Sari la conținut

Seariders Bikers Party


univet
 Share

Postări Recomandate

Eu propun ca la anu mergem pana acolo vedem care-i treaba dc este tot la fel de naspa nu mai platim nimic si ne caram in alta aparte unde ne v-om simti bine unde chiar dc mai este lume nu ne v-or obliga sa stam cu totzi babalicii la un loc si sa ascultam manele din orice masina aflata in camping yahhhhhh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut,

Nici acum nu inteleg pt ce am dat banii. Sunt si eu curios cat costa camparea fara intrunire moto? Sa nu dam vina pe vreme. Anul trecut au fost intruniri la care a plouat cu galeata, dar noi nu ne-am dezlipit de scena. Am avut ce sa ascultam.

Eu am fost un caz fericit am platit numai 20 de roni/lei. Poate din cauza ca nu mi s-a emis chitanta. Sunt si eu curios cati au primit chitanta.

Portarul ala era idiot rau. Se supara foarte tare ca iesim de prea multe ori. Nu am inteles care era problema lui. Ce, eram arestati? Ma trage la raspundere pe banii mei? Ciudat.

Lipsa unui program de desfasurare m-a uimit. Oricum am vazut ca lipseau si organizatorii.

Grav este ca dezastrul turistic de la Marea Neagra se reflecta si in motociclism. Facem afaceri intre noi. E grav. Si ne mai tragem si tepe.

Am citit ca au fost probleme cu proprietarii campingului. Pai trebuia sa ne anuntati atunci si luam masuri. Ceream banii inapoi si gata. Trebuia sa sa va urcati pe scena si sa anuntati ca au aparut probleme. Se gaseau solutii. Macar stiam cine ne-a tras teapa.

E adevarat si am mai spus-o de multe ori ca nu avem dreptul sa acuzam daca nu am incercat niciodata sa organizam o intrunire. Dar cand nu te pricepi mai bine nu te bagi. Parerea mea.

Au mai fost niste disperati care omorau niste mobre. Afara ploua ca dracu noi incercam sa dormim uzi si infigurati, iar ei vroiau sa ce? Sa ne trezim ? Tipau ca este intrunire moto. Parerea lor. Eu stiam ca va trebui sa plec ud si obosit pe un vant ingrozitor. Incercam numai sa dorm putin. Nu am reusit. Poate ca nu sunt motociclist adevarat din moment ce nu inteleg rostul acelor actiuni. Frate, daca esti tare, da-te pe o roata, fa cerculete daca ai cauciucuri, fa ceva cu care sa iti dovedesti muschii. Dar sa faci zgomot cu un motor ce te roaga sa nu il mai chinui si care isi da ultima suflare in bratele tale nu voi intelege. Sa imi explice si mie cineva misterul.

 

Dar sa va mai spun o faza demna de oamenii marii.

Sambata noaptea am plecat cu motorul pe plaja asa cu am mai facut si acum doi ani cand am plecat din Mamaia si am ajuns pana la Capul Midia. Anul asta era sa fiu batut, arestat, amendat si mai stiu eu ce aveau aia in cap pt ca le-am calcat plaja. Plaja lor. Erau frustatii carora nu a vrut Basescu sa le concesioneze plajele. Stia el de ce.

Eu am facut armata in Navodari acum ceva ani si de atunci stiu ca pe toata lungimea este un drum de masina. Am intrat cu masina pe acolo de nenumarate ori si nimeni nu mi-a zis nimic. Nu exista si nu exista un indicator care sa interzica asta. Anul asta nu mai ai voie. Unde scrie asta?

Oricum din discutiile avute cu paznicii discotecii pe a carei plaja nu aveam voie a reiesit ca cei de la Bucuresti sunt cu fitze si figuri. Ca noi cu motocicletele noastre ne credem tari. Din nou nu am inteles.

