Sari la conținut

BAZA 86 AERIANA


klu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

noi plecam doi pe la 9:30 sa fim acolo la 11 si de acolo mergem la 2 mai la o saramura.

Mesaj completat

eventual care mai vrea a mearga la ora aia sa fie la 10 in spatiul de servicii de la km 20 pe autostrada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam doi pe la 9:30 sa fim acolo la 11 si de acolo mergem la 2 mai la o saramura.

Mesaj completat

eventual care mai vrea a mearga la ora aia sa fie la 10 in spatiul de servicii de la km 20 pe autostrada.

 

Accesul este permis de la ora 9.00!

Pute-ti veni mai devreme daca doriti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la cat plecam din bucuresti?

 

ca de obicei propul ca loc de intalnire ultima benzinarie spre A2

 

OMV - parca

ora 9:00 - preferabil sa mergem pe A2 pana la drajna sau pana in fetesti si sa ne intoarcem 11 km pe drumul vechi

 

oricum mai multe chestii vom stabili la locul intalnirii - deci cine merge dimeiata la ora 9?

 

PM sau telefon din anuntul cu dezmembrarile - cel din semnatura - YD de mess - etc

 

pt cei ce vin din alte orase - pot asigura cazare o noapte si sa plecam impreuna dimineata

2 camere 1 pat si 2 canapele ;) disponibile

Mesaj completat

daca sunteti mai multi mai am un cort si 3 saci de dormit (loc de campare frumos pe iarba sau balcon)

plus un hamac pe balcon

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Delule, dar daca suntem din Bucuresti dar n-avem chef sa dormin singurei ne primesti? :D

 

Da, deci cum ar veni deci si prin urmare... se pare ca voi mere cu masina. Asta pentru ca se cupleaza uichendul cu o iesire pana la mare si oricat mi-ar placea 4 fete pe beembeu nu poci ca sa iau. Daca aveam si eu o 'onda era alta treaba. ;)

 

Dar programul ramane deschis. Cu reprezentarea si pozele contati pe Fane. De la mine iar va uitati la poze facute cu telefonul.

 

Nenea KLU? Pentru la anu propunem la comenduire un 1:1 Mig 21 Lancer cu niste mobre? Poate vand migurile si va iau Hayabuse. :D

 

Hai sa ne vedem cu bine si sa faceti show frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Melciule, lasa ca te ajuta prietenii cu 'ondele. Patru zici ca sunt ? Poate mai gasesc eu 2-3 'onde (accepta o fata sa mearga si pe BMW tau, sper... ). :D

Delule, dar daca suntem din Bucuresti dar n-avem chef sa dormin singurei ne primesti? :D

 

Da, deci cum ar veni deci si prin urmare... se pare ca voi mere cu masina. Asta pentru ca se cupleaza uichendul cu o iesire pana la mare si oricat mi-ar placea 4 fete pe beembeu nu poci ca sa iau. Daca aveam si eu o 'onda era alta treaba. ;)

 

Dar programul ramane deschis. Cu reprezentarea si pozele contati pe Fane. De la mine iar va uitati la poze facute cu telefonul.

 

Nenea KLU? Pentru la anu propunem la comenduire un 1:1 Mig 21 Lancer cu niste mobre? Poate vand migurile si va iau Hayabuse. :D

 

Hai sa ne vedem cu bine si sa faceti show frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea e, klule, faci anul asta un wheelie cu MiGu'? :D

aia face la fiecare decolar si la fiecare aterizare ;)

 

cred ca vroiai sa intrebi de stoppie pe jamba din bot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia face la fiecare decolar si la fiecare aterizare ;)

Pai cam asta era ideea :D

 

Ca stoppie nu-si doreste nimeni :D

Editat de uzunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Delule, dar daca suntem din Bucuresti dar n-avem chef sa dormin singurei ne primesti? :D

 

daca iti este teama sa dormi singur - nu e nimic dormi cu mine si cu chinchillele mele - si asa stau zapacitele mereu libere - mai pui si tu mana pe o veverita - ca tot greu gajici ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceti un loc si o ora. Mie mi-ar fi placut sa fim acolo pe la un 9 juma-10. Dar tocmai am aflat ca s-ar putea sa mai trebuiasca sa dau un drum la aeroport la noapte, asa ca nu se stie inca la ce ora ma culc. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj de la Klu

 

Din nu stiu care motiv nu pot posta!transmite tu te rog ca ne vedem maine, si va asteptam pe toti!

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceti un loc si o ora. Mie mi-ar fi placut sa fim acolo pe la un 9 juma-10. Dar tocmai am aflat ca s-ar putea sa mai trebuiasca sa dau un drum la aeroport la noapte, asa ca nu se stie inca la ce ora ma culc. ;)

de ce ai vrea sa ajungi mai devreme cu mult mai devreme

 

"Diferit fata de anul trecut va fi programul mult mai variat si mai lung!

Astfel:

- 11.25 parasutare demonstrativa cu 6 parasutisti cu parasuta tip aripa"

 

deci daca plecam pe la un 9 cu pauze ajungem pe la 11 fara cevala poarta unitatii

 

 

deci cum facem maine ?

9 la OMV 9 fara ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost, am venit, cateva poze aici. felicitari si multumiri gazdelor, oameni foarte amabili.

 

 

Mai, dar ati plecat intr-o viteza.......

Cand m-am dat jos din avion am mai gasit doar 3 motoare!

Si in plus, au mai evoluat destui dupa ce ati plecat!

Noi va mutumim ca ati venit si sper ca va placut! Si normal, va asteptam la anul cu cea mai mare placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klu, daca cumva esti unul din pilotii de pe Mig ,felicitari. Pentru mine voi sunteti un fel de semi-zei. Apropo, cind mergi cu motorul cred ca viteza pare foarte mica.

 

Da Mihai sunt, mutumesc!

Nici cu avionul nu pare viteza mare, decat in apropierea solului! Senzatia de viteza este mai puternica pe motor!

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cel mai tare pentru prichindei. Al meu nu se mai satura sa calareasca tot ceea ce era expus. Ciudat ca i-a placut cel mai mult in masina de pompieri!

Editat de ciprinakos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Mihai sunt, mutumesc!

Nici cu avionul nu pare viteza mare, decat in apropierea solului! Senzatia de viteza este mai puternica pe motor!

Spor!

 

* adica ...in Mig esti un fel de conservar? :D

 

eu vin la anu', ca asa am promis. si pentru ca imi place tare mult acolo la voi la Fetesti. ;)

aici a tras o ploaie de zile mari! Sf. Ilie a fost german astazi :D acum am ajuns acasa, uda fleasca si, cum am zis, desfac berea. noroc! si felicitari inca o data, zburatorilor!

 

pozeeeeee!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Mihai sunt, mutumesc!

Nici cu avionul nu pare viteza mare, decat in apropierea solului! Senzatia de viteza este mai puternica pe motor!

Spor!

 

eu nu am fost la voi, nu am stiut am fost in bucuresti.

spune-mi te rog la noi exista posibilitatea sa te dai cu un mig?

stiu ca se face in cehia si ukraina dar sumele sunt exorbitante (pentru un civil) undeva in jurul a 10 mii.

 

astia oricum fac un zbor lung cu tine cu altitudine maxima n` stuff ~ 1h

femeia mea vrea sa zboare, nu o mai satisface un 200 la ora la 150 metri intr-un ulm.

 

daca stii ceva da-mi te rog un semn, evident ca este ok daca se poate face asa ceva pe albatros sau soim, reactor sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...