Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numai frumuseti de motociclete ;) doar sunt Honda, ce honda mea... :huh:

Sa ma laud si eu cu Amantul meu, pe care multi din voi il stiti:

 

ioa uite prima poza e de la intrunire de la breaza......eheee....ce frumos a fost acolo :laugh: ....si daca mai tii minte,acolo ti-am laudat prima data jantele albe :) .....frumos foc amantu`,rosu` ca focu` sa-ti surada norocu` :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii combinam? Amanta ta cu jenti rosii, cu amantul meu cu combi rosu = love love :laugh:

Scot si ei un CB1000R din combinatia asta? Ne dam pe rand cu el :laugh: Promit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scot si ei un CB1000R din combinatia asta? Ne dam pe rand cu el :huh: Promit!

 

:laugh: ...daca scot amantii vostri un cb1000r,promit ca imi pun si eu ZoRO mobilul la bataie..asa ca fiu adoptiv :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scot si ei un CB1000R din combinatia asta? Ne dam pe rand cu el :huh: Promit!

Deal! Deci fara plastice intre cele 2 de acum in colo :laugh:

Mesaj completat

E cel mai bun Amant, e puternic cand trebuie, cuminte cand e cazul, se lasa usor atunci cand trebuie pe curbe, arata bine, e tinerel si ascultator :laugh:

completare: e comod cand stau pe el, ma lasa sa il calaresc la orice ora din zi si noapte, nu se plange ca e obosit, ma asteapta si ma conduce mereu acasa, merge cu mine si la shopping, accepta orice schimbare de look, atrage privirile pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...recunosc ca am" apa in gura" cand vad atatea viespi adunate in pozele voastre si plimbarile care le-ati facut...

Poate candva ma luati si pe mine sa bazaim impreuna.Mi-ar placea.

Pana atunci ma consolez doar cu faptul ca "febletea" mea nu intra la iernat si in fiecare diminata cand plec la serviciu

stau cu ea cateva minute sa-i soptesc la...oglinda ...ce o asteapta cand ma intorc... :laugh:

post-7060-1260827538_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...recunosc ca am" apa in gura" cand vad atatea viespi adunate in pozele voastre si plimbarile care le-ati facut...

Poate candva ma luati si pe mine sa bazaim impreuna.Mi-ar placea.

Pana atunci ma consolez doar cu faptul ca "febletea" mea nu intra la iernat si in fiecare diminata cand plec la serviciu

stau cu ea cateva minute sa-i soptesc la...oglinda ...ce o asteapta cand ma intorc... :laugh:

Frumoasa viespe, multi km impreuna!

Dar de ce nu intra la iernat? In Roma nu e frig si nu ninge? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa viespe, multi km impreuna!

Dar de ce nu intra la iernat? In Roma nu e frig si nu ninge? :laugh:

 

 

Din fericire nu ninge deloc ,eventual ploua ,iar la zero grade ajunge cateva zile pe an.

Cand ma intorc acasa nu as vrea sa aduc nimic de aici ,doar vremea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din fericire nu ninge deloc ,eventual ploua ,iar la zero grade ajunge cateva zile pe an.

Cand ma intorc acasa nu as vrea sa aduc nimic de aici ,doar vremea...

Pfaa..., norocosilor! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu iubita...shhhh da sa nu mai ziceti la nimeni ca poate afla pretena ca de fapt ea e amanta nu iubita :laugh:

Aaa si era sa uit, i-am pus iubitei protectii la inimioara in caz ca da cu mine pe jos, sa nu se raneasca si ea...Vedeti cum ma gandesc la ea, ce inseamna iubirea asta:D :laugh:

post-40138-1260868080_thumb.jpg

post-40138-1260868105_thumb.jpg

post-40138-1260868137_thumb.jpg

post-40138-1260868160_thumb.jpg

post-40138-1260868214_thumb.jpg

post-40138-1260868276_thumb.jpg

post-40138-1260868287_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumuoasa foc ! :laugh: poti sa imi dai mai multe detalii despre protectii? :laugh:

Protectiile nu le-am cumparat de pe vreun site sau ceva, am facut greseala asta o data cu viespea neagra STF-ul si dupa o cadere la 40 la ora pe o parte s-au rupe urechile de prindere, bine ca treaba si-au facut-o dar s-au rupt la viteza mica din prima si am mai dat si 100e. Astea ce le am acum sunt facute zdravan de catre un prieten din AR care se ocupa cu asa ceva si face pt orice model de motor si face si ce model vrei tu, eu modelul ala am vrut pt ca de la cele anterioare am vazut ca in momentul in care cade pe o parte ramane suspendat pe crahbaruri si nu atinge restul motorului cu nimic pe jos, deci foarte bun modelu, calitatea este mult mai buna decat orice crashbar de pe situri pt ca e facut din teava tata si are prinderi serioase, nu din nu stiu ce aliaj cum sunt altele facute, iar ca pret nu mai vb ca sunt mai ieftine...si mie mi se pare ca arata si bine:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze cu iubita...shhhh da sa nu mai ziceti la nimeni ca poate afla pretena ca de fapt ea e amanta nu iubita :laugh:

Aaa si era sa uit, i-am pus iubitei protectii la inimioara in caz ca da cu mine pe jos, sa nu se raneasca si ea...Vedeti cum ma gandesc la ea, ce inseamna iubirea asta:D :laugh:

In poza doi esti cu mobristii din Valcea? Imi pare cunoscut GSXRul ala. Sau poate e la fel ca celelalte GSXRere din anul ala :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: , ma gandeam eu ca sunt "baieti de baieti" aia din Valcea. O adevarata comunitate ;)

Ooo da nici nu vreau sa incep... doar nah e Valcea mancati-as cine mai e ca ei :laugh: :laugh:

Daca aia e comunitate...poate ca e, dar nu de motoristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu... cu cei din Arad, aia din Valcea sunt prea cu nasu pe sus...

 

inseamna ca au casti de alea open face,ca nu le incape nasu` in casca :huh:

Mesaj completat

Ooo da nici nu vreau sa incep... doar nah e Valcea mancati-as cine mai e ca ei :laugh: :laugh:

Daca aia e comunitate...poate ca e, dar nu de motoristi

tot de-un chupacabra si pe acolo?cam asa si pe aici,din pacate ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca au casti de alea open face,ca nu le incape nasu` in casca :laugh:

Mesaj completat

 

tot de-un chupacabra si pe acolo?cam asa si pe aici,din pacate :huh:

Nu au deloc casti :laugh: la cat e nasu...Mandria si prostia e in floare...nu zic sunt si exceptii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...