Sari la conținut

30 mai 2006 - Un Acident Banal Cu Consulul Americii In Timisoara!


BlitZZ
 Share

Postări Recomandate

Salut hai sa va povestesc despre un acident banal in Timisoara care lam avut acu 3 zile mergem regulamentar pe banda 2 eram vreo 3 Speederi si un destept aflat in lateralul meu care conducea un Ford Focus cu numere de consulat nu sa asigurat si a tras de volan si io eram in stinga lui aproape de geamul lui practic in unghiul lui mort......dar daca se uita ma vedea si dobitocul a tras de volan si ma luat dintr-o parte si mia prins mina intre masina si oglinda,motorul a intrat in voblaj si na......nu am picat:) dar lam luat la o bataie sora cu moarteabaaie cu strigaturi si o venit politia si aflam ca tipul rea consulul americii in timisoara ......dar o meritat bataia cu siguranta ......io am scapat cu mina luxata si muschiul un pic zdrobit.....cu astea vam mai arata odata ca in romania soferii auto is blana si poate citeste si un politai asta am si io sa spun ceva din cauza la prosti ca astia murim noi....nu le mai dati asa de usor carnetele de soferi!!!!....Si un msg pt motociclisti conduceti cu grija ......Noi mergem asa cum stim noi!Bafta sa aveti si ne mai intilnim la Timsoara! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :ok: si a promis ca n-o sa mai faca ?

:) sau prefera un pistol la geam ?!

:crack: sau te-a pupat si ti-a multumit ca nu ai scos pistolul!

Bai frate noroc ca esti intreg... sper ca nu are ala chef de ceva penale cu tine, ca o sa-ti fie nasol! El are imunitate diplomatica..tu .. :cheers: nu prea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iar o sa vuiasca televiziunile. De data asta sper ca macar o sa fie parerile impartite: unii cu "motociclist satanist din clubul helz eingielz l-a batut de l-a uscat pe consulul american" si altii cu "consulul american la TM a luat bataie dupa ce a accidentat un motociclist nevinovat" :cheers:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce saaadic frathe. S-a dat bataie in mod democratic, fara a se tine seama de rangul/functia respectivului. Egalitate in fatza legii (strazii) :cheers:

 

P.S.: Nu stiam ca la bulau au bagat net. What next ? Piscina ? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu lam batut numa io dragilor au mai fost 2 cu mine care au dat :ok: .......imunitate da are dar nu la noi pe strada......de aia iam si dat ca stiam ca nu o sa pateasca nimik si am uitat pt prima data pietoni sau bagat pt speederi si cu ocazia asta vreau sa le multumim ca incerca o parte din cetateni sa ne intaleaga hobbyul nostru.......si nu nu sint inca la mititica:P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Nu exista "Consulul American la Timisoara".

2.Consulul American (unicul) nu a fost in Timisoara.

3.Consulul American, daca era la Timisoara, nu conducea el.

4.Nu exista "numar de consulat".

5.Daca chiar era Consulul American, si incercai doar sa ridici mana la el, acum erai "mancat cu fulgi cu tot".

6.Pe viitor incearca sa-ti rafinezi minciunile astea sfruntate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Nu exista "Consulul American la Timisoara".

2.Consulul American (unicul) nu a fost in Timisoara.

3.Consulul American, daca era la Timisoara, nu conducea el.

4.Nu exista "numar de consulat".

5.Daca chiar era Consulul American, si incercai doar sa ridici mana la el, acum erai "mancat cu fulgi cu tot".

6.Pe viitor incearca sa-ti rafinezi minciunile astea sfruntate...

