Sari la conținut

Accident Eforie Nord-sud


sauron
 Share

Postări Recomandate

regret sincer sa anunt asa ceva, tocmai ce mi-a zis taica-miu ca a vazut accidentul intre eforie nord si sud.

asagera ranita (Admin edit: in mesajul initial pasagera era declarata decedata, fapt neconfirmat ulterior) iar motociclistul era ranit . nu am alte amanunte, poate au altii.

sincere regrete, azi m-am dat si eu a 3-a oara cu raketa printre toti turistii tampiti.

damn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne, nu se poate ... s-a ajuns sa se moara pe capete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratie! e de speriat !

ma gandesc daca am sa-mi iau doua roti ori ba!

DA yo cred ,pe prima varianta merg fie ce-o fi!

Nu trec trei zile si iarasi morti, raniti de parca am fi in Liban, ce naiba se intampla?parca-s mai multe accidente ca niciodata!

Sper ca stirea sa nu fie adevarata ,oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regret sincer sa anunt asa ceva, tocmai ce mi-a zis taica-miu ca a vazut accidentul intre eforie nord si sud.

pasagera ar fi decedat iar motociclistul era ranit . nu am alte amanunte, poate au altii.

sincere regrete, azi m-am dat si eu a 3-a oara cu raketa printre toti turistii tampiti.

damn!

 

Pacat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dumnezeu sa o odihneasca!

 

Pot sa jur ca din cauza conservarului ..........stiu drumul ala, il fac aproape zilnic c-ta- ef. sud.

Multi fac plaja intre eforii si nu au unde sa intoarca, sau se baga ca (cuvant jignitor) .......

 

 

Mare grija cand veniti la mare. Eu astept toamna sa-i dau in gura.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. pasagerei si insanatosire rapida motociclistului,accidente or sa fie tot mai multe pentru ca se inmultesc numarul posesorilor de motociclete si multi incepatori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba cumva de:

http://www.gherghel-alina.piczo.com

 

:crack:

 

:crack: :crack: R.I.P :D :lol:

 

???????

 

Poate pozele acelea ne vor trezi la realitate si ne vor arata ca moartea nu ia numai babe si mosi...drive carefully fratilor

 

 

s-a mai discutat despre acidentu asta, daca e vorba de tipa asta. Sa-i fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am spus accidentul ar fi avut loc ieri, 3.08, deci nu poate fi vba de fata din 27.

nu am vazut azi nici o stire la tv despre accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

\si nu se vor termina. asta e tzara in care conservarii nu realizeaza inca faptul k in oglinda trebe sa te utiti expre duap un motor sa il vezi si pt asta tre sa fi cosntient ca POATE exista unul acolo..

noi astia pe 2 roti suntem prea tembeli si teribilisti uneori.. se ajunge aici din vina coroborata a partilor..ei chiori si indolenti, nesimtiti si prosti, Noi fortandu-ne norocul prea mult, riscand stupid, mergand mai departe chiar de vigilenta celui mai precaut sofer.. of.. si afara e la fel..dar acolo se moare mia mult din cauza motoristilor, la noi inca procentul de conservari care is si ei de vina alaturi de motorist e mai mare.

 

Dumenzeu sa ne dea minte si mai ales mult bulan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am date despre oamenii de pe motor ...... joi intre eforie nord si sud in jurul orei 20-20:30 in accident a fost implicate motorul, un opel albastru parca cu nr de germania care era lovit pe partea dreapta fata si mai era un matiz rosu mai in fata , motorul era lovit din spate , am oprit conserva am intrebat politia de unde e motorul a zis ca bacau am intrebat si de motociclist si a dat din cap ca o negatie pe sosea era o vizeta de la o casca integrala . motorul era lovit din spate si din cite am vazut fiind intuneric albastru , am mai vazut accidente dar sa fie motorul lovit din spate nu am mai vazut . dar sincer ce ma impresionat mai in fata spre eforie sud circa 1 km era un motociclist oprit care se uita in gol ori poate isi astepta colegul .

 

ce va mai pot spune eu acum ,am umblat fff mult in acest sfirsit de saptamina intre mangalia si constanta numai joi au fost 4-5 accidente grave de circulatie pe drumul ala , iar pe litoral parca a dat strechea in soferi viteza la greu , nu se asigura la depasiri , faza lunga la faruri etc etc . nu mai umblati singuri cind faceti un tur de statiuni faceti grupul cit mai compact pt a fi observati la timp eventual sa aveti pe voi veste reflectorizante , folositi prima banda ca sa nu aveti surpriza sa va ia vreo conserva pe sus cu tot cu fulgi si neaparat faza lunga la far sa va vada orice dobitoc in oglinda .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fie doar un zvon

daca e atunci r.i.p. pentru pasagera si insanatosire rapida motoristului

 

 

Aseara s-a intors fratimiu de la mare si mi-a spus ca a vazut si el un accident intre nord si sud joi .....era cu masina si nu s-a oprit din cauza aglomeratiei deja create.......accidentul ar fi fost pe directia spre eforie sud.A zis ca atunci cand a trecut el salvarea era deja acolo.Mai multe detalii nu a putut sa imi dea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stie nimeni despre cine e vorba?

 

 

 

pe motociclist nu stiu cum il cheama, dar despre ea am cateva date: 23 de ani , Mariana era numele ei, Mery ii spuneau prietenii .. din cate am aflat, era fan motoare ..

 

R.I.P si insanatosire grabnica motociclistului

sper sa revin cu amanunte..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

r.i.p. pentru pasagera si insanatosire grabnica lui, aveti dreptate 100% se intampla mult prea multe pentru a mai fi "sigure" soselele pt noi motociclisti... totusi nu prea avem ce face !

 

Asfalt Uscat, Numai bine

 

 

Apropo azi a fost accident la oradea titus de 22 de ani

ia fost taiata calea de o dacie. mai multe detalii www.bihon.ro

post-11998-1154970450_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mult ma gandeam cand vedeam toate pustoaicele si nu numai cum cautau pe la intruniri sa fie plimbate pe motor, cat de inconstiente sunt.

Sa te urci pe motor cu un strain, fara sa sti cat de bine stie el sa mearga pe motor este sinucidere curata mai ales ca majoritatea cand iau o pustoaica, o fata pe motor, merg tare sa para macho in fata lor. Si cum majoritatea accidentelor grave au loc si din cauza vitezei mult prea mari a motocicletei implicate in accident ajungem la ce am spus mai sus.

FETELOR NU VA MAI URCATI CU ORICINE PE MOTOR ! ! !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...