In cele din urma a venit un alt paznic care le-a explicat ca nu mai sunt pe plaja lor si sa ma lase in pace. Eu ii priveam nauc cum se cearta aia de la discoteca, cu tomfe si bate sportive si tipul de la primarie care imi lua apararea. Cei cu bate il intrebau foarte suparati daca este al lui Mazare. El a recunoscut ca este si ca ei nu au nici o autoritate acolo si nici nu au dreptul sa ma retina. Am fost uimit de curajul tipului care se punea cu 4 smardoi si nici nu avea cine stie ce fizic. In cele din urma aia au plecat. Tipul mi-a zis sa ies pe alta parte ca aia sunt bauti si sunt pusi pe scandal. Oricum a fost tare tipul si are tot respectul meu. Am plecat tot pe unde venisem. Nu aveau cum sa ma prinda decat cu KTM. Deja ma gandeam cum voi recomanda plaja aia enduristilor de la intrunire, dar tipul de la primarie m-a rugat sa nu ma intorc cu prietenii. Ii spusesem ca e intrunire mai la vale. Daca vede cineva un indicator prin care sa fie intezise motoarele pe plaja sa ma anunte si pe mine. Si daca vor sa nu mai intri pe plaja lor, ca i-a concesionat-o Mazare ce a primit-o de la matusa tamara mostenire, sa puna in PM gard. Mi-au stricat seara idiotii dracu. :rolleyes:

Cica aia de la apele romane au interzis vehiculele pe plaja. Da ce treaba au aia de la ape cu plaja frate? ce eu mergeam pe apa?

Cam asta a fost povestea celor 20 de roni sau lei usori de care m-au usurat neorganizatorii acestei intalniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun pentru anul viitor o locatie super la doar 2 kilometri de 2Mai in comuna Limanu pe malul lacului pe o campie cu un mare potential.... post-750-1151934235_thumb.jpg post-750-1151934257_thumb.jpg

 

Locul este chiar in spatele casei lui K_davre si pentru enduristi poate fi o atractie in plus fiind o multime de locuri numai bune de hoinareala si mai putin stiute de cei ce vin an de an la mare. Poate ca un loc de campare gratis, niste boxe cu muzica buna si atmosfera de prietenie sa fie suficiente pentru a ne simti bine...

Toate cele bune si felicitari organizatorilor pentru initiativa de a face ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ozzy: si eu am patzit acelasi faza am plecat din camping sa ma duc si eu sa imi iau tzigari (astia aveau cine stie) si indrum spre enigma sa ma intoarca inapoi ca nu se poate merge pe plaja ca etc dar tot am trecut de ei am luat-o prin spate :bounce: am trecut de ei si tot am intrat pe plaja :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca este foarte greu sa organizezi o intrunire de motociclete! Clubul Seawolves nu-si poate aloca meritul de a organiza o intrunire, fie ea mai slaba decat cea despre care discutam, tocmai datorita faptului ca ne-am lovit de reticenta sponsorilor, gasirea unei locatii sau obtinerea de aprobari si autorizatii! Imi pare totusi rau ca in Constanta nu se poate organiza o manifestare despre care sa aud lucruri bune! Consider ca toate comentariile de pe forum nu sunt menite sa dezarmeze organizatorii ci, tocmai sa critice partile negative pentru a putea fi remediate in sezonul urmator! Dupa cum am mai spus, sper ca cineva, indiferent daca apartine sau nu vreunui club constantean, sa invete din greseli si in 2007 sa organizeze o intrunire la care sa se simta bine participantii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pareri despre intrunire.........VARZA.....cea mai slaba intrunire la care am fost pana acum si cei mai prost cheltuiti 20RON din viata mea.....oricum s-a vazut ca a fost "organizata" pentru ca "cineva" sa isi scoata cat de cat un profit. Nu ma asteptam sa iasa asa prost....dar ce sa ii facu cand spritul motociclist este acaparat de dorinta de a face bani dupa urma celui dintai fara a oferi .......NIMIC in shimb.

 

Asta este.......nimic in viata nu este drept.....dar sincer nu ma asteptam sa fie asa slab pregatit TOTUL.....mai ales ca pana acum intrunirea de la Constanta era chiar una din cele mai reusite.

 

Una peste alta...bine ca au existat casutele din campingul alaturat....prietenii care le ocupau si berea si J&B........

 

Multa bafta anul viitor.....ca eu sigur nu voi mai veni :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, va multumim si va promitem ca la anul nu mai facem.....intrunire. Oricum patroana e mai suparata ca voi din cauza deprecierii fizice si morale realizata si nu mai accepta nici o intrunire de acum incolo. O sa faca baietii se la Sea Wolves Riders o intrunire in vama poate sau Bogdan Kawa cu chipul sau inteligent se iese din apa (scuzati cacofonia)......Oricum baiatul a zis un adevar - intrunirea nu a fost a constantenilor ci a clubului Seariders - asa ca suparati-va numai pe noi - celorlalti mai dati-le o sansa.

ciocul mic

 

 

ati gafat GRAV

 

la ora 1- 2 noaptea, cand ajunge lumea din tara (dah mai unii munceste si vinerea pana la 7 ca sa aiba aia 260k de intrare), nu mai era nimeni din club la intrare, era doar un muist beat care cerea bani mai multi decat stiam ca face

 

pt voi daca e prea tarzie ora, mai bine va lasati de treaba. Imi cer scuze ca eu si ijul meu nu putem 300 pe autostrada, sa plec la 9 din bucuresti si sa ajung la 11 acolo dar asta e. Speram sa vad niste baieti e-ai locului sa mai cunosc lumea din tara, dar cred ca se cam ascundeau de rusine.

