Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

call-of-duty-black-ops-20100715043218137.jpg

In sfarsit am jucat CallOfDuty-BlackOps on-line. Am murit de prea multe ori doar din cauza ca admiram peisajele, in special harta Jungle. Hartile sunt absolut superbe si net superioare lui MW2. Contin foarte multe detalii, amanunte si elemente in miscare care te distrag de la inamici, fundalele fiind si ele animate - trenuri, rauri macarale, pompe etc. Jocul cred ca are cel mai spectaculos imviroment dintr-un FPS.

call-of-duty-black-ops-20100818054555152_640w.jpg

call-of-duty-black-ops-20100818054602839_640w.jpg

call-of-duty-black-ops-20100702103232122_640w.jpg

 

Pentru cei interesati, Call Of Duty - Black Ops (xbox) poate fi jucat si multiplayer - split screen on-line (2,3 sau 4)jucatori, insa doar in modurile de joc Team, si doar in aceeasi echipa.

 

codbo3.jpg

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

* mai incerc o data si aici, poate-poate :)

 

need help!

 

am cautat toata saptamna Need for Speed Most Wanted PS2 n- nu e nicaieri! nici la e-mag, nici la hipermarketuri care au raion IT, nici la altii cu magazine on-line (am sunat vreo 5); se pare ca nici la importator in stoc nu mai exista momentan. deci sanse doar sa il gasesc uitat ..pe undeva.

 

deci, cine mai stie magazine de jocuri, il rog sa-mi dea ..o directie, ca nu mai stiu unde sa caut!

chestia e ca imi trebuie urgent, ca trebuie pus sub brad. e cadou de Craciun ptr. fiu-meu.

 

so, tks! for your help.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici

ar trebui sa ajunga intr-o saptamana

http://cgi.ebay.co.uk/NEED-SPEED-MOST-WANT...=item230c5da827

 

* merci frumos!

as fi vrut sa il iau de aici din considerente logistice.

nu ma bazez pe faptul ca ajunge aici in maxim 2 saptamani o comanda facuta afara.

frate-miu a comandat ceva sapt. trecuta pe e-bay, a platit cu tot cu transport in avans, a asteptat confirmarea, aia i-au zis 2-5 zile, a trecut o saptamana, el nu a primit nimic, le-a scris aia mail informativ si ...inca asteapta. tranzactia era intre Germania si UK...

 

acum e si vremea de vina, ...zapada prin Europa, chestii. oricum, toti se lauda ca trimit repede, ca asta-i marketingul. eu ori iau cadoul asta de Craciun (adica in maxim 13 zile), ori iau altceva.

 

na, ca acum am raspuns la toata lumea ;)

 

intre timp am sunat aici toate shopurile, aia au sunat toti furnizorii si se pare ca jocul asta nu exista la nimeni in stoc :angryfire:

deci trebuie sa reconsider...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

De ceva vreme am inceput sa ma joc din nou Fallout. Cu multi ani in urma am jucat Fallout 1, 2 si Fallout : Tactics. In 2008 a iesit Fallout 3 iar in octombire 2010 Fallout : New Vegas . Fallout 3 - ul l-am terminat saptamana trecuta, iar New Vegas am inceput sa joc de vreo 2 zile.

Jocul e un RPG/FPS cu un sistem interesant de lupta, o lume vasta de explorat, o gramada de questuri secundare pe langa cele principale, posibilitatea de a face alegeri morale (de exemplu poti sa alegi in ce banda sa intri, sa fi de partea legii sau nu, etc).

Daca va plac jocurile post apocaliptice si RPG urile in general, recomand !

 

10121405435229459.jpg bosprime-thumb-640xauto-4619.jpg

 

Website Fallout : New Vegas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zaelu

 

Salut. Tu ai reusit cumva sa faci sa mearga IL2(oricare din ele) sa mearga pe windows 7 32bits ?. Pe windows Xp nu aveam probleme dar pe 7 nu reuesc sa il fac sa mearga...

 

sigur ca da. Al meu merge pe windows 7 64.

 

Ai probleme la installer cumva? Ca la mine am avut asa ceva si am renuntat sa il instalez si l-am copiat de pe partitia cu XP ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca da. Al meu merge pe windows 7 64.

 

Ai probleme la installer cumva? Ca la mine am avut asa ceva si am renuntat sa il instalez si l-am copiat de pe partitia cu XP ;)

 

L-am instalat fara probleme, dar nu merge sa il rulez. La loading screen ramane blocat la 95%. Sa caut eventual o versiune mai noua( eu am 4.07 ). Apropo tu il ai spart, steam , sau cu cd original ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca da. Al meu merge pe windows 7 64.

 

Ai probleme la installer cumva? Ca la mine am avut asa ceva si am renuntat sa il instalez si l-am copiat de pe partitia cu XP :D

 

 

Bloody hell , numai mie nu imi merge ;) .. In fine te instalat s-a instalat fara probleme. De rulat nu ruleaza . Se blocheaza pe undeva la 95 % in load screen. Poate dupa ce gasesc o versiune mai noua rezolv ceva, eu am 4.07

BTW tu ai jocul spart/steam/ cd original ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 95% e problema cu niste dll-uri parca.

 

 

tre sa ma interesez dar e problema cunoscuta. Incearca sa updatezi... acu e la versiunea 4.10 (paci nou aparut).

 

 

uite aci paciurile.... e posibil sa fie nevoie de free registration (pe mission 4 today)

 

http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,8528.0.html

 

also.

 

ai instalat in program files? daca da... poate ar trebui sa il muti. de asemenea ar trebui poate sa rulezi ca administrator.

 

 

ma mai interesez

 

asta e forumul oficial... cam gay-comunist dar oficial

 

 

btw:

 

IL2 STURMOVIK - Cliffs of Dover a fost anuntat in sfirsit pentru 25 Martie 2011

 

 

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar unu dintre cele mai reusite jocuri pt XboX & PS3

 

imagine clara Full HD ;) efecte , grafica ...........

 

 

eu unu joc mai mult modul cu "Zombalai"

 

call-of-duty-black-ops-ps3.jpg

codBlackOps_zombiesActiConfirms.jpg

 

pacat ca nu prea am timp sa ma joc ..........

Cite runde ai rezistat?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu abia am reusit sa ma las de Gladiatus (strategie online), acum vre-o 2 luni. asta dupa mai mult de 2 ani de tras pe 4 servere. obsedat rau ajunsesem :lol:

acum sunt la tratanent si recuperare. refuz otice injectare, prizare si fumare de jocuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IL2 STURMOVIK - Cliffs of Dover a fost anuntat in sfirsit pentru 25 Martie 2011

 

 

Nu trebuia sa imi arati asta.. acum iar stau si salivez ....

Chiar ma ofticam ca exact Battle of Britain nu au prins-o in IL2 . Pentru asta imi luasem jocul Battle of Britain dar nu prea l-am jucat ca era cam enervant...

 

Merci pentru patchuri sa vad ce reusesc cu ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...