne, care sunt intr-o perpetua cautare a a devaratei identitati feminine) :crack:

ar mai fi si alte calitati dar, au devenit demodate si risti sa fi injurat daca pomenesti de ele... :cheers:

Astept cu interes aparitia femeii barbat!(ca femeie om de afaceri este, femeie cosmonaut este, ....

cam greu de anulat citeva j'demii de ani de conditionar biologica, dar discriminarea pozitiva va face minuni :)

 

 

-Stai asa Drobule, ca acum contrazici o mare parte din barbati, si poate ca te contrazici si pe tine (zic "poate" pt ca nu te cunosc): adica tie-ti plac femeile care nu se ingrijesc?!(atunci te-ai nascut in mileniul gresit) Adica daca se ingrijesc nu e bine; daca nu se ingrijesc iar nu e bine! lol

-conditionarea biologica la noi se vede. La voi.... nu prea. Adica... inca va este frica sa nu ajungeti in iad daca va radeti parul vostru axilar(si nu numai) care este "natural si dat de la Dumnezeu, si este contrar principiilor voastre sa-l dati jos".

-Drobule, daca ai inceput-o pe gluma, am continuat-o si eu. : )

-"Astept cu interes aparitia femeii barbat!"........ A aparut femeia barbat-bine: Janel. :crack:)) (No offence girl!)

-Si eu astept cu interes aparitia barbatului femeie. Metrosexualii macar sunt pe drumul cel bun! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lilken.Oricum se gandeste similar si de partea cealalta a baricadei , fa-o macar de dragul distractiei !

 

@aadaa.Tu spui ca a sta cu ochii numai in oglinda (chiar si doar din 5 in 5 minute) a te privi in oglinzile masinilor parcat pe trotuar, in vitrinele magazinelor, balti sau dracu mai stie ce ati descoperit voi ca va reflecta imaginea inseamna ca te ingrijesti?

Pe mine cel putin m-ai facut sa rad ;macar apara-ti punctul de vedere ceva mai serios!

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vorbit conform statisticilor. Nu am expus o parere personala.

Dar trebuie sa recunosc ca am cunoscut oameni care le-au interzis sotiilor sa conduca pentru ca tin la ele si pe motiv ca ar avea copii lor si de mama. Recunosc, aveau dreptate in acele cazuri particulare.

 

Nu am atacat o persoana anume si nici nu sint misogin, si chiar am cunoscut femei care conduc bine, la fel ca si barbati care nu stiu sa conduca. Nu e nici o suparare, si nici misoginism.

 

 

 

-Si eu am intalnit un cuplu in care femeia ii interzicea cu vehementa barbatului sa-si ia motor! Din acelasi motiv pe care l-ai scris tu.

-ps:Cum poti sa scrii asta: "...trebuie sa recunosc ca am cunoscut oameni care le-au interzis sotiilor sa conduca..." ?!?! Nu ti se pare ca formularea "...trebuie sa recunosc ca am cunoscut barbati care le-au interzis sotiilor sa conduca..." era mai potrivita?

Am tinut sa subliniez asta... pt ca majoritatea persoanelor vorbesc asa.... si se asteapta ca noi sa ne bucuram ca nu am fost incluse in categoria "om". Nu mai departe de biserica (care se presupune ca trebuie sa debordeze de iubire fata de oameni): "Dumnezeu a lasat femeia sa tina de urat omului" .... si dupa fraza asta..... femeile se duc la biserica in numar mai mare decat barbatii! :cheers: Mie daca nu-mi place ce vad la TV, schimb postul, si daca nu imi place ce aud la biserica nu ma mai duc! E logic, nu?

 

-"Nu am atacat o persoana anume si nici nu sint misogin, si chiar am cunoscut femei care conduc bine, la fel ca si barbati care nu stiu sa conduca. Nu e nici o suparare, si nici misoginism"............... asta e exact ce am scris eu mai sus ca se intampla de obicei intr-un topic despre femei/misoginism! :ok:))

--Pt cei care au o problema cu femeile (motocicliste, moderne, mecanice, astronaute, doctore, politiste, sportive, etc) sa se uite in alta directie!!!!

--Pt cine are o problema cu femeile de pe acest forum sa le stearga din lista membrilor (daca pot!)

--Pt cine are o problema cu femeile in general sa-si petreaca timpul numai cu barbati!