 

VINERI STIAI CA NU AI APROBARi defapt stiai cum io sa fie din timpul saptamnii. de ce nu ai zis nik (tot veeneam dar macar nu ma asteptam la mare lucru)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun pentru anul viitor o locatie super la doar 2 kilometri de 2Mai in comuna Limanu pe malul lacului pe o campie cu un mare potential.... post-750-1151934235_thumb.jpg post-750-1151934257_thumb.jpg

 

Locul este chiar in spatele casei lui K_davre si pentru enduristi poate fi o atractie in plus fiind o multime de locuri numai bune de hoinareala si mai putin stiute de cei ce vin an de an la mare. Poate ca un loc de campare gratis, niste boxe cu muzica buna si atmosfera de prietenie sa fie suficiente pentru a ne simti bine...

Toate cele bune si felicitari organizatorilor pentru initiativa de a face ceva...

:rolleyes: da de unde stii unde s-a tinut intrunirea? ai fost acolo? ...hai k nu esti asa mic sa nu te vezi..

cit despre intrunirea care vrai tu sa o org la limanu( multumesc k te-ai gindit si la enduristi cu "biciclete sa isi rupa gitu cu ele"...sunt cuvintele domnului FARAONU dragi enduristi) terenu resp este prop privata ,parcelat...

si daca tot e intrunire la MARE tre sa fie aproape de plaja ,nu?e la mintea cocosului.......

ajunge? sau mai vrei....

 

io am scris ,mah,nu dinu!!stii tu...

Editat de -DINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Nici acum nu inteleg pt ce am dat banii. Sunt si eu curios cat costa camparea fara intrunire moto? Sa nu dam vina pe vreme. Anul trecut au fost intruniri la care a plouat cu galeata, dar noi nu ne-am dezlipit de scena. Am avut ce sa ascultam.

Eu am fost un caz fericit am platit numai 20 de roni/lei. Poate din cauza ca nu mi s-a emis chitanta. Sunt si eu curios cati au primit chitanta.

Portarul ala era idiot rau. Se supara foarte tare ca iesim de prea multe ori. Nu am inteles care era problema lui. Ce, eram arestati? Ma trage la raspundere pe banii mei? Ciudat.

Lipsa unui program de desfasurare m-a uimit. Oricum am vazut ca lipseau si organizatorii.

Grav este ca dezastrul turistic de la Marea Neagra se reflecta si in motociclism. Facem afaceri intre noi. E grav. Si ne mai tragem si tepe.

Am citit ca au fost probleme cu proprietarii campingului. Pai trebuia sa ne anuntati atunci si luam masuri. Ceream banii inapoi si gata. Trebuia sa sa va urcati pe scena si sa anuntati ca au aparut probleme. Se gaseau solutii. Macar stiam cine ne-a tras teapa.

E adevarat si am mai spus-o de multe ori ca nu avem dreptul sa acuzam daca nu am incercat niciodata sa organizam o intrunire. Dar cand nu te pricepi mai bine nu te bagi. Parerea mea.

Au mai fost niste disperati care omorau niste mobre. Afara ploua ca dracu noi incercam sa dormim uzi si infigurati, iar ei vroiau sa ce? Sa ne trezim ? Tipau ca este intrunire moto. Parerea lor. Eu stiam ca va trebui sa plec ud si obosit pe un vant ingrozitor. Incercam numai sa dorm putin. Nu am reusit. Poate ca nu sunt motociclist adevarat din moment ce nu inteleg rostul acelor actiuni. Frate, daca esti tare, da-te pe o roata, fa cerculete daca ai cauciucuri, fa ceva cu care sa iti dovedesti muschii. Dar sa faci zgomot cu un motor ce te roaga sa nu il mai chinui si care isi da ultima suflare in bratele tale nu voi intelege. Sa imi explice si mie cineva misterul.

 

Dar sa va mai spun o faza demna de oamenii marii.

