Sari la conținut

Cand E Stuffstocul?


s-kidu'
 Share

Postări Recomandate

aici gasesti toate datele... http://www.stufstock.com/main.php

dar eu nu m-as duce..festivalul asta a distrus definitiv vama...iar cei care il organizeaza par interesati doar de castiguri..nu sa "salveze vama veche"asa cum au spus...cea mai buna dovada e ca au bagat si bilete acum :lol: 35 RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici gasesti toate datele... http://www.stufstock.com/main.php

dar eu nu m-as duce..festivalul asta a distrus definitiv vama...iar cei care il organizeaza par interesati doar de castiguri..nu sa "salveze vama veche"asa cum au spus...cea mai buna dovada e ca au bagat si bilete acum :lol: 35 RON

 

Sint de acord ca in loc sa salveze vama, festivalul a distrus-o.

 

Existenta bilteului nu e o dovada. Eu nu sint de acord cu concertele la care nu se plateste bilet. De obicei acolo se aduna oameni tot felul de pierde-vara si gura casca care nu sint intersati de muzica dar le place aglomeratia. Pina la o suma biletul de intrare face diferenta intre cel care este interesant de muzica si cei veniti doar asa, ca e gratis.

Pina si la woodstock-ul original se platea bilet si am impresia ca era destul de scump.

 

Oricum, stufstock-ul e clar o afacere pentru Mircea Toma & co , dar 'banul gros' nu le vine din bilete ci din 'sponsorizari' si drepturi de difuzare platite cu 'generozitate' de TVR. Iar despre cum se invart banii in TVR, nu e nevoie sa explic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

woau, asta chiar e trist;

oricum si liberty parade a fost mutat din vama tocmai pentru ca vama nu mai e tara oamenilor liberi

 

si totusi, ati vrea sa nu se mai tina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Ar trebui ras tot ce s-a construit pe plaja, vilele idioate si kitschoase din sat si revenit la ce era Vama in 1980.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 de ron?mda...eu cred ca a s da banii pe un bilet la fatboy slim la ultima playa in mamaia(daca ar mai venii odata).macar inteleg unde se duc banii.nu sa le fac buzunarul gros la astia de la salvati vama veche..si ajutati ne pe noi sa ne luam bentley

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ipocrizie romaneasca- cum poti sustine ca vrei sa salvezi Vama invitand in Vama cel putin 10.000 de oameni? O aproximare de bun simt ar spune ca cel putin 1000 sunt trolli... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma..de la ce trebuia sa fie salvata?o sa vedem festivaluri cu tema..salvati babilonul..salvati roma din vremea lui augustus?ce a fost a fost..vama traieste bine mersi..e plina de turisti..cei ce vor sa traiasca atmosfera vamiii sa faca bine sa o taie la 2mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in camp...cand plaja este aproape..astia sunt pierduti definitiv saracii..pe plaja concertele in aer liber au o rezonanta aparte...in fine traiasca acest capitalism salbatic din romania..stit cum e..acolo in camp au mai mult loc smekerii sa vina sa dea o raita cu masina ca sa zica apoi ca au fost si ei la stuffstock adeca sunt in trend nene :crack: :crack: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in camp...cand plaja este aproape..astia sunt pierduti definitiv saracii..pe plaja concertele in aer liber au o rezonanta aparte...in fine traiasca acest capitalism salbatic din romania..stit cum e..acolo in camp au mai mult loc smekerii sa vina sa dea o raita cu masina ca sa zica apoi ca au fost si ei la stuffstock adeca sunt in trend nene :crack: :crack: :what:

se tine in camp pt ca acolo au cum sa ingradeasca ca sa se poata intra cu bilet, ca asa daca era pe plaja ar fi putut sa intre oricine , eventual prin apa. Faptul ca se cer bilete sar putea sa mareasca calitatea concertului pt ca nu ar intra toti gura-casca, dar pe total StufStock-ul a inceput bine si s-a stricat de la an la an, si ma indoiesc ca anul asta o sa fie nustiu ce reusita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca o sa merg mai mult sa beau , dar ramane de vazut, poate exista ceva, care sa incante si ochiul, deci pana la umra ce zice`ti .. ne gasim in vama ?