--Iar cei care au propus mai sus sa se faca doua tipuri diferite de permise de conducere (pt femei/si pt barbati) ar trebui sa ia ei insusi initiativa si sa incerce sa construiasca doua orase diferite, unul pt femei si unul pt barbati: si sa le puna numele Sodora si Gomora!

 

Pt misoginii convinsi: Ca sa fiti fericiti si impliniti si sa nu va mai impiedicati de noi, treceti in randurile musulmanilor si mutati-va intr-o tara de-a lor!!! Pana una alta legea din tarile astea normale este lege..... si voi puteti sa va dati cu capul de perete si sa va injurati surorile cat poftiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pantera si Katy, fiecare ar trebui sa se limiteze la lucrurile pe care este capabil sa le faca(hint: macare), nu are rost sa fortam natura tinand cont de faptul ca rezultatele in cele mai multe cazuri influenteaza (negativ) intr-un fel sau altul vietile altora

 

 

Don't put me in the same ship with the other, please. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut imi pare rau pentru cele intamplate. asa am patit si io pe 4 aprilie si de atunci ma lungesc astia de la asigurari. cred ca o sa fac reclamatie la CSA ca nu mai merge asa. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lilken.Oricum se gandeste similar si de partea cealalta a baricadei , fa-o macar de dragul distractiei !

 

@aadaa.Tu spui ca a sta cu ochii numai in oglinda (chiar si doar din 5 in 5 minute) a te privi in oglinzile masinilor parcat pe trotuar, in vitrinele magazinelor, balti sau dracu mai stie ce ati descoperit voi ca va reflecta imaginea inseamna ca te ingrijesti?

Pe mine cel putin m-ai facut sa rad ;macar apara-ti punctul de vedere ceva mai serios!

 

 

Dar nu ai vazut barbati care nu ies din casa:

-daca nu le sta fiecare suvita bine (la propriu)

-daca au o descusatura cat de mica pe haine

-daca nu se asorteaza perfect (si numai cu culoare dorita...de obicei gri,negru,kaki)

-daca au un cos, etc etc etc etc etc?

 

Eu am vazut MULTI barbati de genul asta; si in plus:

-unul care a facut accident cerebral vascular dupa ce s-a intors de la frizer (ca nu-i placea cum l-a tuns)

-unul care conducea pe motor cu o punga pe picior ca sa nu i se stropeasca adidasul de ulei (in loc sa-si ia o pereche de adidasi mai vechi. ok, dar aici se pleaca de la premiza ca poate nu avea incaltaminte mai veche)

-altul care vine la facultatea de arte plastice imbracat la costum, cravata, dat cu gel, etc. Picteaza, apoi pleaca acasa.

-multi altii care isi cumpara numai haine de firma si se poarta cu ele ca si cu niste bombe gata sa explodeze

-altii care isi acopera cosurile cu farduri inainte sa plece

-multi altii care poarta sapca daca nu au avut in ziua respectiva gel sau spuma; sau daca dintr-un grav accident li s-a udat putin pretiosul par

-sau care nu mai poarta niciodata un tricou pt ca li s-a sters putin scrisul

 

Acum vorbesc de barbati in general, indiferent de muzica pe care o asculta ei! Si daca o sa spui ca aia pe care i-am descris mai sus sunt manelisti, apoi eu o sa-ti spun ca manelistii sunt foaaarte multi in Romania de unde rezulta ca foooarte multi barbati intra in categoria celor descrisi de mine. ok? Si pe langa manelisti, mai sunt multi altii care nu sunt manelisti dar fac lafel!

Iar tot ce ti-am povestit eu mai sus sunt deja obsesii, stupiditati, boli, etc. Dar femeile se ocupa in mod constant de aspectul lor, fara sa faca crize ca li s-a terminat gelul, oja, etc. Si fara sa faca accidente vasculare cand se intorc de la coafor.

