Sari la conținut

Accident- Floreasca cu Mircea Eliade/Ceaikovski


vintze
 Share

Postări Recomandate

colegii mei au făcut pozele dar nu mă pot ajuta cu mai multe detalii... nu dați cu pietre nu am obtinut nici o informatie de la fotograf...

post-19735-1280337098_thumb.jpg

post-19735-1280337126_thumb.jpg

post-19735-1280337137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blonda la volan ;)

nu, domisorica se afla la volan... si mai tarziu plangea ca nu ar fi acordat prioritate

post-19735-1280338195_thumb.jpg

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca deja era smurd-ul acolo cand s-au facut pozele... sa speram ca motociclistul e ok. motocicleta din imagini este clar naked, dar nu imi dau seama exact ce model... posibil hornet, nu stiu! Poate primim amanunte de la cel ce era cu cbr-ul albastru. Poate o avea cont pe forum ...

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un FZ6, destul de nout as spune. bord/far spart, janta indoita, furca strambata. pacat de ea...

baiatul era ok, a sarit peste masina a sifonat plafonul in doua locuri. il durea fundul. a plecat totusi cu smurdul la floreasca, sa mai faca ceva controale, sa fie sigur.

mobristul venea de pe ceaikovski si mergea inainte pe eliade si s-a izbit de tantia care venea de pe eliade si voia sa faca stg pe floreasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i stiu numarul. a facut cineva poze mai multe. ce pot spune e ca avea suport de topcase+topcase givi si rezervorul invelit in piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator scorelly_2006
nu, domisorica se afla la volan... si mai tarziu plangea ca nu ar fi acordat prioritate

ea mi se pare din clasa pitzipoanca adormita si grabita,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin cu-n offtopic ca ma fac de cuvant extrem de urat : acum am recitit si am pus o cratima aiurea, asa ca nu va atacati, ca-s constient. ( "mi-e" ----> mie ) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea mi se pare din clasa pitzipoanca adormita si grabita,

 

Mda, plangea de mama focului - imi venea sa-i ard vreo doua macar sa aibe de ce sa planga si pe viitor sa deschida ochii ala fardati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, plangea de mama focului - imi venea sa-i ard vreo doua macar sa aibe de ce sa planga si pe viitor sa deschida ochii ala fardati.

:)

 

multa sanatete mobristului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine c-a fost doar atat si ca mobristul e-n regula.

 

PS: Mi-e imi place gagica blonda ( nu stiu daca e, ontopic, offtopic)

 

nu e rea maimuta...dupa vorba, dupa port, lucreaza la oranj, ceva semi-responsabilitate si ceva pile. mutra e oricum de fratiorii..

sanatate maxima colegului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putori..

 

Neah! Gresit! :)

Tipul asta de muiere face minim doua dusuri pe zi si poarta in geanta periuta de dinti! :)

Mai corect ar fi "Tuta de Dorobanti". :D

 

Sanatate maxima motociclistului si spor la reparatii!

Iar daca o si arde pe blonda (nu conteaza in ce fel), cu atat mai bine pentru el! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate si bafta la reparat pt rider.

Din ce apare in poze, nu cred ca a avut viteza deosebita,insa a avut ghinionul sa intalneasca o blonda conducatoare de autovehicul cu neuronul gandind la eu stiu ce marca de rimmel...mhm.Imi inchipui reactia gaz--frana cu tocurile alea foarte comode la sofat.Mai ales recomand ca in cazul in care conduce cracanata, sa schimbe ventilatia de pe zona (intre) picioare spre zona capului, ca sa isi ventileze mintea!

Ma gandesc la fireasca scuza... "nu te-am vazut"...pfuah

off : ati obs ce fata are nea militianu' si cum numara nasturii de la bluza fufei??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...