Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma bucur sincer, bafta ta, ghinionul lui cristi (daca nu se potriveau la tine mergeau la el)

sa ne vedem sa poti sa o bagi si pe-a mea

Multzam man! - Ne veedem Luni.

@cristigh - nohard feelings oki? :lol:

 

:banana: Da da da unde's multi puterea creste! Of ce m-as face eu fara voi...

 

Aha! Deci a intrat! Super, sa le stapanesti sanatos!

Baieti de comitet, n-ai ce zice...:D

Multzam fain!

 

Da' gratarul ala face ceva sau nu? Aduc eu vinul

Man, gratrul ala a vazut o gramada de motociclisti asa ca e obisnuit cu peisajul - asa ca - vara (banuiesc ca iarna n-are chef nimeni de Constanta) - eu va astept la mine oricand - nu glumesc - e invitatie oficiala!!! (unii - se "stie ei" - si-au facut deja rezervare :lol: )... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru fricosii care n-au iesit azi, uitati ca totusi se poate :cheers:

urmeaza si partea 2, dar la fel de "spectaculoasa"

 

 

mi-ai adus aminte de bulibaseala din Bucuresti

min. 5:03 este TIPIC figurantilor de Bucuresti ... si nu numai ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor ma intereseaza parerea voastra despre acest set de oglinzi ,poate cineva are ...ce parere aveti?Sunt de pe ebay.de si ma costa vreo 30euro.post-48350-1263717915_thumb.jpg

Mie imi plac. Forma lor e foarte interesanta. Dar ai grija sa fii sigur de marimea lor. Ale mele de exemplu sunt foarte mici si pana m-am obisnuit cu ele eram convinsa ca o sa le schimb. Acum stiu cat/pana unde imi reflecta ceea ce tre sa vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru fricosii care n-au iesit azi, uitati ca totusi se poate :banana:

urmeaza si partea 2, dar la fel de "spectaculoasa"

 

Mesaj completat

a sosit si partea2:

 

:cheers: N-ai mai avut rabdare pana acasa? Cum ai iesit din magazin ai si montat-o? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ai adus aminte de bulibaseala din Bucuresti

min. 5:03 este TIPIC figurantilor de Bucuresti ... si nu numai ...

 

mersi ca mi-ai adus aminte de boul ala cu Nissan Navara, am pus acum si o adnotare in video sa fie lumea atenta :banana:

 

 

:cheers: N-ai mai avut rabdare pana acasa? Cum ai iesit din magazin ai si montat-o? :lol:

haha, da, imediat ce am iesit de la F64 cu stativul, mi-am montat camera si actiune! :D

PS: pt cei interesati, acesta este stativul folosit: http://www.f64.ro/cullmann-1003-stativ-tip...p-tip-bila.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi ca mi-ai adus aminte de boul ala cu Nissan Navara, am pus acum si o adnotare in video sa fie lumea atenta :cheers:

 

 

 

haha, da, imediat ce am iesit de la F64 cu stativul, mi-am montat camera si actiune! :banana:

PS: pt cei interesati, acesta este stativul folosit: http://www.f64.ro/cullmann-1003-stativ-tip...p-tip-bila.html

Avea numarul B 02 XCR, in caz de ceva...

 

Si ce camera ai folosit? Filmarea este calitativa. De la ce este zzaitul ala? Nu ai toba bine prinsa, sau??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avea numarul B 02 XCR, in caz de ceva...

 

Si ce camera ai folosit? Filmarea este calitativa. De la ce este zzaitul ala? Nu ai toba bine prinsa, sau??

 

Camera este un Fuji F30, filmeaza la 640x480 @ 30fps

Eu cred ca bazaitul ala este de la ceva din interiorul camerei pt ca atunci cand scutur camera se aude un clac-clac. Ar trebui sa o demontez sa vad care e treaba, dar mi-e frica ca o stric :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor ma intereseaza parerea voastra despre acest set de oglinzi ,poate cineva are ...ce parere aveti?Sunt de pe ebay.de si ma costa vreo 30euro.post-48350-1263717915_thumb.jpg

oglinzi asemanatoare cu astea ( koso parca se numesc )am eu dar varianta cu semnal integrat cu leduri ;ale mele au si o tenta albastruie

cat despre pret pare ok eu am dat 200 de lei pe ale mele si au fost sh :banana:

sunt cat de cat practice , dar daca ai avut inaintea lor cele originale o sa iti cam ia ceva vreme pana te obisnuiesti cu ele :cheers: post-46724-1263802099_thumb.jpg

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

de putin timp bazai si eu in jurul stupului. viespea bronzata si cu mine suntem incepareti. am apucat sa ne imprietenim doar vreo 3 zile si 200km inainte de zapada din decembrie, iar acum stam inauntru si asteptam sa se faca macar pe jumatate la fel de cald si afara.