Da, femeile se ingrijesc mult. O fac din instinct si le sta bine! Si daca dupa aceea se plac si se admira este cum nu se poate mai bine!!!!! :cheers:

Si faptul ca pot face foarte multe lucruri in acelasi timp (ingrijit propria persoana+ altele si altele)... asta iar e un lucru bun!!!! Si poti sa-l scrii cat de ironic vrei, ca tot un lucru bun ramane!!!!!! :ok:

 

 

 

ps: Si...ai vreo problema cu faptul ca femeile sunt feminine si/sau narcisiste chiar? Daca da ok, daca nu ok! :)

Editat de aadaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, fato, d-aia n-are ursul coada. Pen' ca exista crizate d-astea ca tine care cred ca atunci cand ceva arde e o idee buna sa toarne o canistra de benzina pe foc. Feminismul e "so last Tuesday" incat femeile cu cap au ales o cale mult mai buna pentru a pune egal intre ele si barbati: le demonstreaza ultimilor ca le sunt egale, ba chiar poa' sa-i si invinga la anumite chestii. In schimb, exista specimene de genul tau (aici intuiesc un usor complex de inferioritate al domniei tale) care au impresia ca balacarind juma' de ora un barbat, ala o sa le dea dreptate. Ei bine, eroare: barbatul nu va mai asculta cam din al doilea minut al convorbirii - si aici am fost indulgent, eu ma opresc cam in secunda 10 - iar toate raspunsurile gen "da", "asa-i pisi", "vai, dar ce nesimtire din partea alora" sunt date doar-doar o scapa de discutie.

 

Asadar, draga domnisoara, invata sa abordezi cu umor problema, altfel o sa-ti creasca tensiunea, o sa ti se adanceasca ridurile si-o sa-ti crape fondul de ten.

 

Disclaimer catre pretina: pisi, sa stii ca stresul de la serviciu m-a determinat sa scriu chestii d-astea nasoale. Vin acasa imediat, termin de calcat camasile tale, bag mancarea la cuptor, spal pe jos, ud florile si imi pun lenjeria aia cu imprimeu de leopard care-ti place atat de mult. Te astept fierbinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, fato, d-aia n-are ursul coada. Pen' ca exista crizate d-astea ca tine care cred ca atunci cand ceva arde e o idee buna sa toarne o canistra de benzina pe foc. Feminismul e "so last Tuesday" incat femeile cu cap au ales o cale mult mai buna pentru a pune egal intre ele si barbati: le demonstreaza ultimilor ca le sunt egale, ba chiar poa' sa-i si invinga la anumite chestii. In schimb, exista specimene de genul tau (aici intuiesc un usor complex de inferioritate al domniei tale) care au impresia ca balacarind juma' de ora un barbat, ala o sa le dea dreptate. Ei bine, eroare: barbatul nu va mai asculta cam din al doilea minut al convorbirii - si aici am fost indulgent, eu ma opresc cam in secunda 10 - iar toate raspunsurile gen "da", "asa-i pisi", "vai, dar ce nesimtire din partea alora" sunt date doar-doar o scapa de discutie.

 

Asadar, draga domnisoara, invata sa abordezi cu umor problema, altfel o sa-ti creasca tensiunea, o sa ti se adanceasca ridurile si-o sa-ti crape fondul de ten.

 

Disclaimer catre pretina: pisi, sa stii ca stresul de la serviciu m-a determinat sa scriu chestii d-astea nasoale. Vin acasa imediat, termin de calcat camasile tale, bag mancarea la cuptor, spal pe jos, ud florile si imi pun lenjeria aia cu imprimeu de leopard care-ti place atat de mult. Te astept fierbinte.

BAH DA ALTA TREABA NU AVETI?MA REFER LA FOMEI.IMPUSCATI-VA CA ATI FACE TRAIUL BARBATILOR MAI USOR.SI ASA MULTE EXISTATI DE POMANA.PARDON,NU DE POMANA,DOAR SA FACETI DRACI BARBATILOR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, media spune ca femeile conduc ... aiurea. Nu au atentie distributiva.

 

EU cred ca gresesti :) n-am intalnit o astfel de statistica si, daca exista, pls link sau mail, pt ca mi-am facut lucrarea de licenta pe tema asta si poate ca mai am timp s-o corectez :ok:

 

 

"Cea mai importantă caracteristică a atenției este, în mod incontestabil în opinia tuturor specialiÂştilor selectivitatea.

(...)

Distributivitatea atenției:

Este proprietatea care vizează amplitudinea unghiului de cuprindere simultană în planul conÂştiinței clare a unei diversități de fapte , procese, manifestări. Adică capacitatea de a sesiza simultan înțelesul mai multor surse de informații. S-a constatat faptul că distribuția e totuÂşi posibilă când miÂşcările sunt puternic automatizate Âşi informațiile foarte familiare.

