Sari la conținut

Foto De Pe Deal


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu pomeneste nimeni de SARMALE? dupa cum le curgeau unora balala as zice ca au fost EXCELENTE.

lume muuuulta. veselia continua la unii. si peisajul SUPERB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos a fost, am ajuns si la parada, fantastic ca lumea din Breaza a fost bucuroasa de zgomot...Si cand te gandesti ca unii si-au cumparat casa acolo sa joace golf...sa-si petreaca un week. linistit

 

Poate va tineti de cuvant si o vedem(intalnirea) in calendarul moto de anul viitor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaaaaa, Zidule, fusashi shi nu-mi zisashi! :crack:

Vineri seara stateam shi cugetam: sa ma duuuc- sa nu ma duuuc- shi cum nu shtiam pe nimeni, am stat de-am reparat la mashini :crack:

Later edit: bine ca n-am fost, ca sigur ciordeam catzelul! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al cui e cainele ala, si cum il cara?

Ma intereseaza direct!

 

Cainele lui Darian se numeste Pepe si obisnuieste sa mearga pe rezervorul de benzina al motocicletei. Uneori mai si doarme in mers. Casca nu o mai are, ca i-a zburat de pe cap la 120 km/h. A ramas doar cu "costumul de piele" facut de Darian.

Editat de ambidextru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cainele lui Darian se numeste Pepe si obisnuieste sa mearga pe rezervorul de benzina al motocicletei. Uneori mai si doarme in mers. Casca nu o mai are, ca i-a zburat de pe cap la 120 km/h. A ramas doar cu "costumul de piele" facut de Darian.

 

 

 

si i se mai zice "cainele homosexual" :crack: :crack: :crack: ...prietenii stiu de ce :funny:

 

super intrunire,super atmosfera,super bulz,super sarmale,super playlist :D ...(stim exact cui sa multumin pt muzica :kiss: ) ,super ok parada,super locatia....MULTUMIM ORGANIZATORILOR!!! iar la anu' poate se tine cu ceva timp mai devreme,ca sa prindem ce mai ramane din vara...tre sa recunosc ca era cam frig! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...