Sari la conținut

Mam Ruuupt!


Ducati_Boy749
 Share

Postări Recomandate

sa-l baneze cineva pe bikerboy. singurul wheelie pe care l-a facut a fost cand a cazut din pat. inchideti topicul asta jenant va rog.

 

 

 

 

:crack: :crack: :what: ...... Zahei (scuzama ROSSI) frate ...dute si lasane!

 

 

yo faceam wheely's din a 3 luna de permis! tu la lunile alea probalil invatai sa pui motoru pe cric

 

NU mai vb....dute si mai fa cateva jaloane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:what: :what: :what: ...... Zahei (scuzama ROSSI) frate ...dute si lasane!

 

 

yo faceam wheely's din a 3 luna de permis! tu la lunile alea probalil invatai sa pui motoru pe cric

 

NU mai vb....dute si mai fa cateva jaloane!

 

:crack:

Schimba canalu de pe Cartoon Network baiatule!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una peste alta nu e bine sa fii arogant - -indiferent de cine esti si cat de bazat te crezi - mai ales ca nu stii cine e in spatele raspunsurilor care le primesti...daca ai ceva de explicat o faci frumos si sa inteelaga lumea ce zici - daca nu atunci taci si citesti ce zic altii...dar aroganta da prost orice ai face...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am mai inteles nimic din topicu asta, fannyflint are vreo 30 de posturi aiurea pe aici scrie din 2 in 2 minute, trebuia inchis de mult.

oricum daca ii pe bune bine ca o scapat, daca nu ii pe bune asta e, bine ca nu si-o distrus unu motoru.

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O greseala prosteasca, bine ca nu a fost fatala. Dar nu ii de condamnat in totalitate. Cand ai sub tine un motor ca si ala parca te mananca in palma sa tragi de acceleratie (aici depinde de fiecare, de cat de mult te poti stapanii si cat de calculat esti). Sanatate multa, refacere cat mai rapida si fara urmari majori. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luc(zar), ti-am urat eu sa cazi si sa-ti rupi gatu'? cand o sa cazi am sa zic acelasi lucru, ca ai meritat.

ce voiai? sa ma apuc sa ii plang de mila ca sa te simti mai bine? sau el se simte mai bine daca-i plang de mila? vai, saracutu, a incercat si el ceva si nu i-a reusit si bla bla bla.

 

tacanel, nici tu nu esti mai presus, agramatule!

 

As paria ca vaka asta (scuze dar nu se poate asta e dusa rau) este un meserias care se plictiseste si care cauta raca numai ca nu are ce face. Propun un warn urmat cat mai repede de un ban. Nu avem nevoie de asa specimene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah tu esti periculos..chiar numai si prin gandire!

ce pielea mea mah, tu ti-ai luat motor dupa ce ai vazut filmul bikerboyz???

cum bah nebunule, sa ii dai 130 pe o roata si te gandesti ca lasi casca acasa?

du-te frate si cauta-te!

 

PS: sunt metode mai umane de curatzat, daca asta cauti!..cutit, pistol, gaze, tren..ana karenina!

si vezi sa nu te apuci de parashutisti, ca vezi ca nu iti ies lucrurile din prima!

 

asa cum spunea cineva mai devreme, si mie mi se pare ca te lauzi cu ce ai facut!!!

revino-ti frate! baga-ti mintile in cap!

Dar totusi daca te gandesti sa te apuci de parasutism incearca sa nu faci ca si cu casca. Ca daca iti uiti parasuta s-ar putea sa fie cam nasol. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As paria ca vaka asta (scuze dar nu se poate asta e dusa rau) este un meserias care se plictiseste si care cauta raca numai ca nu are ce face. Propun un warn urmat cat mai repede de un ban. Nu avem nevoie de asa specimene.

 

sustin

in mod suspect din 180 de posturi are 60 numai pe ziua de azi, dintre care 50 sunt aberante.

 

ontopic: cam suspecta faza cu pozele, nu prea plangi dupa motor. eu mi-as da cu capu' de pereti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care zic ca postu e la misto..... chair nu ma intreseaza ce ziceti! poza aia cu 2003 e facut cu un aparat digital...preintre primele aparute! cred ca e mai batran ca mine ! nush sigur de ce a aparut asa , da yo cred ca nu au fost setate ...data ,anu, alea alea...

 

A doua poza e facuta cu telefonu....dupa cum se vede!

 

Nu ma cert cu voi ca nare rost!!

 

 

Yo am pus POSTU asta ...sa invete altii din gresala mea...(O MARE PROSTIE),,,,altceva chiar nu ma intereseaza!

 

Pt cei. care miau urat insanatosire grabinca! :crack: o sa dau o bere!!

 

Lol lunaticule, mai toti ti-au urat asta. Asa ca tre sa dai multa bere :crack: Macar sa vedem si noi cine e distrusul...

 

 

 

Asta e o timpenie. Let me guess, esti genu' de fata care, in toiu' actiunii, il arunca cu un sut pe tipu' de pe ea si il trimite la farmacia non-stop sa ia prezervative. De alea extra-safe, evident.