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dar nu ai vazut barbati care nu ies din casa:

-daca nu le sta fiecare suvita bine (la propriu)

-daca au o descusatura cat de mica pe haine

-daca nu se asorteaza perfect (si numai cu culoare dorita...de obicei gri,negru,kaki)

-daca au un cos, etc etc etc etc etc?

:cheers:

 

Off-topic:

1 Aia se numesc baieti, sau "baiatzei", "voiosi" sau cum vrei sa le mai zici, tot un drac (a nu se intelege ca daca iese cineva din casa, fara tina cont de ce zici tu acolo, e vreun nespalat/ o nespalata).

2. Ia-o mai usor (ti-au zis si ailalti) cu "bataliile dintre sexe", nu asta era subiectul.

 

On-topic: cand multi tigani fura zicem: "toate ciorile sunt hoatze". Cand multe femei sunt niste dezastrofe la volan =>TOATE-s incapabile sa conduca.

Cam aceeasi treaba e atunci cand trece un motoretist nebun pe bulevard turand motorul si zice baba florareasa, stiti deja cam ce.

 

So?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

On-topic: cand multi tigani fura zicem: "toate ciorile sunt hoatze". Cand multe femei sunt niste dezastrofe la volan =>TOATE-s incapabile sa conduca.

Cam aceeasi treaba e atunci cand trece un motoretist nebun pe bulevard turand motorul si zice baba florareasa, stiti deja cam ce.

 

So?

 

Eu mi-am permis sa generalizez pentru ca nu am avut parte de contra-exemple. Lasand la o parte demagogia, daca tu consideri ca femeia e capabila sa struneasca o masina indiferent de situatia in care poate ajunge cu ea atunci probabil ca traim pe planete diferite, si ma refer doar la situatii reale. Eu am trait experiente cel putin hilare apropo de femei si sofat, si sincer cred ca nu au ce cauta in trafic, rectific, la volan in general luand in calcul faptul ca incidentul meu s-a intamplat intr-o parcare.

Iar comparatia cu baba si motoretistul nebun cred ca e complet deplasata, ma rog, poate vezi tu altcumva lucrurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma cam 80% dein femeil care conduc NU SUNT CAPABILE!!!!!

un exemplu elocvent - verisoara-mea care are permisul de 2 luni..... NU ati vrea sa vedeti cum arata saracuta dacie dupa doua luni pe mana fetei :ok: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toti cosatii de 16 ani si frustratii parasiti de prietene si neveste discuta aici :cheers:.

Inca nu a explicat nimeni de ce asigurarea e mai mica la femei decit la barbati, ma refer in tarile in care se amindoua "sexele" circula exact la fel de mult.

Daca chiar este adevarat ca femeile in Ro merg mai prost, apoi asta cu siguranta este tot de la educatia ca femeia nu are ce cauta la volan, ca nu au exercitiu si conduc numai la sarabatori cind e meseriasu muci de beat. Cind femeile sint educate toata viata ca singura lor menire e sa arate bine si sa stea la cratita, ce va mirati ca se uita in oglinda?

 

Acu sa va spun o poveste: foarte multe din familiile romanilor plecati peste ocean se destrama pentru ca jumatea feminina fuge cu altul, bastinas. E suficient sa citesti un topic din asta sa-ti dai seama de ce. Romanul o trimite la cratita, alalalt o tine pe palme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferitele proste pe care le-am vazut pe sosea sunt cam stereotipe:

Puicute vopsite, imbracate dupa ultima moda, pline de bijuterii, la volanul unor masini cat mai iesite din comun. Conduc prost pentru ca taticul sau amantul sau sotul (whatever) le-a cumparat carnetul asa cum le-a cumparat masina.

Tre' facuta diferenta intre femei in trafic si parasute la volan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferitele proste pe care le-am vazut pe sosea sunt cam stereotipe:

Puicute vopsite, imbracate dupa ultima moda, pline de bijuterii, la volanul unor masini cat mai iesite din comun. Conduc prost pentru ca taticul sau amantul sau sotul (whatever) le-a cumparat carnetul asa cum le-a cumparat masina.

Tre' facuta diferenta intre femei in trafic si parasute la volan!

 

Ai fi surprins, pe mine era sa ma aranjeze una cu un tico ... deloc atragatoare (am vazut-o in timp ce o injuram la geam) si in aceeasi zi, fiind cu ochii in 14 dupa femei la volan, am constatat ca o "puicuta" la volanul unui Bmw seria 3 conducea chiar in regula (cel putin cat am fost eu in preajma ei in trafic).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...