Sari la conținut

Accident Brancoveanu


puya123123
 Share

Postări Recomandate

ce ma enerveaza cel mai tare e ca am vorbit pe mess cu ariciul si nu vrea sa-l dea in judecata, el vrea doar rca-ul. nici certificat medical nu a scos.

exista in psihologie o chestie in care victima empatizeaza cu agresorul.

bai ariciule trezeste-te!!!!!!

una era sa dea peste tine din neatentie, fara sa vrea, si cu totul altceva e sa intre in tine pentru ca vrea sa te omoare, las-o in pooola mea de indolenta si lene si fa dracu ce ai de facut....

 

 

Sunt de acord cu sacalul!!!

Daca tu ii zgariai putin rabla, te taraia prin tribunale si politii de nu mai scapai de el!!

:cheers:

 

P.S. Sacalule probabil te referi la "Fascinatia victimei fata de calau". :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce ma enerveaza cel mai tare e ca am vorbit pe mess cu ariciul si nu vrea sa-l dea in judecata, el vrea doar rca-ul. nici certificat medical nu a scos.

ce!?!?!?!? :lol:

omule...

scoate certificat medico-legal. ca sa nu ai probleme dupa... e fo 400 mii de lei...chiar daca nu folosesti, scoate-l...

si da-l pe ala afara de pe sosele...

daca peste doa luni asta ma accidenteaza pe mine ma ai pe constiintza... oricum nu cred ca o sa i-l lase politia permisul dar nu ai de un' sa stii......

Mai omule... iati motor nou pe banii lui... e tentativa de omor... gandestete macar cat ii lipsea sa te omoare (cuvant al dreaq de urat) ala si sa te planga ai tai... si mai aveai si pasager... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce!?!?!?!? :cheers:

omule...

scoate certificat medico-legal. ca sa nu ai probleme dupa... e fo 400 mii de lei...chiar daca nu folosesti, scoate-l...

si da-l pe ala afara de pe sosele...

daca peste doa luni asta ma accidenteaza pe mine ma ai pe constiintza... oricum nu cred ca o sa i-l lase politia permisul dar nu ai de un' sa stii......

Mai omule... iati motor nou pe banii lui... e tentativa de omor... gandestete macar cat ii lipsea sa te omoare (cuvant al dreaq de urat) ala si sa te planga ai tai... si mai aveai si pasager... :crack:

:cheers: Dar ce te faci daca nu ai ce sa iei de la ala :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Dar ce te faci daca nu ai ce sa iei de la ala :lol:

nu ai ce sa iei.. asta este... poate are copii... poate are si el probleme... dar:

motorul i-l face pe asigurarea bovinei...

i se ia dreptul de a conduce pentru totdeauna!...(macar atat si tot e ceva)

destul de posibil sa intre putzin si la racoare! ca sunt 38 grade afara... si transpira!

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF: Sindromul Stockholm e ala unde/cand victima "fraternizeaza" cu agresorul.

 

Ce idiotenie.Ce idiot.Auzi flash-uri....Asa se vede pe timp de zi un far aprins, mai ales daca dai in gropi sau misti de ghidon...dar la 0,9 la mie pe caldura asta.....ce sa mai gandeasca terminatu' ala.....Oricum daca Politia isi face treaba e penal si cu alcoolul si cu distrugerea intentionata de bunuri.

 

@ariciu : bine ca n-a facut vreo chestie in timpul mersului si ca nu s-a lasat cu vatamare corporala.Si mai sper ca refuzul de a da asigurarea nu este din cauza ca NU are asigurare.Bafta.

 

Ar trebui mai nene sa fie si la noi avocati din astia ,ca in filmele americane, care "pandesc" la usa spitalului sau la politie in cautare de victime.Sare el la gatu' faptasului si se ocupa el de tot.La despagubiri dai cota parte avocatului.Asa ,cine naiba sta sa piarda timpul cu un idiot beat cu o masina de doi lei,fara asigurare.Cum am mai zis...In Romania victima este cea mai "pagubita".

Editat de tarka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARICIULE

 

 

Ce a facut ala se cheama tentativa de omor, da-l in judecata omule. NU EZITA (mai ales ca ai si martori)

Editat de morarugeorge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca mai sper sa aflu adresa respectivului.

poate reusesc sa il conving cu vorba buna si cu blandete ca nu e bine sa vrei sa omori oamenii cu masina. oricine intelege de blandete.

iar eu sunt un om bland.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca mai sper sa aflu adresa respectivului.

poate reusesc sa il conving cu vorba buna si cu blandete ca nu e bine sa vrei sa omori oamenii cu masina. oricine intelege de blandete.

iar eu sunt un om bland.

 

 

Daca afli adresa sau ceva despre ala da-m isi mie un BUZZ ca am si eu ceva idei ... please :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebe dat in judecata imbecilul dreq. Si spune-ne numarul masinii sa stim sa ne ferim in pana mea de retardatul ala... Dupa parerea mea ar fi o prostie sa il lasi sa scape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog si eu : da-l in judecata pe mos. Considera ca vei salva o viata.

