Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

eu????!!!..ce sa mai comentez?!...nu-i destul?...ai ramas fara concubin!!...aaa...coechipier!!!...el acum isi face viata frumoasa in alt fel!!!...tot fericit,da' altfel!...i-au crescut niste aripioare...si...si..pluteste!!!...nu stii tu ce-i aia fericirea unei supe de pui,ignorantule!!!

usb,zici?!...am eu 2 de la tel...dak te interes...ti-l dau si kado!!!

...iar cu carenele...ai sa mai stii pe unde sa te urci pe ea dupe ce le pui?!ti-au facut baietii niste sageti,ceva?!sau nu-s draguti cu tine,nici astia???

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu????!!!..ce sa mai comentez?!...nu-i destul?...ai ramas fara concubin!!...aaa...coechipier!!!...el acum isi face viata frumoasa in alt fel!!!...tot fericit,da' altfel!...i-au crescut niste aripioare...si...si..pluteste!!!...nu stii tu ce-i aia fericirea unei supe de pui,ignorantule!!!

usb,zici?!...am eu 2 de la tel...dak te interes...ti-l dau si kado!!!

...iar cu carenele...ai sa mai stii pe unde sa te urci pe ea dupe ce le pui?!ti-au facut baietii niste sageti,ceva?!sau nu-s draguti cu tine,nici astia???

 

nu te preocupa am sa te chem sa le vezi montate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea! Aveti careva sau cunoasteti pe cineva care are piesele astea?

1-Toba sport;

2-scarite fata;

3-scarite spate cu tot cu suporti;

4-cokpit+sa spate;

Toate acestea sunt pt suzuki GSX-R 600 S-RAD model 1999. Daca este cineva sa lase mesaj. Multam' ...

post-19561-1180957202_thumb.jpg

Editat de r3iv3n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Vreau sa-mi cumpar si eu un Gsxr 750 zilele astea si as avea nevoie sa ma ajutati si pe mine cu ceva info legate de fiabilitatea motorului, care sunt problemele, etc.

 

moto pe care l-am gasit s-l vreau este din 98

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt foarte bune motoarele.... e suzuki.

 

MODIFIC LA CERERE: DIN SRAD IN K1 K3-K4. FULL CARENE, CODITA. TOT. MAI RAMANE DOAR REZERVORUL NEMODIFICAT. PLUS PAINT JOB LA DORINTA PLUS AEROGRAF PROFESIONAL.

 

DEOSEBIT.

 

RELATII PRIVAT. SAU VEDEM NOI. SERIOZITATE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea! Aveti careva sau cunoasteti pe cineva care are piesele astea?

1-Toba sport;

2-scarite fata;

3-scarite spate cu tot cu suporti;

4-cokpit+sa spate;

Toate acestea sunt pt suzuki GSX-R 600 S-RAD model 1999. Daca este cineva sa lase mesaj. Multam' ...

 

uite un site cu tot felu de accesori sport pt majoritatea speederelor, poti sa comanzi de acolo, te costa apron 30 E taxa postala ..... da click aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Vreau sa-mi cumpar si eu un Gsxr 750 zilele astea si as avea nevoie sa ma ajutati si pe mine cu ceva info legate de fiabilitatea motorului, care sunt problemele, etc.

 

moto pe care l-am gasit s-l vreau este din 98

 

multumesc

 

E foarte fiabila. Am un prieten care are si de 2 ani nu are nici o problema. Si pe mine ma bate gandul, dar la unul mai nou. Inca nu am auzit de vre-un Suzuki, cu probleme mari, sincer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Vreau sa-mi cumpar si eu un Gsxr 750 zilele astea si as avea nevoie sa ma ajutati si pe mine cu ceva info legate de fiabilitatea motorului, care sunt problemele, etc.

 

moto pe care l-am gasit s-l vreau este din 98

 

multumesc

 

 

il aduc din italia 3250 euro sau 3000 si il aduci tu

gsx r 2000,2001an :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il aduc din italia 3250 euro sau 3000 si il aduci tu

gsx r 2000,2001an :scratch:

 

bun pret si sincer ma tenteaza dar prefer sa vad ce cumpar

daca ai ceva deja in tara vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva ce lugime are gsxr750 din 98?

tre sa-l incarc intr-un papuc cu patru locuri si vreau sa tai niste blani pe dimensiune sa-l car

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva ce lugime are gsxr750 din 98?

tre sa-l incarc intr-un papuc cu patru locuri si vreau sa tai niste blani pe dimensiune sa-l car

 

ce sa tai ? blani?fratica dar de unde il iei si unde il duci?

de ce nu te sui pe el pana acasa

eu pe a mea asa am aduso din italia anu trecut :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate pt mine nu cred ca am experienta necesara sa stau 800 km calare pe motor dupa ce am sa merg toata noaptea cu masina plus costurile sunt ceva mai mici.

poate peste o vreme si dupa ceva km am sa capat mai mult curaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI TUTUROR POSESORILOR DE GIXERE!!!

