Sari la conținut

Snagov Reloaded


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va multumim din suflet pentru urari si va asteptam alaturi de noi. Ne-am dorit o petrecere mai putin conformista, in care sa ne simtim bine, sa cantam, sa bem si sa ne veselim la foc de tabara. Nu ne-am dorit un party la 7 ace, in cine stie ce birt, ca de d-astea avem parte mereu. Sezonul este pe sfarsite - probabil ca simtim si in atmosfera asta - si vrem sa tragem inca un chef la iarba verde :baldy: ;) , ca destul o sa behaim de dorul soselelor si al naturii toata iarna.

 

 

So, avem nevoie de ajutor sa dam gata vreo 400 de sarmale, asa ca nu lipsiti :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai casa de piatra si din partea noastra si mult noroc, multa fericire bla bla bla.

Cred ca asta cu sarmalele a pus capac :baldy:.

In principiu nu o sa lipsim nici noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor pentru urarile facute! :lol:

 

De retinut ar fi ca la starea civila sectorul 6 tre sa fim la 14.30 iar de-acolo ne dam la deal catre Snagov care cu cine si cum poate. :lol: :lol: :lol:

 

Se estimeaza fo cateva sute de sarmale, ceva mici, carnaciori, beri etc...

Nanitza la cort si Duminica pe masura ce ne revenim spargem gasca pe rand, in liniste sa nu trezim pe cei "obositi".. :baldy:

Cu riscul de a repeta spusele Monei va reamintesc faptul ca intrarea in camping se face cu taxa: 10lei-persoana (in schimbul carei sume se primeste un fel de bon de consumatie in pretul ala) + 10lei-cort.

 

P.S.: Cred ca se lasa cu dezmatz in public (restrans evident). :lol:

 

;) :D :P :lol: :D :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ca" cadou pentru voi, cateva imagini frumoaze, in speranta ca cel putin la fel de frumoaza va viata voastra de familie!!! :D ;) :D :P :lol: :baldy: :D

 

 

 

Copyright la poze C-HondaXX :lol:

 

 

 

P.S. Sa fac un topic separat pt poze d-l Toma ?!?

 

Budapesta post-10260-1159910245_thumb.jpg

 

Bratislava post-10260-1159910371_thumb.jpg

 

Ecluza Jochenstein post-10260-1159910436_thumb.jpg

 

....si pentru divertisment ....subsemnatul va saluta!!! post-10260-1159910512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai lasati Opelul, sarmalele si celelate carneturi se care in stil clasic in atas... ;)

 

Il luam si pe cumnat si pe sora in atas daca e...

Casa de piatra! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nino este de acord sa va conduca masina si sa care sarmalele ,dar sa imi dai telefon sa vedem cum facem cu petrecerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e Starea civila sect 6? Sau primarie sau ce-o fi?

 

:baldy: .. sper sa nu ma insel ...

 

Adresa Primarie: Calea Plevnei nr. 147-149

Telefon: 318.01.48

Fax: 318.01.52

Site Primarie Sector 6: www.primarie6.ro

 

Datele au fost preluate din siteul Primariei sectorului 6

 

 

post-7072-1159955401_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e Starea civila sect 6? Sau primarie sau ce-o fi?

Cred ca cel mai frumos ar fi sa mergem totzi la ea acasa si sa plecam impreuna in coloana spre primarie. ;) Deci ceea ce va trebui sa stabilim este ora la care ne intalnim (tinand cont ca evenimentul e la 14.30 , cred ca la ea ar fi ok daca ne-am grupa la 13.30) :baldy:

Editat de Mutulica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai frumos ar fi sa mergem totzi la ea acasa si sa plecam impreuna in coloana spre primarie. :P Deci ceea ce va trebui sa stabilim este ora la care ne intalnim (tinand cont ca evenimentul e la 14.30 , cred ca la ea ar fi ok daca ne-am grupa la 13.30) :baldy:

 

:D

 

PS.

 

Toma... te astept pe la mine sa ridici baxul de vin si cortul ... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada moto se va desfasura pe traseul (neaprobat de Primarie si Politie): Starea civila (Drumul Sarii)- Leu - Grozavesti - Crangasi - Casin - P-ta Presei - Baneasa - DN1

eu zic ca e la Drumu sarii

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Starea civila este in Drumul Sarii. Salut ideea Monei si va astept la mine pe la 13.15. Poate e trafic, poate unii mai intarzie... In asa fel incat la max 13.45 sa plecam spre locul "osandei" :baldy: ;) Cred ca avem si niste baloane, daca doriti sa va legati de codite :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...