Uita-te la accidente si gindeste-te ca daca o sa apara vreodata un RIP din cauza mosului tau nu vei mai dormi linistit toata viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai ce sa pierzi , nici macar bani nici timp nici nimic

 

ai prea multe dovezi impotriva lui si cu siguranta vei avea numai de castigat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu era sa o incasez grav de tot dimineatza din cauza unui idiot de genul 'mosului tau'

Da-l in mortzii masii de idiot :cheers: i-ai pielea de pe el

Are toate calitatile necesare sa ne bage in pamant: beat la volan si cu intentii nu chiar normale :lol:

 

Grija maxima :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca mai sper sa aflu adresa respectivului.

poate reusesc sa il conving cu vorba buna si cu blandete ca nu e bine sa vrei sa omori oamenii cu masina. oricine intelege de blandete.

iar eu sunt un om bland.

vreau si eu shacale poate chiar bem un ceai cu el :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand bine ca ai scapat tu intreg (mai mult sau mai putin).

 

Dar nu il lasa sa scape pe mosul ala nepedepsit pentru ca asta il va face ca data viitoare sa fie si mai agresiv la adresa motociclistilor.

 

Oricum mult succes in continuare oricare ar fi alegerea ta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tentativa de omor clar....

ma rog, nu direct, ca era beat, da nu foarte beat.

oricum ai grija copiaza adresa lui din buletin de la politie sau de pe proces verbal, etc... poate scapa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU DORITORI :

DACIE 1310 ALBA NR:B-20-WZL

TREBUIE AVUT GRIJA SA PLATEASCA !!!!!!!!!

ASEARA TIPA CA :" IES EU DIN PUSCARIE SI VA OMOR PE TOTI, MOTOCICLISTI NENOROCITI.....!!!"

E HOTARAREA CELUI IMPLICAT CE FACE MAI DEPARTE...............

DAR POATE CINEVA SA GARANTEZE CA NU VA FI TOT EL URMATORUL.....................

NU CRED .

BAFTA MULTA LA REPARATII !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

DACIE 1310 ALBA NR:B-20-WZL

TREBUIE AVUT GRIJA SA PLATEASCA !!!!!!!!!

ASEARA TIPA CA :" IES EU DIN PUSCARIE SI VA OMOR PE TOTI, MOTOCICLISTI NENOROCITI.....!!!"

 

cred ca e pacat sa astepte omul pana iese din puscarie. mai bine ii dau aceasta ocazie acum...

daca ar fi si o adresa, macar aproximativa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@OLY, sacal: m-as baga si eu sa beau un ceai cu voi si cu nenea ala. :lol: Poate il convingem ca nu e bine sa incerce sa omoare toti motociclistii. Nu de alta da isi murdareste botul de sange. Botul masinii vroiam sa zic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU DORITORI :

DACIE 1310 ALBA NR:B-20-WZL

TREBUIE AVUT GRIJA SA PLATEASCA !!!!!!!!!

ASEARA TIPA CA :" IES EU DIN PUSCARIE SI VA OMOR PE TOTI, MOTOCICLISTI NENOROCITI.....!!!"

E HOTARAREA CELUI IMPLICAT CE FACE MAI DEPARTE...............

DAR POATE CINEVA SA GARANTEZE CA NU VA FI TOT EL URMATORUL.....................

NU CRED .

BAFTA MULTA LA REPARATII !!!

 

 

IL STIU PE ASTA !!!!

E un bou care incerca din rasputeri sa se bage pe banda pe care eram de drept dupa ce a depasit o coloana pe dreapta jumate pe trotuar si (surpriza) i-a aparut ceva parcat mai aiurea in cale si nu putea sa inainteze si ma forta pe mine sa il las (Eram cu Niva). Si boul s-a bagat, si eu m-am facut ca nu vad si stateam cat mai aproape de omul din fata, si vita s-a apropiat pana i-am amprentat frumusete de roata de 210/70 R15 pe portiera lui. Doar negreala din aia de se duce greu... (Arata dacia demential - ii mai trebuiau doi ochi si o gura :cheers: ). Vita s-a ofuscat a zis ca se duce la politie zbierand pe geam, am oprit si am incercat sa il calmez sa ii zic ca el e vinovat dar nu se putea vorbi cu el... avea un debit :lol: Asa ca i-am luat nr (si el pe al meu demonstrativ) si am plecat in treaba mea lasandu-l sa vocifereze singur in mijlocul strazii. Nu am mai auzit de vaca domnului pana acum. Zi-mi unde sta ca sa ii dau si eu una in gura ca mi-a luat jegul de pe roata (chiar eram mandru ca era in sfarsit masina asa jegoasa de namol ca nu se vedea bine vopseaua... )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, concluzia (zic eu): animalul asta NU trebuie iertat, mai ales ca a recidivat, plus ca era sub influenta bauturilor alcoolice. Ma ofer voluntar ptr "explicarea legislatiei rutiere" animalului cu pricina...

 

Mon ami, cre ca e de datoria ta morala sa faci publice datele vitei in cauza: nume, adresa, etc... Daca era involuntar, mai inteleg, dar a fost cu intentie, deci clar se va mai preta la astfel de "manifestari". Nu cred, in locul tau, ca as vrea sa citesc vreun post in care un alt participant la trafic, motociclist sau nu, a fost ucis din cauza vitei...

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, concluzia (zic eu): animalul asta NU trebuie iertat, mai ales ca a recidivat, plus ca era sub influenta bauturilor alcoolice. Ma ofer volunntar ptr "explicarea legislatiei rutiere" animalului cu pricina...

Subscriu!

Mare greseala faci ariciule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...