Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

atata timp cat pot juca doar in solo queue si majoritatea meciurilor sunt pline de AFK, trolling sau feeding,oameni care dupa 20 min de feeding nu vor surrender la 2-25 kill ration intre echipe, ma multumesc cu cate un coop game de LOL de plictisieala. Nu simt nevoia sa incerc alt MOBA ca oricum nu o voi duce mai bine fara echipa serioasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu joc momentan Crysis si Counter Strike..Counter joc din anul 2000 parca(incepusem cu HL si Wanted, de la Valve) si nici la ora actuala nu m-am saturat de el..Ba chiar mi-am cumparat si Steam :)

Jocuri care mi-au mai placut:

-The Suffering(parca au fost doua, nu mai retin)

-Dark Messiah of might and magic

-FlatOut 2

-Serious Sam(sunt mai vechi, dar si acum le-as juca cu placere, mai ales la coop)

-Call of Duty 2

-Catan si Texas Holdem se pun ? :scratch:

-Starcraft 2

-Impossible creatures(e destul de captivant si original)

-Heroes 3 of might and magic/a fost ok si 4

-Midtown Madness 2

Mai sunt o gramada, dar le-am uitat denumirea si nu vreau sa ma mai intind cu pomelnicul:)

 

ps. daca intereseaza pe cineva: o placa geforce6600, un procesor p4 de 3000ghz si/sau un HDD120gb, dati un pm :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atata timp cat pot juca doar in solo queue si majoritatea meciurilor sunt pline de AFK, trolling sau feeding,oameni care dupa 20 min de feeding nu vor surrender la 2-25 kill ration intre echipe, ma multumesc cu cate un coop game de LOL de plictisieala. Nu simt nevoia sa incerc alt MOBA ca oricum nu o voi duce mai bine fara echipa serioasa.

 

pai ia-ti 2-3 pretini.

eu joc cu un amic & taica-miu - de obicei cu teamspeak say skype. Eu sunt pe AP, tata e tank si al 3-lea e AD.

sanse ca ceilalti 2 (ca sa facem 5) sa fie absolut idioti sunt mult mai mici asa.

 

si oricum nu jucam pentru performanta, ce de fun. mai facem un misto, mai spunem o gluma, mai omoram un fraier :)

 

e joc de echipa pana la urma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles ca un search pe google nu ar fi stricat in prealabil, da ni de aici mura-n-gura:

 

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/5131057409

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/6581097419

 

io il joc pe un laptop destul de... mediocru (bine, mai putin ca are 4gb de ram) si se misca ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei mai de moda veche...

 

a aparut might and magic heroes vi. ma dau pe el de vre-o o sapt si deja imi pare cel mai reusit sequel al heroes iii.

La un moment dat devine plictisitor...... :unsure: pentru mine cel putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pentru cei mai de moda veche...

 

a aparut might and magic heroes vi. ma dau pe el de vre-o o sapt si deja imi pare cel mai reusit sequel al heroes iii.

 

 

Merci de veste, nici nu stiam ca a iesit partea a VI-a . Eram mare fan al HOMM III ... :cheers:

 

Va semnalez si eu ca a iesit pe 11.11.11 (sic) Elders Scrolls V - Skyrim. Detalii aici, mie imi place foarte mult :

 

http://www.elderscrolls.com/

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The run este un esec total pentru mine in functie de gameplay, handling si faptul ca jocul incepe cu QTE. Foloseste engine de BF3 pentru grafica deci m-i se pare normal sa arate bine... puteau totusi sa faca harti cu mai multe rute ca nu le picau manutele.

 

Framerate-uri capped la 30 fps indiferent de ce faci... jale. Port ultra ieftin de xbox360 fara setari grafice si nici maca nu poti seta sagetile stanga dreapta... ultra jale. Selectie fenomenala de masini speciale pe care nu le folosesti aproape deloc si care merg cam la fel toate (tractiune spate si tractiune integrala e singura diferenta care se simte)cu toate ca la challenge-ul de downhill intre mustang si challenger puteam jura ca mustangul nu se poate conduce pe cand challengerul a fost easy.

 

 

Zaelu, cum te descurci cu Origin-ul de la BF3? Eu doar din cauza necesitatii gunoiului acela care iti scaneaza calculatorul nu l-am cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu The RUN, dar... nu mi-a mers :laugh: pe rasnitza mea se misca in slow-motion, cu cateva cadre pe secunda. Shift 2 Unlishead e ultimul care mi-a mers si pe care l-am terminat.

 

Acum ma joc Formula 1 2011... mi se pare foarte misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Run e uimitor prin munti, din ce m-am interesat pe net chiar copie o parte din realitate cand vine vorba de peisajele montane.

De terminat l-am terminat in doua zile cu timp total de joc de 2 ore si ceva.... deci cam rapid.

Imi amintesc de NFS High Stakes sau Most Wanted cu placere (la High Stakes imi place ca era conducere pe timp de noapte, zi, ploaie, ninsoare, faza luna faza scurta, distrufere, piste cu trasee montane,campie, deal, ses, mare...etc) Simulator nu altceva....

Joc fain auto fain Driver SF dar mare balarie cu transefrul dintr-o masina in ala.... :unsure:

In rest km multi in Test Drive Unlimited 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

High Stakes e primul NFS pe care l-am jucat :D Si l-am jucat, nu gluma... mai ales ca nu aveam internet pe vremea aia, aveam si o varsta destul de mica, asa ca nu era zi in care sa nu ma joc. Puteai sa il joci in 2, se impartea ecranul in doua (sus si jos). Superb a fost jocul ala! Most Wanted la fel... personal, MW mi-a placut cel mai mult din toate NFS-urile.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nfs world, anyone?

 

L-am jucat si pe asta, dar era foarte plictisitor. Din cate imi aduc aminte (sper sa nu gresesc), trebuia sa joci aceleasi curse de mai multe ori. Parca asa stiu. Si asta nu mi-a placut deloc. Plus ca nu puteam folosi gamepad-ul (controller-ul), iar din tastatura mi se pare nasol. Daca stie cineva, in cazul in care il instalez din nou, o iau de la inceput? sau e de unde am ramas atunci, avand in vedere ca voi folosi acelasi cont?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaelu, cum te descurci cu Origin-ul de la BF3? Eu doar din cauza necesitatii gunoiului acela care iti scaneaza calculatorul nu l-am cumparat.

 

Eu am ajuns sa ignor gunoaiele astora. Am un calculator dedicat numai de joace. Nimic nu fac cu el decit joace si filme. Sa spioneze pina le da pe nas. Jocul l-m primit cadou... deci nu comentez :). Oricum am si Steam si Origin si Starforce... mi se rupe in paispe de ei.

 

Fac exact ca serviciile de contrainformatii. In loc sa protejez informatiile, dau mai multe decit pot ei duce. :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am jucat si pe asta, dar era foarte plictisitor. Din cate imi aduc aminte (sper sa nu gresesc), trebuia sa joci aceleasi curse de mai multe ori. Parca asa stiu. Si asta nu mi-a placut deloc. Plus ca nu puteam folosi gamepad-ul (controller-ul), iar din tastatura mi se pare nasol. Daca stie cineva, in cazul in care il instalez din nou, o iau de la inceput? sau e de unde am ramas atunci, avand in vedere ca voi folosi acelasi cont?

 

da, e destul de plictisitor, insa daca se aduna o gasca mare de oameni, poate iesi fain.

legat de progres, ar trebui sa iti ramana. eu am jucat pe mai multe PC-uri cu acelasi user, iar progresul s-a salvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...