Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Pentru cineva care tipa sus si tare ca isi da foc la motor pentru ca a picat examenul moto, vorbesti cam mult.

 

In rest, dragii mei hornetisti va urez Craciun Fericit si poate inchinam si noi o cana cu vin dupa sarbatori la depanari de amintiri. (in asteptarea primaverii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CRACIUN FERICIT SI SARBATORI FRUMOASE TUTUROR VIESPARILOR SI CELOR DRAGI!sa va aduca mosul gume noi,kituri de lant,si tot ce mai aveti nevoie:D.....multa sanatate si toate cele bune voua si motoretelor voastre puse bine la iernat:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yahaaaa.....inca unu care crede in mos craciun:D.....ca sa primesti hornet trebuie sa fi fost cel mai BAIAT CUMINTE tot anul,si nu numai:D....sa dea domnu' sa vina un hornet,si de el luat cu bani de la banca:))

Eu vreau sa imi aduca Mos Cracila un Hornet bun!Daca sunt cuminte poate o sa imi aduca....nu? Eu mai cred in Mos Craciun...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe spate trebuie sa ii iau in primavara chestia e k eu merg foarte mult pe creasta k stau linga E 85 si nu prea am curbe si ma gandesc sa nu se duca prea repede si sa ramana umerii k noi? :D

Incearca un 2CT (vorbesc din ce mi-au zis amicii acum) - cica ar fi mai "dur" pe coama si mai "moale" pe margini...Eu inca nu am fost "incaltat" cu din astea. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am intrebat la un moment dat ce anvelope sa achizitionez. Am pe mobra Pirelli diablo corsa 3, m-am dat cu mobra unui prieten (ce-i drept vitezana) care avea Michelin Pilot Power 2CT, m-am dat cu mobra incaltata cu Pilot Sport (cbr-ul lui frate-miu) plus alte mobre, dar singurele gume care m-au fascinat au fost Pirelli Diablo corsa 3. Ei bine, pe fata sunt turnate din doua materiale......mai dur pe coama si moale pe margini, iar anvelopele pentru spate sunt din 3 componente....dur pe coama, urmata da o zona mai moale si pe margini (extremitati) din cauciuc foarte moale. Mie mi-au placut cel mai mult....acopera si trafic urban, poti sa te dai si pe curbe fara probleme, dar profilul iti ofera siguranta si in cazul in care te prinde ploaia pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea cu vinul fiert suna bine....poate reusesc si eu cumva sa dau o fuga pe la voi,pe la bucale,la un pahar de vorba cu cativa dintre cei de acolo...dupa sarbatori:D

Pentru cineva care tipa sus si tare ca isi da foc la motor pentru ca a picat examenul moto, vorbesti cam mult.

 

In rest, dragii mei hornetisti va urez Craciun Fericit si poate inchinam si noi o cana cu vin dupa sarbatori la depanari de amintiri. (in asteptarea primaverii)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea cu vinul fiert suna bine....poate reusesc si eu cumva sa dau o fuga pe la voi,pe la bucale,la un pahar de vorba cu cativa dintre cei de acolo...dupa sarbatori:D

uf ...abia astept sa te prind prin bucale sa ne bem si noi ca oamenii ;) si sa ne vorbim ca avem multe de spus :birthday: adica ...sa... :D

P.S. iti asigur si cazare daca e cazul , nu de alta , da... sa ai putin de mers taras sau in 4 labe pana in pat :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit tuturor hornetistilor si familiilor lor, sanatate ca e mai buna decat toate, si mii de km fara incidente si sa va aduca mosu accesorii noi ;) iar la anu sa dea Domnu sa fie mai putini prosti pe sosele, stiu am fost rau, si sa ne vedem sanatosi si voiosi la George :birthday:

Ps. o mica dilema, oare Mos Craciun tanjeste dupa un hornet de se balbaie atata ??? HO HO HOOOOOO....rnet :birthday: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit tuturor hornetistilor si familiilor lor, sanatate ca e mai buna decat toate, si mii de km fara incidente si sa va aduca mosu accesorii noi ;) iar la anu sa dea Domnu sa fie mai putini prosti pe sosele, stiu am fost rau, si sa ne vedem sanatosi si voiosi la George :birthday:

Ps. o mica dilema, oare Mos Craciun tanjeste dupa un hornet de se balbaie atata ??? HO HO HOOOOOO....rnet :birthday: :D

alo ! domnu ! mi-ai furat ideea cat de cat ...eu am la status : ho...ho...ho.....honda ;)

CRACIUN FERICIT TUTUROR !!! SI SARBATORI CAT MAI FERICITE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite tuturor hornetistilor , celor k famili si celor k mine (adika fara) k achiziti noi , km fara incidente in trafic sau la moto , tot binele din lume si un AN NOU K BUCURIE ;)

Sa ne vedem sanatosi la George vreau si eu anu asta sa semnez condika numai daka ma primiti k cauciucu ala pe spate :D

