Sari la conținut

11.08.2010 Polițist din Vâlcea, mort în accident moto


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

Un polițist din Vâlcea Âşi-a pierdut viața într-un accident de motocicletă

NewsIn: 2010-08-11 20:23:13

Un ofițer din cadrul Inspectoratului Județean de Poliție Vâlcea Âşi-a pierdut viața, miercuri seara, într-un accident de motocicletă, petrecut în localitatea Vărzaru, de pe DN73 PiteÂşti-Vâlcea, informează corespondentul NewsIn.

 

Potrivit ofițerilor de relații cu presa din cadrul poliției ArgeÂş, bărbatul, în vârstă de 24 de ani, se afla pe o motocicletă Âşi a pierdut controlul ghidonului, intrând într-un stâlp care susținea un semn rutier. "Tânărul se îndrepta spre Vâlcea Âşi a pierdut controlul ghidonului, într-o curbă la stânga. A intrat într-un stâlp Âşi a decedat înainte să primească îngrijiri medicale de la cadrele medicale de pe ambulanță", au precizat ofițerii de relații cu presa.

 

Polițistul care Âşi-a pierdut viața era însoțit de alți doi amici, care se aflau la rândul lor pe motociclete. Subinspectorul în vârstă de 24 de ani lucra la departamentul prevenire din cadrul IPJ Vâlcea.

 

PiteÂşti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua si mortul. Ba pe motoare, ba prin masini. Asfalt uscat, drumuri fara pomi si stalpi, balegi, carute si tractoare. A, si fara soferi cretini, fara cisterne pisacioase, si fara curbe.

Odihneasca'se in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu durere in suflet adaug un R.I.P pentru cel ce mi-a fost prieten. Acum cateva ore am primit cumplita veste si nici acum nu-mi vine sa cred, mai ales ca eu am fost cel care l-am ajutat sa-si cumpere 'fierul'.

Dumnezeu sa te odihneasca, Tigane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

...nu mai e nimic de zis...

nu mai putem acuza starea drumurilor, conservarii, sau alte pericole pe sosea.

noi suntem singurul pericol, pur si simplu nu ne putem stapanii....

macar sa invatam din greselile altora si sa mergem mai cumpatat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca am primit cumplita veste de la un prieten comun...de atunci imi suna telefonul continuu. Am pierdut un prieten. Dumnezeu sa te aiba in paza Ceausescule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca.

 

Pentru ca sunt valcean la origine am urmarit accidentele din Valcea si acesta este al doilea valcean care s-a izbit de stalp. Care sunt sansele sa se intample in fiecare an asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care sunt sansele sa se intample in fiecare an asa ceva?

Pai (ne)sanse de a cadea sunt mereu, dar sa te izbesti de stalp tine de cadenta stalpilor/pomilor de pe langa drumuri. Sper ca nu incepem o noua campanie impotriva pomilor..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un polițist din Vâlcea Âşi-a pierdut viața într-un accident de motocicletă

NewsIn: 2010-08-11 20:23:13

Un ofițer din cadrul Inspectoratului Județean de Poliție Vâlcea Âşi-a pierdut viața, miercuri seara, într-un accident de motocicletă, petrecut în localitatea Vărzaru, de pe DN73 PiteÂşti-Vâlcea, informează corespondentul NewsIn.

 

Potrivit ofițerilor de relații cu presa din cadrul poliției ArgeÂş, bărbatul, în vârstă de 24 de ani, se afla pe o motocicletă Âşi a pierdut controlul ghidonului, intrând într-un stâlp care susținea un semn rutier. "Tânărul se îndrepta spre Vâlcea Âşi a pierdut controlul ghidonului, într-o curbă la stânga. A intrat într-un stâlp Âşi a decedat înainte să primească îngrijiri medicale de la cadrele medicale de pe ambulanță", au precizat ofițerii de relații cu presa.

PiteÂşti

 

 

din ce cauza a pierdut controlul ghidonului? avea vaselina pe maini?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu am intrat acum 2 luni intr-un stalp de ELECTRICITATE (mi-a iesit o caruta in fata si am evitat-o) , dala mare de beton la 50 KM/h si n-am avut decat picioarele umflate vreo 2 saptamani.

Probabil ca el a intrat cu pieptul sau cu capu la viteza ceva mai mare.. :lol:

 

RIP...pare rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...