Sari la conținut

Accident Cu Mopedul La Tzigani


dubici
 Share

Postări Recomandate

la cat i-ati/i-am injurat pe tigani pe forum (si in general) era culmea sa nu fie unu care sa pateasca ceva, macar sa sughita :smoke:

 

 

pai ala chiar nu a patit nik , nici nu stiu daca a sughitat :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dormi cu Maine Kampf sub perna?

E vreunul care sa nu aiba cel putin o amintire neplacuta legata de vreun tzigan? Eu unul cred ca au avut suficiente ocazii sa-si faca uitat renumele de furaciosi/violatori/cersetori/batausi/jegosi/lenesi/etc, mai ales dupa '89. Mai rau e ca dupa aceasta data si-au exportat calitatile in vest si acum suntem priviti si noi ca atare. Nu incurajez intoleranta dar, in ceea ce-i priveste, am o totala lipsa de consideratiune fata de aceasta minoritate. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vreunul care sa nu aiba cel putin o amintire neplacuta legata de vreun tzigan? Eu unul cred ca au avut suficiente ocazii sa-si faca uitat renumele de furaciosi/violatori/cersetori/batausi/jegosi/lenesi/etc, mai ales dupa '89. Mai rau e ca dupa aceasta data si-au exportat calitatile in vest si acum suntem priviti si noi ca atare. Nu incurajez intoleranta dar, in ceea ce-i priveste, am o totala lipsa de consideratiune fata de aceasta minoritate. :banana:

Man... eu am numai amintiri placute! sincer...

uite:

1->au incercat sa ma fure la buzunare in 336 spre militari... unul la spital.. celalalt a fugit...->placuta

2-> s-au luat de mine pe motiv "ca nu aveam sapca" -> patat camasa alba a respectivului cu o chestie rosie si vascoasa din propriul sau nas...->placuta

3->s-au luat deprietena mea cu mine de fatza si pe urma au incercat sa ma intimideze...avand in vedere superioritatea lor numerica am iesit ciufulitdacat ei(nu toti)...->per ansamblu placuta

...

mie imi plac ... :lol:

cum mi se adreseaa necuviincios sau mai stiu eu ce le B S mintea... cum fac rost de o amintire placuta !

:smoke: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: :lol: :-L :-L :P :moron:

:D

Bravo, esti de-al meu! Eu nu sunt adeptul violentei si daca ar fi sa ma leg de prosti de fiecare data cand o merita, as sta mai mult pe la felcer/stomatolog. Prefer sa-i consider creaturi inferioare pe scara evolutiei si sa nu ma supar, la fel cum nu te poti supara pe maidanezi ca te latra sau incearca sa te muste.

Incearca sa-ti imaginezi un colorat autohton doctor in informatica...; scriitor de succes? pilot pe ultimul Airbus? cosmonaut? neurochirurg?

Mai greu, nu-i asa? :smoke:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lolz...

eu stau la camin si ... tot acolo sta o familie care mai inainte a stat intr-o casa natzionalizata... pentru ca ambii lucrau in complex au obtzinut un loc acolo ceva...

ma rog...

e ... astia au 2 puradei... unu de 10 ani si una de fo 7...

pe asta micu l-am tot suit eu pe motor si am facut Nino nino... vorbalui baiazid... in spatele lui... si ce sa vezi !? rezultat!

l-a batut pe tasu' la cap pana ia luat moped! :banana: si acu puradelu se da prin complex cu el dar din cand in cand se mai da cu el si pe splai!

din cate stiu eu cu bicicleta are voie de la 14 ani!

 

 

Suie cat mai multi pe motor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati avut dreptate cu reputatia proasta...imi pare rau ca nu sunt maimare...ca am doar 1.71...dar mai am timp pana la 19-20 de ani sa cresc...si sa-mi bag pl de nuimi pun manusile cu intarituri de carbon si cum il vad pe unu ca face fitze zbang...ii urasc...se iau de tine fara nici un motiv...te scuipa cel mai nasol...dar lasa ca o sa vada ei...de-abia astept sa implinesc 18 nai sa-mi iau pistol...:banana::D:D

 

ati avut dreptate cu reputatia proasta...imi pare rau ca nu sunt mai mare...ca am doar 1.71...dar mai am timp pana la 19-20 de ani sa cresc...si sa-mi bag pl de nu-mi pun manusile cu intarituri de carbon si cum il vad pe unu ca face fitze zbang...ii urasc...se iau de tine fara nici un motiv...te scuipa cel mai nasol...dar lasa ca o sa vada ei...de-abia astept sa implinesc 18 nai sa-mi iau pistol...:smoke::D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati avut dreptate cu reputatia proasta...imi pare rau ca nu sunt maimare...ca am doar 1.71...dar mai am timp pana la 19-20 de ani sa cresc...si sa-mi bag pl de nuimi pun manusile cu intarituri de carbon si cum il vad pe unu ca face fitze zbang...ii urasc...se iau de tine fara nici un motiv...te scuipa cel mai nasol...dar lasa ca o sa vada ei...de-abia astept sa implinesc 18 nai sa-mi iau pistol... :smoke: :laugh::D