Am si eu nevoie de ajutorul vostru...

Azi am observat ca unul dintre telescoapele din fata (gsxr 600, 2002) pierde ulei, pe partea de sus, deci pe langa tija!

daca stie careva ce trebuie sa fac, cat ulei sa pun, daca trebuie sa schimb semeringurile, rog sa raspunda in orice mod, raspuns aici, mail, pm, yahoo messenger, orice sfat e binevenit.

Motorul este in Timisoara, e cineva dispus sa-mi dea o mana de ajutor?

Respecte si strada buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI TUTUROR POSESORILOR DE GIXERE!!!

Am si eu nevoie de ajutorul vostru...

Azi am observat ca unul dintre telescoapele din fata (gsxr 600, 2002) pierde ulei, pe partea de sus, deci pe langa tija!

daca stie careva ce trebuie sa fac, cat ulei sa pun, daca trebuie sa schimb semeringurile, rog sa raspunda in orice mod, raspuns aici, mail, pm, yahoo messenger, orice sfat e binevenit.

Motorul este in Timisoara, e cineva dispus sa-mi dea o mana de ajutor?

Respecte si strada buna tuturor!

eu sunt de langa tm la 14 km si am un suzuki de 600 din 2002.f_ispas ii id meu de mess

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI TUTUROR POSESORILOR DE GIXERE!!!

Am si eu nevoie de ajutorul vostru...

Azi am observat ca unul dintre telescoapele din fata (gsxr 600, 2002) pierde ulei, pe partea de sus, deci pe langa tija!

daca stie careva ce trebuie sa fac, cat ulei sa pun, daca trebuie sa schimb semeringurile, rog sa raspunda in orice mod, raspuns aici, mail, pm, yahoo messenger, orice sfat e binevenit.

Motorul este in Timisoara, e cineva dispus sa-mi dea o mana de ajutor?

Respecte si strada buna tuturor!

 

Din Pacate am si eu aceeasi problema. Intrebarea mea ar fi daca ar fi mai bine ptr moto sa nu o mai scot pana nu remediez defectiunea. Mica scurgere a aparut dupa o groapa mai nasoala(nu pierde ulei stand pe loc si nici nu am mai observat scurgeri pana la sfarsitu zilei). Poate sa ma sfatuiasca cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Din pct de vedere al design-ului exista diferente inntre gixerul 600 din 98,99 si cel din 2000?

 

Multam.

Stiam ca anul 2000 a insemnat schimbarea de generatie la gsxr. A fost introdus modelul cu farul triunghiular.Dar depinde de luna la care te referi ,caci in 2000 exista si modelul 98-99 si noul model.Asta din cate stiu eu ,sper sa nu ma insel :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca anul 2000 a insemnat schimbarea de generatie la gsxr. A fost introdus modelul cu farul triunghiular.Dar depinde de luna la care te referi ,caci in 2000 exista si modelul 98-99 si noul model.Asta din cate stiu eu ,sper sa nu ma insel :scratch:

 

Eu stiam ca in 2000 s-a schimbat numai GSX-R-ul de 750 si a aparut modelul de 1000, iar in 2001 au modificat si modelul de 600...poate ma insel... :)

 

GSX-R de 600 intre anul 1996-1999(poate si 2000,daca am drepate) este identic...ca si design. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Din pct de vedere al design-ului exista diferente inntre gixerul 600 din 98,99 si cel din 2000?

 

Multam.

Intre gsxru de 600 din 98,99 si 2000 nu exista diferente d.p.d.v.al designului.incepand cu 2001 se schimba modelu si arata tot asa pana in 2003. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata

 

Cumparat GSXR750 din 98, ca prima impresie un motor mult mi manevrabil decat fzr-ul 1000 pe care l-am avut insa un pic mai lent si mai instabil la viteza mare (probabil nu sunt eu obisnuit cu motorul)

 

si acum intrebari:

 

ce fel de ulei credeti ca este potrivit pt acest motor in principiu unul sintetic (proprietarul a zis nu Motul)

oglinda dreapta originala unde gasesc? are cineva

acum nu-mi vin multe lucruri in minte dar daca cineva cosidera ca mai sunt lucruri pe care ar trebui sa le stiu va rog sa-mi dati de veste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

need help pls!

nu are nimeni semeringuri de furca pt un Gixxer de 600 din 2002?

scuze ca nu caut pe topicul de service, dar eu cred ca aici unde sunt toti gixxeristi imposibil sa nu aibe cineva (contracost bineinteles) sau macar sa-mi zica de unde sa le cumpar...

respecte tuturor! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...