Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Poate ca sunt pasionati de karting pe aici, eu nu eram unul dintre ei http://www.kartracing-pro.com/?page=downloads Demo ul are un circuit -Lonato- http://www.trofeomargutti.com/eng/info-tracciato.html (f distractiv cu 3 combinatii destul de solicitante) si un kart de 125cc, cu o groaza de setari disponible (de la pozitionarea scaunului pana la geometria rotilor sau configurarea sasiului). De fapt asta mi s-a parut cel mai interesant aspect. Orice modificare chiar are un efect pe pista. E o placere sa ajungi la un set-up ce-ti permite sa fortezi pe portiunile tehnice sau sa mentii un derapaj pe 3 roti in acele de par, fara sa pierzi din viteza.

 

Simulatorul mi se pare extrem de reusit, si a ajuns deja la versiunea beta6. E facut de aceeasi "echipa" care a realizat si GP-Bikes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mic montaj, ultima harta jucata azi, din pacate pe un lag nasol (150-300ping). Ca de obicei, daca-i harta de genul e cazul pentru c4jeeptroll

 

 

 

Great play, great video to watch @work. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a fost un weekend ploios, m-a mancat in fund si mi-am cumparat si eu Battlefield 3... Si acum sunt cam spart de somn :laugh:

L-am terminat si eu astazi... extrem de scurt la single player . Sau cel putin asa mi s-a parut mie, grafica excelenta , poveste 0. Per total tind sa cred ca e mai reusit Call of duty MW3.

 

Le: a incercat cineva sa il joace in 3D ?

Editat de dayro_25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva fani DIABLO pe aici ? Weekendul asta este open beta la Diablo 3 - mai multe informatii aici

 

Mi-ai luat vorba din gura :) , acum dat jos clientul . Duminica viitoare e beta si la Guild Wars 2, dar e numai pentru cei care au pre-purchase. Detalii aici :

 

http://www.arena.net/blog/the-beta-weekend-event-is-coming

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am terminat si eu astazi... extrem de scurt la single player . Sau cel putin asa mi s-a parut mie, grafica excelenta , poveste 0. Per total tind sa cred ca e mai reusit Call of duty MW3.

 

Le: a incercat cineva sa il joace in 3D ?

 

 

Single player? Doar single player? :huh:

 

Eu joc multi cu inca 2 amici pe team speak... hartile sint aceleasi... scenariu ar trebui sa fie mai boring ca cel de single... cu toate astea ne dicstram insutit fata de pirpacul scriptat banal din "povestea single". Si tin grafica pe mediu ca sa se miste risnita pe servere de 48 de playeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jocul are o grafica excelenta indiferent de setarile video... la grafica are nota 10+ din partea mea

 

eram curios cum se vede in 3d, pt ca imi e lene sa il reinstalez, unele se vad super, altele se vad naspa.. Am jucat max payne 2 si se vede super in schimb am incercat sniper elite si in momentul in care te uiti prin luneta se vede in ceata, deci nu poate fi jucat si sa intelegi ceva de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am terminat si eu astazi... extrem de scurt la single player . Sau cel putin asa mi s-a parut mie, grafica excelenta , poveste 0. Per total tind sa cred ca e mai reusit Call of duty MW3.

Pe single e scurt, dar compenseaza prin realizare. Dar eu l-am cumparat pt multi, ca acolo e fun-ul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... in schimb am incercat sniper elite si in momentul in care te uiti prin luneta se vede in ceata, deci nu poate fi jucat si sa intelegi ceva de el.

 

 

pai... pare realist din ce descrii tu... tu te uiti cu amindoi ochii intr-o luneta reala? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luat, jucat, terminat: Crysis 2 !

 

grafica ok.

 

Altele: cam toate NFS, GTA (printre randuri), Unreal Tournament, Outlive, GRiD (mai am si acum volanu), CS long time a go, Serious Sam 1&2, mai era ceva cu camioane. Mi-am amintit p-alea importante :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=5aWC_4s1WKg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce %$%plm%%$$ e minecraft cacao asta?

 

mda chiar, ce e tetrisu ala 3d? :( imi aduce aminte de prince of persia cand il jucam pe 286 :|

 

plm (privesc la monitor) grafica mai slaba decat Quake 1. Am uitat sa adaug am jucat si Quake 1,2..si care mai era.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

So ? V-ati apucat de Diablo 3 ?

Da :) . Niste chinezi nebuni deja au gatat jocul, in 5 ore si 30 de min. Modalitate normala, ofc.

Se pune deja pariu in cat timp cineva va termina jocul pe Hardcore toate cele 4 nivele de dificultate. Pariem pe chinezi? :D

diablo3.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...