 

pana atunci, dati-mi si mie o idee de culoare pt niste rim stripes. rosii?

post-52646-1263812393_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

de putin timp bazai si eu in jurul stupului. viespea bronzata si cu mine suntem incepareti. am apucat sa ne imprietenim doar vreo 3 zile si 200km inainte de zapada din decembrie, iar acum stam inauntru si asteptam sa se faca macar pe jumatate la fel de cald si afara.

 

pana atunci, dati-mi si mie o idee de culoare pt niste rim stripes. rosii?

 

Frumusica foc viespea ta!! Yellow stripes... I rekon :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un buson de benzina are cineva in plus?(contracost)sau aveti idee ar merge unu de la alta mobra?unu nou e 100e

 

 

pai...de avut am eu dar...cu ce cheie vrei tu sa il desfaci? de dat l-as da si cu cheie, dar bineintele si cu butucul de contact si cu deschizatoarea de la sha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzi asemanatoare cu astea ( koso parca se numesc )am eu dar varianta cu semnal integrat cu leduri ;ale mele au si o tenta albastruie

cat despre pret pare ok eu am dat 200 de lei pe ale mele si au fost sh :banana:

sunt cat de cat practice , dar daca ai avut inaintea lor cele originale o sa iti cam ia ceva vreme pana te obisnuiesti cu ele :cheers: post-46724-1263802099_thumb.jpg

cum se vad??si eu m-am interesat de ele dar pana m-am gandit le daduse baiatul{banuiesc ca tie :D ].apoi am vrut sa imi iau de pa louis tot kosso in genul asta fara semnale dar nu o mai au decat pe aia de dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

de putin timp bazai si eu in jurul stupului. viespea bronzata si cu mine suntem incepareti. am apucat sa ne imprietenim doar vreo 3 zile si 200km inainte de zapada din decembrie, iar acum stam inauntru si asteptam sa se faca macar pe jumatate la fel de cald si afara.

 

pana atunci, dati-mi si mie o idee de culoare pt niste rim stripes. rosii?

Rosii, asculta-ma pe mine am avut si stiu ce zic, da foaaarte bine. Bine acum tine si de preferinta dar rosu cu negru da excelent :cheers: Welcome to the nest, te asteptam la BM :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

de putin timp bazai si eu in jurul stupului. viespea bronzata si cu mine suntem incepareti. am apucat sa ne imprietenim doar vreo 3 zile si 200km inainte de zapada din decembrie, iar acum stam inauntru si asteptam sa se faca macar pe jumatate la fel de cald si afara.

 

pana atunci, dati-mi si mie o idee de culoare pt niste rim stripes. rosii?

 

 

frumoasa mobra... si a mea este la fel, iar eu o sa-i pun rim-uri galbene(auriul ala de la furca), sau albe ca scrisul de pe rezervor... acum depinde de preferinte. rosul da foarte bine, insa cu glabenul furcii nu prea se potriveste...

de unde ai luat mobra... cumva de la cluj? este 2009??? sau ai vopsit tu lateralele alea la coditza? si in cati bani??

te intreb fiindca de unde am luat-o eu pe a mea, mai avea omul una 2008, care urma sa o vopseasca si sa o bage la vanzare... :-p

 

bafta inca odata si sa ai parte de ea fara incidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...de avut am eu dar...cu ce cheie vrei tu sa il desfaci? de dat l-as da si cu cheie, dar bineintele si cu butucul de contact si cu deschizatoarea de la sha!

daca ai putea sa imi trimiti busonu cu o copie dupa cheia originala ar fi perfect.Daca nu,un pret pentru buson,contact si inchizatoarea de la sa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

de putin timp bazai si eu in jurul stupului. viespea bronzata si cu mine suntem incepareti. am apucat sa ne imprietenim doar vreo 3 zile si 200km inainte de zapada din decembrie, iar acum stam inauntru si asteptam sa se faca macar pe jumatate la fel de cald si afara.

 

pana atunci, dati-mi si mie o idee de culoare pt niste rim stripes. rosii?

 

frumoasa jucaria.sa ai bafta maxima la ea si a va intelegeti de minune muuuulti kilometrii,fara incidente majore :cheers: .sa fie intr-un ceas bun. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum se vad??si eu m-am interesat de ele dar pana m-am gandit le daduse baiatul{banuiesc ca tie :cheers: ].apoi am vrut sa imi iau de pa louis tot kosso in genul asta fara semnale dar nu o mai au decat pe aia de dreapta.

fata de cele clasice , rotunde sunt cam mici si te cam chinui sa vezi in ele dar daca vrei sa schimbi look-ul la mobra , merita sacrificiul ! oricum cu timpul te obisnuiesti cu ele :banana:

post-46724-1263829312_thumb.jpgpost-46724-1263829388_thumb.jpgpost-46724-1263828560_thumb.jpgpost-46724-1263828755_thumb.jpg

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...