Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci incep prin a spune " Respect TNG si respect pentru ceea ce face !" . Dupa o vizita la el si o modificare micuta la ecu caprita mea are un cuplu mult mai bun. Astept acum sa imi rescrie absolut tot softul si dupa voi reveni cu un feedback . Recomand TNG , nu stiu de ce nu m am dus mai repede la el ...(am cam ajuns la vb lui cmd ca o sa regret de ce nu am mers mai devreme)

 

 

 

 

Multumesc TNG

Cu placere prietene!

Am sa urmaresc ceea ce mi-ai cerut si o sa vedem ce iese pe final :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, ma intereseaza sa achizitionez un gsx r de 1000 dupa 2007 si as vrea sa stiu daca imi puteti recomanda ceva. ma intereseaza sa fie cat mai stock. bugetul este de maxim 6000 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un set de crash pad-uri si un set de furtune de frana metalice ptr un Gsxr 1000 K7 stiti pe undeva la vanzare?

in special la crash pad-uri as vrea ceva care sa fie si utile in caz de scap cumva mobra, nu doar sa arate bn estetic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

degeaba sunt ieftine pepsi daca nu sunt macar ca cele de la carbonadi ,am primit si eu informatia aceasta buna de la Bogdan despre ele,intariturile-si fac treaba cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scarite greu sa gasesti raport calitate/pret,am ridicat scaritele stock ale prietenului cu k7'le maxim si in spate ,a mers perfect ,atingi momentan macar cu pintenii de jos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , imi cam patineaza ambreiajul la un suzuki gsxr750 k1 ... stie cineva o marca mai buna de discuri ? o recomandare ceva ? stima !

EBC.

Dar pana atunci regleaze corect actionarea ambreiajului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

degeaba sunt ieftine pepsi daca nu sunt macar ca cele de la carbonadi ,am primit si eu informatia aceasta buna de la Bogdan despre ele,intariturile-si fac treaba cred

 

is de acord

intrebam deoarece urmeaza sa-mi cumpar un set de la carbonadi, dar daca as gasii vreun producator local sa faca aceasi produs la pret mai mic ar fii super :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un Bulgar care le face foarte faine, dar au un singur strat de Kevlar pe interior. Sint groase dar au fibra de sticla. Carbon exterior, fibra de sticla si Kevlar. La 2-3 seturi iese ieftin transportul din Bulgaria.Undeva la 100euro setul de 2 capace st-dr.La 954 am avut 2 capace bulgaresti, si-au facut treaba 100%, e cunscuta pb la 954 ca au capacele prea expuse in exterior si ating asfaltul foarte usor. Am trimis azi un email sa aflu pretul exact.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EBC.

Dar pana atunci regleaze corect actionarea ambreiajului.

am observat ca imi cam patineaza de la a 3-a in sus , undeva pe la 8k rpm ... o sa incerc sa mai reglez acrionarea ambreiajului ! multumesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un Bulgar care le face foarte faine, dar au un singur strat de Kevlar pe interior. Sint groase dar au fibra de sticla. Carbon exterior, fibra de sticla si Kevlar. La 2-3 seturi iese ieftin transportul din Bulgaria.Undeva la 100euro setul de 2 capace st-dr.La 954 am avut 2 capace bulgaresti, si-au facut treaba 100%, e cunscuta pb la 954 ca au capacele prea expuse in exterior si ating asfaltul foarte usor. Am trimis azi un email sa aflu pretul exact.

 

Sa ne tranzmiti terog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...