Sari la conținut

BMW Camp


Angi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 259
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca vrea cineva sa plece sambata ora 7 sa ajungem pe la 11 dati de stire. ruta o stiu, am facut tura de zetea recent.

 

Sambata pe la 10 ma gandeam ca poate plecam sa vizitam Cheile Varghisului ( /index.php?/topic/640569-bmw-camp/page__view__findpost__p__2879891 ). Va fi si traseu de facut cu piciorul.

Daca vrei sa vii si tu cu noi, incearca sa ajungi putin mai devreme. Daca nu, presupun ca nu vei ramane singur, ca nu cred ca va veni chiar toata lumea la aceasta plimbare.

 

Sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pe la 10 ma gandeam ca poate plecam sa vizitam Cheile Varghisului ( /index.php?/topic/640569-bmw-camp/page__view__findpost__p__2879891 ). Va fi si traseu de facut cu piciorul.

 

Foarte frumos..................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca se poate si cu pasager pe traseul respectiv.

Atunci o sa vin cu rotile de strada (alea vopsite superb) mai ales ca vreau sa castig concursul de Miss..ter (ca al meu e baiat) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reactualizare lista participanti.

---------------------------------------------------

 

1- Bogdan Harea - 2 persoane - avans platit 100 lei

2- Enduristul - 2 persoane - avans platit 100 lei

3- RFD - 2 persoane - avans platit 100 lei

4- Nicon - 2 persoane - avans platit 100 lei

5- l.u.v - avans platit 100 lei

6- Dan Cata - 2 persoane - avans platit 100 lei

7- Cip11xx - 2 persoane - avans platit 100 lei

8- Marian Popescu - 2 persoane - avans platit 100 lei

9- Topgun + GINO_xxx - avans platit 100 lei

10- Constantin - 2 persoane - avans platit 100 lei

11- SJJ - 2 persoane - avans platit 100 lei

12- Ovideo - 2 persoane - avans platit 100 lei

13- Bazbuzuku - 2 persoane - avans platit 100 lei

14- kitkat_2202 - 2 persoane - avans platit 100 lei

15- User33 - 2 persoane - avans platit 100 lei

16 - Sjj - 2 persoane - avans platit 100 lei

17 - bmw_catlin - 2 persoane - avans platit 100 lei

 

18- GGobi - 1 persoana

19- Angi - 1 persoana

20- Eliadar - 2 persoane

21- Andreisamoil - 1 persoana

22- Porky08 - 2 persoane

23- Papilon - 1 persoana

24- THC - 1 persoana

25- MariusMZ - 2 persoane

26- Bill - 1 persoana

27- Lupul Gri - 2 persoane

28- Stefan45 - 2 persoane

29- Yzulyka - 1 persoana

30- PopaCosmin - 1 persoana

31- Cretescu Constantin - 2 persoane

32- Smar2 - 1 persoana

33- Andro_cd - 1 persoana

34- Grumpy - 1 persoana

35- Rul90 - 2 persoane

36- Aditorpan - 4-5 motoare

37- Ionut pn - 2 persoane

38- andreiganea - 2 persoane

39- Victor Emanuel - 1 persoana

40- Madapribu - 2 persoane

41- DDU - 1 persoana

42- CuCun - 1 persoana

43- 66c-bmw - 2 persoane

44- Ivan pedala - 2 persoane

45- Andriipopa - 2 persoane

46- Kog - 1 persoana

47- Massi - 2 persoane

48- Mihai C. - 2 persoane

49- gabyshor - 3 persoane

50- Toro - 1 persoana

51- bobita - 2 persoane

52- otravel - 1 persoana

53- ninel22 - 2 persoane

54- Doru BMW

55- petrisor

56- ionut pn

57- dsorinmihail

58- sebastienfil - 2 persoane

59- phantom21042003

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

pe 7 iulie erau trecute ca ocupate toate camerele, cu avansul platit, deci pe 14 iulie cand mi-am anuntat eu participarea nu mai erau locuri in camere, ramanand doar varianta cortului.

acum constat ca lista respectiva s-a modificat si apar in camere, persoane care si-au anuntat prticiparea dupa mine.

nu mi se pare transparenta deloc. de ce nu s-a anuntat pe forum, daca tot mai erau camere libere?

pe ce criterii s-au dat camerele?

as fi luat si eu o camera, dar tinand cont ca erau toate ocupate si cu avansul platit...

altii s-au descurcat mai bine insa.

deasemenea, "Pensiunea are o curte imensa in care intra zeci de corturi. Cei de la cort au la dispozitie 4 wc-uri si 2 dusuri cu apa calda. " cum o sau acopere cele 4 wc-uri "necesitatile" celor care stau la cort? 4 wc-uri la peste 60 de oameni? nici la medicina anu asta n-a fost asa o concurenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

pe 7 iulie erau trecute ca ocupate toate camerele, cu avansul platit, deci pe 14 iulie cand mi-am anuntat eu participarea nu mai erau locuri in camere, ramanand doar varianta cortului.