 

ati avut dreptate cu reputatia proasta...imi pare rau ca nu sunt mai mare...ca am doar 1.71...dar mai am timp pana la 19-20 de ani sa cresc...si sa-mi bag pl de nu-mi pun manusile cu intarituri de carbon si cum il vad pe unu ca face fitze zbang...ii urasc...se iau de tine fara nici un motiv...te scuipa cel mai nasol...dar lasa ca o sa vada ei...de-abia astept sa implinesc 18 nai sa-mi iau pistol... :lol: :-L:D

 

Ceai cu brom... sau multa actiune in pat daca ai gagica :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am o amintire placuta cu 5 tzigani la capat in 178 , la sala palatului. eram cu prietena mea ( ex) si au inceput sa ne scuipe pe motiv k o pupam in masina , eram la usa din mijloc. cand s-au deschis usile am lasat-o pe prietena sa coboare m-am intors am pocnit unu si au coborat totzi. am fugit catziva metri sa ajung intr-un loc de unde ii puteam vedea pe totzi dar lenesii nu s-au tzinut dupa mine si de prosti i-au dat o palma peste cap prietenei. in momentul ala nu am mai tzinut cont catzi erau din nou , m-am transformat in godzila si m-am dus in ei. am prins unu in panou publicitar din statzie l-am indoit bine pana am fost incercuit de totzi.m-am facut ghem sa imi apar fatza i-am lasat sa dea pana s-au plictisit dupa care la final am mai reusit sa pocnesc unu de a facut piruieta involuntar :banana: .placuta amintire la final au inceput sa urle pe strada 1 ,2 trecatori si un taximetrist chiar a coborat sa ma ajute dar au luat-o coloratzii la fuga. nu am mai prins nici unul k m-am dus cu o bata dupa iei dupa aia , turbasem :smoke:

norocul meu a fost k nu au avut cutzite la ei sau daca au avut nu le-ai folosit. si nu erau puradei unu chiar era butos tipic . imi place sa ii ard cu ori ce ocazii in general :laugh:

bafta si voua poate organizam o vanatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am o amintire placuta cu 5 tzigani la capat in 178 , la sala palatului. eram cu prietena mea ( ex) si au inceput sa ne scuipe pe motiv k o pupam in masina , eram la usa din mijloc. cand s-au deschis usile am lasat-o pe prietena sa coboare m-am intors am pocnit unu si au coborat totzi. am fugit catziva metri sa ajung intr-un loc de unde ii puteam vedea pe totzi dar lenesii nu s-au tzinut dupa mine si de prosti i-au dat o palma peste cap prietenei. in momentul ala nu am mai tzinut cont catzi erau din nou , m-am transformat in godzila si m-am dus in ei. am prins unu in panou publicitar din statzie l-am indoit bine pana am fost incercuit de totzi.m-am facut ghem sa imi apar fatza i-am lasat sa dea pana s-au plictisit dupa care la final am mai reusit sa pocnesc unu de a facut piruieta involuntar :lol: .placuta amintire la final au inceput sa urle pe strada 1 ,2 trecatori si un taximetrist chiar a coborat sa ma ajute dar au luat-o coloratzii la fuga. nu am mai prins nici unul k m-am dus cu o bata dupa iei dupa aia , turbasem :-L

norocul meu a fost k nu au avut cutzite la ei sau daca au avut nu le-ai folosit. si nu erau puradei unu chiar era butos tipic . imi place sa ii ard cu ori ce ocazii in general :-L

bafta si voua poate organizam o vanatoare

:laugh: Unul contra 5....nu e corect. Trebuia sa astepti sa mai vina si altii ca sa fie batalia echilibrata. :banana: Cinci ciori nu fac cat un motociclist. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceai cu brom... sau multa actiune in pat daca ai gagica :banana:

 

 

:lol:))))...ceai cu brom...chiar exista assa ceva???...pt ce e bun...????n-am gagica ...nu merg la curve...dar fac parte dintr-un liceu foarte adevarat...:smoke: :laugh: ;)daca ma intelegeti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahaha :banana: ....esti de coma Treephoo !

 

"fac parte dintr-un liceu foarte adecvat..." Asta se scrie la CV :lol: :smoke:

 

...cat despre faza cu pistolul....sindrom tipic varstei de 15-17 ani :-L no offence.......o sa treaca odata cu maturizarea....sau cu ceaiul cu bromura (pacat ca s-a desfiintat armata obligatorie) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:))))...ceai cu brom...chiar exista assa ceva???...pt ce e bun...????n-am gagica ...nu merg la curve...dar fac parte dintr-un liceu foarte adevarat...:smoke: :laugh: ;)daca ma intelegeti...

 

 

 

...unde femeile de servici sunt foarte de treaba... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...