 

Hehehe, cine lucreaza, stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pt radupop.....am omis sa spun ca era corp diplomatic si daca poilitia o mintit am mintit si io ........si nu am nici un interes sa mint daca ai citit intimplarea asta nu inseamna ca am mintit am povestit ce sa intimplat si daca erai din tm probabil ca ai fii auzit de ea ..........asa ca daca vrei sa raspunzi la intimplari altadata intereseazate si dupa aia scrie ....Bafta sa ai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate era un Âşofer care conducea o maÂşină cu nr. de CD sau TC, nimic mai mult. Un personaj de rang mai înalt dintr-o ambasadă nu conduce, nu umblă fără gardă de corp Âşi nu dă declarații Poliției (imunitate). Iar garda de corp la nevoie te umple cu plumb înainte de a ridica mâna să îi loveÂşti obiectivul pe care îl păzeÂşte. BlitZZ, ori ai fantezii ori mai crezi în poveÂşti cu zâne la o vârstă inadecvată.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Karlos

Da de ce nu zici cine esti .......a?Ba Blitzz baietii din tm te cunosc dar astia din alte judete nu te stiu .........e pacat pt omul ala care a luato in freza .....ai facut bine pe de o parte dar daca stam sa ne gindim....spunele cine esti si dupa aia poate o sa isi dea seama ca lege e facuta sa fie incalcata......pt unii......

 

si spune ca era doar un corp diplomatic ca ai vazut ca inca nu ai patit nimika.....defapt legea pt aia din club de la voi e ca sa fie incalcata .......dar nu despre asta vb noi!

 

si va asigur io ca cu tot cu garda de corp nu aveau ce sa le faca ca is niste animale adika niste gorile si nu te supara pe chopperi ca si ei sunt motociclisti ca voi si nu uitati ca Nu E Orasu Vostru in Totalitate!:Phai ca va las ca dupa aia se supara pe noi si na.....mai bine raminem prieteni sa aveti bafta si nu uitati Watch Your Head!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic ma karlos cum sa zic cine sunt?care e ideea adika ce vrei sa zici cu gorile ?sau ca daca nu opresc la semnalul politiei ce e asta inseamna ca mis tilhar? :cheers: sau ?explica ce vrei sa zici si o sa iti explic....

 

daca dai niste detalii fii mai explicit daca tot vb si ai grija ce zici ca io nu am vb urit de tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Karlos

deci io nu am vb urit de tine sau de voi de ce nu zici ca trupa voastra e cautata de politie de 2 veri si ca nu opriti nici odata cind va face semn asta de ce nu zici sau ca arunca dupa voi cu pulanele si ca din cauza voastra ne vineaza si pe noi....de ce nu zici unele lucruri sa vada lumea...daca tot ai scris pe motociclism...daca vrei sa vb cautama pe mail si vb akolo nu aici sa nu amarim lumea cu povestile din tm!be cool!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca asa faceti nu ii frumos :cheers: cat despre accident,o meritat bataia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Karlos

oricum draga karlos nu cred ca esti in masura sa dai detalii despre noi....dar na ....pt cei care fac ca noi un msg am si io Take Care!Si pt politie sa nu ne mai faca semne sa oprim ca nu vom oprii numa daca picam!In rest io va doresc zile frumoase si nealunecoase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum draga karlos nu cred ca esti in masura sa dai detalii despre noi....dar na ....pt cei care fac ca noi un msg am si io Take Care!Si pt politie sa nu ne mai faca semne sa oprim ca nu vom oprii numa daca picam!In rest io va doresc zile frumoase si nealunecoase!

 

 

NU INTELEG CEVA:

 

tu Karlos ai scris acum de parca ai fi Blizzz.

 

Ai 2 conturi si alimentezi o discutie pe acest forum? Nu e mIRC

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca Blitzz a postat de pe contul lui Karlos? A ajuns la el si i-a aplicat miscarea "consulul american in Timisoara"? Sau e vorba de clone? Moama, s-a descoperit clonarea. Premiu' Nobel pentru voi, baieti.

 

Damn, mi-a luat-o Baiazid inainte cu constatarea.

Editat de March
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E abureala in toata regula, mai ales daca e adevarat ca domnul Karlos e nascut pe 31 septembrie 1980. Poate s-a facut o derogare in acel an si s-a mai alocat o zi pentru luna septembrie, pentru unii care erau in intarziere, cine stie.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...