acum constat ca lista respectiva s-a modificat si apar in camere, persoane care si-au anuntat prticiparea dupa mine.

nu mi se pare transparenta deloc. de ce nu s-a anuntat pe forum, daca tot mai erau camere libere?

pe ce criterii s-au dat camerele?

as fi luat si eu o camera, dar tinand cont ca erau toate ocupate si cu avansul platit...

altii s-au descurcat mai bine insa.

deasemenea, "Pensiunea are o curte imensa in care intra zeci de corturi. Cei de la cort au la dispozitie 4 wc-uri si 2 dusuri cu apa calda. " cum o sau acopere cele 4 wc-uri "necesitatile" celor care stau la cort? 4 wc-uri la peste 60 de oameni? nici la medicina anu asta n-a fost asa o concurenta.

 

Asa cum am raspuns deja PM-ului pe care mi l-ai trimis, au fost 2 care s-au razgandit si s-au eliberat doua camere. Intre timp, am primit pe PM mai multe solicitari pt camere si am intocmit un fel de lista de asteptare. In ordinea solicitarilor, am dat camerele celor care si-au exprimat dorinta.

Tonul tau imi da senzatia ca parca ar trebui sa-ti dau tie vreun fel de socoteala despre cum organizez eu aceasta intalnire in mod benevol. Nu-mi place si nu mi se pare normala chestia asta.

Deasemenea, ma intrebi daca o sa faca fata WC-urile si dusurile numarului de oameni care vor veni. Habar n-am daca vor fi sau nu cozi la toaleta. Daca vor fi, asta e! La bmw camp-ul de anul trecut am facut toti pipi in padure si am facut ciorba cu apa din rau, si nu s-a mai plans nimeni. Totul a fost bine.

Daca nu-ti convin conditiile pe care le ofera aceasta intalnire la care nu platesti bilet de intrare, poti sta linistit acasa! De fapt, chiar te rog pe tine in mod personal sa stai acasa!

Repet, eu nu castig niciun ban din aceasta "afacere", dimpotriva. Am facut chestia asta din placere. Nu mi se pare ok sa trebuiasca sa dau socoteala tuturor carcotasilor care au inceput sa latre cand intalnirea nici nu a inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am raspuns deja PM-ului pe care mi l-ai trimis, au fost 2 care s-au razgandit si s-au eliberat doua camere. Intre timp, am primit pe PM mai multe solicitari pt camere si am intocmit un fel de lista de asteptare. In ordinea solicitarilor, am dat camerele celor care si-au exprimat dorinta.

Tonul tau imi da senzatia ca parca ar trebui sa-ti dau tie vreun fel de socoteala despre cum organizez eu aceasta intalnire in mod benevol. Nu-mi place si nu mi se pare normala chestia asta.

Deasemenea, ma intrebi daca o sa faca fata WC-urile si dusurile numarului de oameni care vor veni. Habar n-am daca vor fi sau nu cozi la toaleta. Daca vor fi, asta e! La bmw camp-ul de anul trecut am facut toti pipi in padure si am facut ciorba cu apa din rau, si nu s-a mai plans nimeni. Totul a fost bine.

Daca nu-ti convin conditiile pe care le ofera aceasta intalnire la care nu platesti bilet de intrare, poti sta linistit acasa! De fapt, chiar te rog pe tine in mod personal sa stai acasa!

Repet, eu nu castig niciun ban din aceasta "afacere", dimpotriva. Am facut chestia asta din placere. Nu mi se pare ok sa trebuiasca sa dau socoteala tuturor carcotasilor care au inceput sa latre cand intalnirea nici nu a incep

 

 

vin si eu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu !

 

Esti deja pe lista, la nr. 55. Esti binevenit.

 

.

---------------------------------------------------------------------------

 

Pentru ca mai este doar o saptamana pana se va intampla "minunea", am sa va dau ultimele detalii.

 

GAZDA NE VA DESCHIDE PORTILE VINERI INCEPAND CU ORA 14.00. PANA LA ACEA ORA ARE CHESTII ORGANIZATORICE DE REZOLVAT SI NU NE POATE PRIMI.

NE ASTEAPTA CU MICI, CARNATI, BERE RECE SI SUCURI. PE SEARA VA FI GATA SI CIOLANUL LA CEAUN. DEASEMENEA, PENTRU ZILELE DE SAMBATA SI DUMINICA NE POATE ASIGURA SI MICUL DEJUN.

NU UITATI CA PENTRU CORT SE PLATESTE O TAXA DE CAMPARE. COSTURILE SE RIDICA LA 5 LEI DE PERSOANA PE ZI. AM SA VA ROG, INAINTE SA CAMPATI, SA TRECETI PE LA RECEPTIA PENSIUNII SI SA ACHITATI TAXA PENTRU AMBELE ZILE, SAU, DUPA CAZ, PENTRU O ZI DACA STATI DOAR ATAT.