:what:

 

Te contrazic. Asta nu este tampenie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As paria ca vaka asta (scuze dar nu se poate asta e dusa rau) este un meserias care se plictiseste si care cauta raca numai ca nu are ce face. Propun un warn urmat cat mai repede de un ban. Nu avem nevoie de asa specimene.

 

:what:

 

ce dracu, nu pot sa nu fiu de acord cu unu care bea apa plata in vama in timp ce eu ma dregeam cu bere :crack: :crack: :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuza-ma, ar trebui sa raman gravida si sa fac avort, probabil. adica dupa mintea ta. sau sa ma indop cu pastile de a doua zi. sau? zi-mi tu!

Misto. Pe forum de motociclism, la sectiunea accidente discutam despre metode contraceptive.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC: Imi stric ochii cu ce 10 pagini de comentarii suplimentare. Lasati cearta, mai bine cautati cateva poze cu motociclete pe google, sa va relaxati.

ON TOPIC: Ducati_Boy749 iti urez insanatosire grabnica si sa ai cat mai multi Km fara necazuri. :crack:

Editat de Eddye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

:what:

 

ce dracu, nu pot sa nu fiu de acord cu unu care bea apa plata in vama in timp ce eu ma dregeam cu bere :crack: :what: :what: :what:

 

Du-te ba la gara, vreau sa te vad dupa ce te rupi cu juma de whiskey bun si apoi mai bei si (nu stiu cat) whiskey de doi lei... Cred ca erai la fel de distrus ca si mine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca fiecare topic de pe acest forum care se respecta in final se ajunge sa se discute despre OZN-uri si alte cele, pana se uita de la ce s-a inceput. :crack:

 

Sa auzim numai de bine si sa o tinem tot asa fratilor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

First of all Sanatate multa ... daca e cazu'

2. Pacat de motor.

3. Treaba asta cu wheelie din ambreiaj mi se pare in general cam periculoasa, sincer as prefera unu facut numai din acceleratie ca sa pot sa ma tin bine de ghidon, da' fiecare cu nebuia lui.

4. SUPER KATERINKA topicu' asta pana la urma ... sau mai degraba offtopicu' asta.

Hai bafta all si Asfalt uscat motoristilor ca restu' pot sa circule si pe ploaie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uimitor ce sunt unii dispushi sa faca pt celebritate!

Vezi cd itzi pun noada - coccis la loc, sa ti-o puna bine! sa nu ramai ca gainushele....

shi dupa ce te refaci sa o iei de la capat pana-n panzele albe.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate post-urile si pare extrem de interesante !

Am invatzat ca:

- exista un MULTIPOST GRAND PRIX, postezi mult si potzi deveni mare CAMPION MOTO

- putem sta cu orele pe PC-uri urmarind un IRC cu scris frumos si multe animatzii

 

Am mai facut un POST, oare m-am calificat sau sa mai pun citeva? La cite posturi pot sa fac wheely? Dar stoppie? Despre ce era topicul?

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa-mi dau si io cu parerea pe aici!! In general celebritatea costa.. cateodata al draq de mult, lasati fierul ca tot fier ramane, se da la reciclat si se face altu dar cu oasele, muschi si teasta ...astea nu prea le potzi recicla, cum le pastrezi asa le ai si te potzi bucura de ele, ... Dupa parerea mea nu ar trebui ca un incepator sa isi procure motoar nervoas, puternic cu herghelii intregi de cai putere, ar trebui sa o ia mai usor... cel putzin asa ar fi si mai putzine accidente....

 

Insanatosire Grabnica!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume... am ras cu lacrimi!

 

Subscriu unia de pe aii care zicea ca mesriasul nu-si prea plange motorul... asta e primul semn care noo... ne spune multe...

 

Eu dupa 35tkm, imi permit (luxul) de a considera topicul asta o gluma menita sa ne faca sa zambim la serviciu! Ducatistule... ti-as oferi o lasa mare de bere (cu sau fara alcool) daca ai ajunge la Brasov!

 

Nu vreau sa spun ca nu e adevarat ce spui, dar felul in care prezinti situatia ne da voie sa credem ca e doar o gluma....

 

Daca chiar ai comis-o si s-a intamplat ceea ce zici tu ca s-a intamplat, atunci de la Brasov miliarde de urari de bine! (serios) .... daca nu s-a intamplat nimic si esti un baiat glumaret, multumesc pentru jumatea de ora de ras!

 

Tuturor care se mai distreaza pe aici... bafta maxima si asfalt uscat! :crack:

 

 

 

P.S. "E" unii care sunt total in ceapa la capitolul gramatica, ortografie... fratilor, nu va mirati ca sunteti tratati asa... ortografie spune multe despre personalitatea & cultura fiecaruia dintre noi... fapt care duce, implicit, la tratamentul care ni se aplica! Jenant, penibil, patetic.... aproape umilitor.... (ma doare retina si stiinta mea sufera, pentru unul care nu stie scrie corect romaneste, dar se da cu Ducati, ier eu, baiat finut, cult si destept... sunt inca pieton)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...