Sambata noaptea am plecat cu motorul pe plaja asa cu am mai facut si acum doi ani cand am plecat din Mamaia si am ajuns pana la Capul Midia. Anul asta era sa fiu batut, arestat, amendat si mai stiu eu ce aveau aia in cap pt ca le-am calcat plaja. Plaja lor. Erau frustatii carora nu a vrut Basescu sa le concesioneze plajele. Stia el de ce.

Eu am facut armata in Navodari acum ceva ani si de atunci stiu ca pe toata lungimea este un drum de masina. Am intrat cu masina pe acolo de nenumarate ori si nimeni nu mi-a zis nimic. Nu exista si nu exista un indicator care sa interzica asta. Anul asta nu mai ai voie. Unde scrie asta?

Oricum din discutiile avute cu paznicii discotecii pe a carei plaja nu aveam voie a reiesit ca cei de la Bucuresti sunt cu fitze si figuri. Ca noi cu motocicletele noastre ne credem tari. Din nou nu am inteles.

In cele din urma a venit un alt paznic care le-a explicat ca nu mai sunt pe plaja lor si sa ma lase in pace. Eu ii priveam nauc cum se cearta aia de la discoteca, cu tomfe si bate sportive si tipul de la primarie care imi lua apararea. Cei cu bate il intrebau foarte suparati daca este al lui Mazare. El a recunoscut ca este si ca ei nu au nici o autoritate acolo si nici nu au dreptul sa ma retina. Am fost uimit de curajul tipului care se punea cu 4 smardoi si nici nu avea cine stie ce fizic. In cele din urma aia au plecat. Tipul mi-a zis sa ies pe alta parte ca aia sunt bauti si sunt pusi pe scandal. Oricum a fost tare tipul si are tot respectul meu. Am plecat tot pe unde venisem. Nu aveau cum sa ma prinda decat cu KTM. Deja ma gandeam cum voi recomanda plaja aia enduristilor de la intrunire, dar tipul de la primarie m-a rugat sa nu ma intorc cu prietenii. Ii spusesem ca e intrunire mai la vale. Daca vede cineva un indicator prin care sa fie intezise motoarele pe plaja sa ma anunte si pe mine. Si daca vor sa nu mai intri pe plaja lor, ca i-a concesionat-o Mazare ce a primit-o de la matusa tamara mostenire, sa puna in PM gard. Mi-au stricat seara idiotii dracu. :bounce:

Cica aia de la apele romane au interzis vehiculele pe plaja. Da ce treaba au aia de la ape cu plaja frate? ce eu mergeam pe apa?

Cam asta a fost povestea celor 20 de roni sau lei usori de care m-au usurat neorganizatorii acestei intalniri.

 

 

Faza cu organizarea clar a fost sanctionata de toti! Si pe buna dreptate! Cat de ce ai patit acolo cu (cuvant extrem de urat) de paznici care isi zic badigarzi... Ce sa te astepti la niste palmasi care nu au in cap altceva decat pumni si bate si scandal??? De astia tre sa fugi ca de draku pt ca au minea odihnita si plina de (cuvant urat) si se cred si invincibili! Fac umbra degeaba pamantului!!! Bine ca ai scapat cu bine!!!

 

Poate la anu' o sa fie frumos si bine organizat! Oricum, marea e mare si la urma urmei, cu intalnire organizata sau fara... tot frumos este!!!

 

Bafta la toti si grija mare la drum!!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scurt pe 2 imi pare rau de univet ca s-a zbatut sa iasa ceva iar ceilati au fost indiferenti (ma refer din club)

organizarea concursurilor pe plaja: nu s-a tinut cont de cine castiga, iesea primul ala care cauta comori prin nisip

muzica a fost varza de tot gordoja sau cum ihi zice poate sa stea acasa,orcine putea canta in locul sau