 

PS. Cu motorul nu am cum sa ajung ca e permisul fukt up si nu il pot conduce legal... , deci traiasca trenul daca nu am cu, cine merge. Plecarea eu am sa o fac joi si oricum sper sa ne strangem mai multi de pe forum sa bem o bere ... in vama :ok:

 

Numai bine :hug:

Editat de dezu_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se tine in camp pt ca acolo au cum sa ingradeasca ca sa se poata intra cu bilet, ca asa daca era pe plaja ar fi putut sa intre oricine , eventual prin apa. Faptul ca se cer bilete sar putea sa mareasca calitatea concertului pt ca nu ar intra toti gura-casca, dar pe total StufStock-ul a inceput bine si s-a stricat de la an la an, si ma indoiesc ca anul asta o sa fie nustiu ce reusita

Amen, brother... Motive: gard=bilet, camp = vant de pe mare mai putin=acustica mai buna= lipsa scandal cu Ca Bianca @ co = amplasare bannere mai avantajoasa=sponsori mai fericiti

Nu vad nimic rau ca baietii i-au banu' la intrare; trupele trebuie sa se hraneasca, la fel si organizatorii. Cat despre calitate...asta deriva din cantitate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci avem vreme buna de stuf in vama :hug: :P :P

 

.... CtrlC / CtrlV

 

Muzica buna si vreme buna la Vama Veche

Cf. AccuWeather, pe perioada festivalului Stufstock, vreme excelenta: soare, in medie 27 de grade ziua si 16 noaptea; vremea va ramane buna si in saptamana de dupa festival

 

Joi 26 grade Celsius, vineri 28 ziua, 15 noaptea, samb 28/17, duminica 29/16; 27 grade in restul saptamanii

(vezi www.accuweather.com) 25 Aug 2006 19:25

 

....

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Oricum, stufstock-ul e clar o afacere pentru Mircea Toma & co , dar 'banul gros' nu le vine din bilete ci din 'sponsorizari' si drepturi de difuzare platite cu 'generozitate' de TVR.

 

Nasol daca atat ai inteles tu din activitatea lui Mircea Toma

 

Kuxi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici gasesti toate datele... http://www.stufstock.com/main.php

dar eu nu m-as duce..festivalul asta a distrus definitiv vama...iar cei care il organizeaza par interesati doar de castiguri..nu sa "salveze vama veche"asa cum au spus...cea mai buna dovada e ca au bagat si bilete acum :ok: 35 RON

 

:P

 

 

woau, asta chiar e trist;

oricum si liberty parade a fost mutat din vama tocmai pentru ca vama nu mai e tara oamenilor liberi

 

si totusi, ati vrea sa nu se mai tina?

 

Categoric nu ar trebui sa se mai tina... Nu ar fi trebuit sa se tina niciodata.

 

 

Da. Ar trebui ras tot ce s-a construit pe plaja, vilele idioate si kitschoase din sat si revenit la ce era Vama in 1980.

 

:hug: :P

 

Ipocrizie romaneasca- cum poti sustine ca vrei sa salvezi Vama invitand in Vama cel putin 10.000 de oameni? O aproximare de bun simt ar spune ca cel putin 1000 sunt trolli... :drink:

 

Wrong, cel putin 9000....

 

 

pana la urma..de la ce trebuia sa fie salvata?o sa vedem festivaluri cu tema..salvati babilonul..salvati roma din vremea lui augustus?ce a fost a fost..vama traieste bine mersi..e plina de turisti..cei ce vor sa traiasca atmosfera vamiii sa faca bine sa o taie la 2mai

 

Plaja din 2 mai e mai naspa...

 

 

 

Nasol daca atat ai inteles tu din activitatea lui Mircea Toma

 

Kuxi

 

Dar ce ar trebui sa intelegem din activitatea acestui ipocrit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol daca atat ai inteles tu din activitatea lui Mircea Toma

 

Kuxi

 

 

in caz ca nu stiai ....cel putin jumatate din hotelurile construite in vama veche in ultima perioada ii cam apartin lui mircea toma ....a avut o idee candva cu stufu,dar nu s-a putut descurk ...de asta dupa incercarile lui nereusite d a salva vama avem o vama veche plina ochi d mizerie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...