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hohohooooo...rnet:))...deci asa imi place cand aud cum vorbitii,mai ales tu,de intalnirea de la baia mare...care incep sa fiu sigur ca va iesi foarte frumos,eu am inceput sa pun la punct detaliile....astept doar luna martie sa stabilim lista finala:D...abia astept;)

Craciun Fericit tuturor hornetistilor si familiilor lor, sanatate ca e mai buna decat toate, si mii de km fara incidente si sa va aduca mosu accesorii noi :birthday: iar la anu sa dea Domnu sa fie mai putini prosti pe sosele, stiu am fost rau, si sa ne vedem sanatosi si voiosi la George ;)

Ps. o mica dilema, oare Mos Craciun tanjeste dupa un hornet de se balbaie atata ??? HO HO HOOOOOO....rnet ;) :D

 

Mesaj completat

asa sa te auda cel de sus,sa ne vedem sanatosi la baia mare:)......nu te primim decat daca iti pui ''guma'' TURBO pe viespe...sa fii pe sistem turbo:)).....nene,intre viespari nu conteaza ce guma,ce far,ce costum ai....prieteniie sunt pe primul loc,cel putin eu asta sper:)

Sarbatori fericite tuturor hornetistilor , celor k famili si celor k mine (adika fara) k achiziti noi , km fara incidente in trafic sau la moto , tot binele din lume si un AN NOU K BUCURIE :birthday:

Sa ne vedem sanatosi la George vreau si eu anu asta sa semnez condika numai daka ma primiti k cauciucu ala pe spate ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salt'are! E bine ca mai apar "discutii degeabah"... mai aflam si noi una alta, din pacate nimik interesant sau folositor! Referitor la cauciuce, zicea George ceva de conti sport atack(gen...) geniale.

 

Cat despre Barbos, eu vreau: bujii, filtru aer, o toba mica, ghidon streetfight-er, oglinzi... si daca e darnic si cauciuce.

 

 

Sarbatori fericite frati si surori hornetisti(-e). Sanatate si aderenta, bucurii si adrenalina...

Va pupa tata(...lasati fetele in fatza). :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hohohooooo...rnet:))...deci asa imi place cand aud cum vorbitii,mai ales tu,de intalnirea de la baia mare...care incep sa fiu sigur ca va iesi foarte frumos,eu am inceput sa pun la punct detaliile....astept doar luna martie sa stabilim lista finala:D...abia astept;)

 

 

Mesaj completat

asa sa te auda cel de sus,sa ne vedem sanatosi la baia mare:)......nu te primim decat daca iti pui ''guma'' TURBO pe viespe...sa fii pe sistem turbo:)).....nene,intre viespari nu conteaza ce guma,ce far,ce costum ai....prieteniie sunt pe primul loc,cel putin eu asta sper:)

asa e ai dreptate conteaza prieteniile intre noi dar si intre viespii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:birthday: ...pfui ...9 grade afara si soare si eu nu pot sa scot blonda sa mai trag o tura scurta ; nu pot din 2 motive : 1. este dezmembrata jumate in garaj si jumate in sufragerie ;) si 2.am un morman de zapada de vreo 3 metri in fata garajului si nu pot sa deschid usile decat daca dau la zapada vreo 2 zile :D

pacat ca maine imi expira si asigurarea si azi era ultima ocazie sa o mai calaresc un pic . asta e !

in fine ! va mai urez inca o data CRACIUN FERICIT ! cu daruri multe de la mos si cei dragi si un AN NOU CAT SE POATE DE FERICIT !

christmas_tree-8709.gif

sau pt consumatori :birthday:

tree.gif

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si Craciun Fericit pt toti hornetistii si cei dragi voua (aici e inclus si "fieru").Sper sa va incapa sub brad lanturi ,placute,cauciucuri si altele .Daca nu incap le aduceti la mine si facem cumva ... :D

Sa ne auzim cu bine. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ho...ho... ho...[/b] HONDAAAAA!

 

 

Ho Ho ho onda ornet asta i motoreta???? zise mosul venind calare pe YAMAHA FZ 6. sa fiti sanatosi si voinici, ca de restul aveti voi grija.

Mesaj completat

Uitati aici un posterior de Ornet

 

IMG_3991-1.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:birthday: ...pfui ...9 grade afara si soare si eu nu pot sa scot blonda sa mai trag o tura scurta ; nu pot din 2 motive : 1. este dezmembrata jumate in garaj si jumate in sufragerie si 2.am un morman de zapada de vreo 3 metri in fata garajului si nu pot sa deschid usile decat daca dau la zapada vreo 2 zile :D

pacat ca maine imi expira si asigurarea si azi era ultima ocazie sa o mai calaresc un pic . asta e !

in fine ! va mai urez inca o data CRACIUN FERICIT ! cu daruri multe de la mos si cei dragi si un AN NOU CAT SE POATE DE FERICIT !

christmas_tree-8709.gif

sau pt consumatori ;)

tree.gif

eheee..la noi 13 grade au fost azi..cu nori si un pic de soare,dar cald ;) .......bradul PT CONSMUATORI se poate face comanda pe ebay pt el? :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...