noroc de streaptease

pe viitor daca nu e mare mancarea incercati sa colaborati cu cei din sea wolfs si sa scoateti ceva bun ca potential e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh.... noi cam atat am putut face! Anul asta a fost cu ghinion. Pe ultima suta de metri am aflat ca nu primim aprobare pentru liniuta si parada. Multe lume nu intelege un lucru: la Constanta toate sunt mai cu mot! :crack: Si noi in orasul asta traim. oricat ne-am straduit n-a iestit bine, stim si noi asta. dar nu ne acuzati ca facem afaceri... ca am pierdut si anul asta bani, ca in fiecare an. Noi facem, aaa... faceam!, aceste intruniri cu bani din buzunar. Avem alte afaceri din care castigam, iar intrunirea o faceam de placere. Dar.. gata! La anul sa faceti voi... cei din Constanta, sau de oriunde, care aveti cele mai multe nemultumiri! Noi, promitem, venim la intrunirea vostra! facem scandal la intrare, ca asa e moda! si pe urma, dupa ce platim intrarea injurand, bem impreuna o bere :rolleyes: aaa... daca aveti timp! daca nu... bem fara voi! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM PROMIS ORGANIZATORILOR CA II INEC IN VIN DACA O SA FIE VREMEA FRUMOASA . EI BINE , M-AU SCUTIT DE CHELTUIALA DESI NU AM DORIT SA FIE ASA . AM FOST NEVOITI SA BEM SINGURI TOATA POSIRCA PE CARE AM CARAT-O ! :crack:

FAZA CARE M-A SPURCAT MAI MULT DECAT VREMEA URATA A FOST A TARANETILOR DE LA IASI . SI-AU ADUS PARTAITORILE PE PLATFORMA , AU FACUT CHETA PENTRU 2 LITRI DE BENZINA , SI AU INCERCAT CA DE OBICEI SA SE DEA CRETI OMORANDU-LE . CA SI LA BACAU , CIRCUL LOR IEFTIN SI JALNIC NU A FOST APRECIAT DE NIMENI . SUPARATI DIN CAUZA VREMII DE RAHAT , BAIETII NICI MACAR NU S-AU MAI OBOSIT SA-I INJURE . PENTRU IASI , UN CALDUROS :disappointed: DE LA FOCSANI !

V-AM PUPAT PE PORTOFELE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@univet: -nu stiu daca am sa incerc sa fac un club....e vorba de bani si timp!..cine stie?

@radu- daca am sa fac club ...te urmaresc sa vad cat "scandal" poti sa faci..pote cu lsd sau extasy....ca alcool sigur nu poti sa bei...din cauza constructiei!

 

din 100 de motore, la targu seciusc, din c-ta cred ca au fost io, marius, misu, cata ...si inca doi,de ce? ...e drumu' lung si haibusu lor papa multa benzina!

:disappointed:

 

p.s. r1 ( nu neparat) nu e facut sa mergi cu a 1-a prin oras la 12 000 de ture....sau sa mergi pe o roata!

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@univet: -nu stiu daca am sa incerc sa fac un club....e vorba de bani si timp!..cine stie?

@radu- daca am sa fac club ...te urmaresc sa vad cat "scandal" poti sa faci..pote cu lsd sau extasy....ca alcool sigur nu poti sa bei...din cauza constructiei!

 

din 100 de motore, la targu seciusc, din c-ta cred ca au fost io, marius, misu, cata ...si inca doi,de ce? ...e drumu' lung si haibusu lor papa multa benzina!

:disappointed:

 

p.s. r1 ( nu neparat) nu e facut sa mergi cu a 1-a prin oras la 12 000 de ture....sau sa mergi pe o roata!

:crack:

 

psssst! de cate ori ti'am spus meeey sa nu te mai certi cu lumea??? ... kevlaru' ala din manusi e bun si la altceva decat pt protectie pasiva

 

... si ce intrunire la constanta? a fost? hai zi zau cu limba'ntre dintzi!

Editat de yo4hgx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scriu pe langa subiect!

 

N-am vrut sa supar pe nimeni, si nu vreau.

"m-am " luat de constantenii organizatori ....ca de sefi te iei cand ceva nu-ti convine!

 

am crezut ca motociclistii sunt un soi de oameni... de acelasi soi, da n-am ghicit!

motociclistii sunt oameni care au motociclete...si atat, nu's altfel.

 

in primul rand sunt suparat ca nu e cum credeam....vorbesc in primul rand de constantenii cu motociclete.

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh.... noi cam atat am putut face! Anul asta a fost cu ghinion. Pe ultima suta de metri am aflat ca nu primim aprobare pentru liniuta si parada. Multe lume nu intelege un lucru: la Constanta toate sunt mai cu mot! :disappointed: Si noi in orasul asta traim.