CAMPAREA SE VA FACE PE TERENUL DE FOTBAL DIN SPATELE CASUTELOR SI NU PE CEL DIN FATA CARE SE VEDE IN POZE.

DEASEMENEA, AS VREA SA VA ROG SA NU NE DAM IN STAMBA CU MOTOARELE. N-AS VREA SA AUZIM MOTOARE TURATE LA ROSU, POCNITURI, FLAME-URI, BURNOUT-URI SAU ALTE MANELISME. AS VREA SA ARATAM CA SUNTEM OAMENI SI, IN GENERAL, SA LASAM O IMPRESIE BUNA IN URMA NOASTRA.

 

SI NU IN ULTIMUL RAND, AS VREA SA-I MULTUMESC ENDURISTULUI PENTRU BANNER SI LUI GABI-SV PENTRU CA A BATUT DRUMUL CU MINE IN CAUTAREA LOCULUI PENTRU INTALNIRE.

 

SA NE VEDEM CU BINE :cheers:

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Totul fiind clar, nu ne ramane decit sa numaram zilele care au mai ramas pina la intalnire, sa ne cunoasteam si sa ne bucuram de ocazie.

Personal abia astept sa cunosc prieteni de pe forum pe care ii stiu doar"virtual" :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Buc care vor sa mearga in grup, plecarea se va face de la benzinaria Mol care se afla imediat dupa McDonald's Otopeni.

 

 

Plecarea va fi vineri 29 iulie la ora 9 fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciprian moinesti, astept telefon sa satabilim cand si pe unde mergem,nr.0751116515.pa petrisor

tinand cont ca tocmai am fost anuntat ca nu mai sunt binevenit la aceasta intalnire, va rog sa ma stergeti din lista.

o zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Buc care vor sa mearga in grup, plecarea se va face de la benzinaria Mol care se afla imediat dupa McDonald's Otopeni.

Plecarea va fi vineri 29 iulie la ora 9 fix.

 

Daca aveti de bagat benzina, tigari, pipi sau altele, veniti putin mai devreme. Plecarea e la 9 fix :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt multi care nu au rabdare sa rasfoiasca topicul, asa ca am sa pun acest anunt pe fiecare pagina noua.

 

GAZDA NE VA DESCHIDE PORTILE VINERI INCEPAND CU ORA 14.00. PANA LA ACEA ORA ARE CHESTII ORGANIZATORICE DE REZOLVAT SI NU NE POATE PRIMI.

NE ASTEAPTA CU MICI, CARNATI, BERE RECE SI SUCURI. PE SEARA VA FI GATA SI CIOLANUL LA CEAUN. DEASEMENEA, PENTRU ZILELE DE SAMBATA SI DUMINICA NE POATE ASIGURA SI MICUL DEJUN.

NU UITATI CA PENTRU CORT SE PLATESTE O TAXA DE CAMPARE. COSTURILE SE RIDICA LA 5 LEI DE PERSOANA PE ZI. AM SA VA ROG, INAINTE SA CAMPATI, SA TRECETI PE LA RECEPTIA PENSIUNII SI SA ACHITATI TAXA PENTRU AMBELE ZILE, SAU, DUPA CAZ, PENTRU O ZI DACA STATI DOAR ATAT.

CAMPAREA SE VA FACE PE TERENUL DE FOTBAL DIN SPATELE CASUTELOR SI NU PE CEL DIN FATA CARE SE VEDE IN POZE.

DEASEMENEA, AS VREA SA VA ROG SA NU NE DAM IN STAMBA CU MOTOARELE. N-AS VREA SA AUZIM MOTOARE TURATE LA ROSU, POCNITURI, FLAME-URI, BURNOUT-URI SAU ALTE MANELISME. AS VREA SA ARATAM CA SUNTEM OAMENI SI, IN GENERAL, SA LASAM O IMPRESIE BUNA IN URMA NOASTRA.

 

SI NU IN ULTIMUL RAND, AS VREA SA-I MULTUMESC ENDURISTULUI PENTRU BANNER SI LUI GABI-SV PENTRU CA A BATUT DRUMUL CU MINE IN CAUTAREA LOCULUI PENTRU INTALNIRE.

 

SA NE VEDEM CU BINE :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI NU IN ULTIMUL RAND, AS VREA SA-I MULTUMESC ENDURISTULUI PENTRU BANNER

 

N-ai pentru ce.Mi-a facut placere sa-l fac anul trecut.Participantii la prima editie il stiu.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem niste prieteni care vor sa vina la intalnire pe drumul dintre Obarsie si Sebes. Problema e ca va fi si un Goldwing in grup si le-ar trebui ceva asfalt. Voi ce stiti, s-a asfaltat drumul ala?

 

nu tot...in mare este asfaltat dar mai sunt unele portiuni mai urate neasfaltate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...