aici are dreptate.in constanta treburile trebuie "unse" mai temeinic ca mecanismele snt cam intepenite la cei care nu snt de a lu nu stiu cui.incepand cu aprobarile pentru constructii care nu primesc sigiliul papal :crack: decat daca o parte din materiale snt cumparate de la un anume centru detinut de un anume primar(noroc ca n au preturi prea mari ) si terminand furtul generalizat la care se dedau baietii buni ce conduc treburile in ct,si nu ma refer doar la clica primarului.aaa si ultima stire laser:primarul mazare a vandut vreo(retineti VANDUT) 5000 de metrii patrati de plaja in buricul statiunii in care isi baga acum pulaa ca nu i mai iese pasenta,asta dupa ce a bagat tot orasul in datorii pe 10 ani ca sa isi sustina palmierii si toate draciile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici are dreptate.in constanta treburile trebuie "unse" mai temeinic ca mecanismele snt cam intepenite la cei care nu snt de a lu nu stiu cui.incepand cu aprobarile pentru constructii care nu primesc sigiliul papal :crack: decat daca o parte din materiale snt cumparate de la un anume centru detinut de un anume primar(noroc ca n au preturi prea mari ) si terminand furtul generalizat la care se dedau baietii buni ce conduc treburile in ct,si nu ma refer doar la clica primarului.aaa si ultima stire laser:primarul mazare a vandut vreo(retineti VANDUT) 5000 de metrii patrati de plaja in buricul statiunii in care isi baga acum pulaa ca nu i mai iese pasenta,asta dupa ce a bagat tot orasul in datorii pe 10 ani ca sa isi sustina palmierii si toate draciile

 

pana se sesizeaza vre'un admin (daca!) iti atrag io atentia sa'ti postezi parerile politice pe alte forumuri dedicate si sa lasi aici ravashe legate de moto... (nu ca n'ai avea dreptate!?) totusi, chiar si asa, cam palide scuzele pentru dezastrul ce s'a vrut intrunirea moto (partial si datorita vremii)

no offence!

 

Scriu pe langa subiect!

 

N-am vrut sa supar pe nimeni, si nu vreau.

"m-am " luat de constantenii organizatori ....ca de sefi te iei cand ceva nu-ti convine!

 

am crezut ca motociclistii sunt un soi de oameni... de acelasi soi, da n-am ghicit!

motociclistii sunt oameni care au motociclete...si atat, nu's altfel.

 

in primul rand sunt suparat ca nu e cum credeam....vorbesc in primul rand de constantenii cu motociclete.

 

:disappointed:

 

hai syktyr patroane, da' cu mine ce ai???

acu' pa bune, doar nu te'oi fi asteptat ca in C'ta, la fiecare intersectie sa te gasesti cu un mutuciclist care sa'si dea repede casca jos ca sa te pupe pe ambele obraze? Huh?

 

...pacat ca n'ai apucat vremea IJ'urilor, Jawa'elor ...etc, e'adevarat, mult mai putini insa alta atmosfera... eheheeeeiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, n-aveti dreptate sa-i certati pe organizatori.

Mie mi-au placut doua lucruri a caror organizare a fost exemplara:

 

1. Nisipul statea pe plaja ca la parada.

 

2. Valurile veneau toate spre mal (cu o constanta ce ma inspaimanta).

 

Hai sa va vad eu pe la alte intruniri ca puteti voi organiza asa ceva (asa ca mucles)

 

Altceva nu le-a mai reusit constantenilor.

 

Oricum, aplauze si felicitari pentru cele doua lucruri perfecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana se sesizeaza vre'un admin (daca!) iti atrag io atentia sa'ti postezi parerile politice pe alte forumuri dedicate si sa lasi aici ravashe legate de moto... (nu ca n'ai avea dreptate!?) totusi, chiar si asa, cam palide scuzele pentru dezastrul ce s'a vrut intrunirea moto (partial si datorita vremii)

no offence!

 

nu snt pareri politice..nu am spus neaparat ca oficialii ce conduc orasul snt idioti,ma indoiesc ca altii ar face altceva..comentam o stare a lucrurilor care incepe sa se rasfranga in toate aspectele societatii romanesti.din pacate.aici cred ca esti de acord

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudat, eu am ajuns pe la 10, si mi-au cerut 200.

chiar si asa imi pare rau de ei, ca am platit si pentru prietena...

am platit, am intrat, am stat 5 minute si am plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atmosfera de cenaclu literar piperata cu manele, noroc ca am plecat repede in Vama,altfel pierdeam doua zile din viata degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu snt pareri politice..nu am spus neaparat ca oficialii ce conduc orasul snt idioti,ma indoiesc ca altii ar face altceva..comentam o stare a lucrurilor care incepe sa se rasfranga in toate aspectele societatii romanesti.din pacate.aici cred ca esti de acord

 

ce zici tu acolo e prea evident sa mai necesite comentarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...