Sari la conținut

Accident Ganeasa


Mein Herz brennt
 Share

Postări Recomandate

"Un teribil accident de circulație a îndoliat, azi, două familii de țigani din comuna Găneasa.

Doi tineri Âşi-au pierdut viața după ce motocicleta pe care se aflau s-a izbit frontal de un copac de pe marginea drumului.

 

Accidentul s-a petrecut în apropierea Drumului Național 2, pe Âşoseaua care duce spre comuna Găneasa. Cei doi au murit pe loc după ce conducătorul motocicletei Honda a pierdut controlul bolidului pe două roți Âşi s-a izbit de un copac."

 

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/doi-motociclisti-au-murit-dupa-ce-s-au-izbit-de-un-copac-338538.html

 

Pacat de motocicleta .Pana si HONDA are mandria ei ! Cine pariaza ca "motociclistii" nu aveau permis, casca si erau in slapi ?

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sesteeeeeee!!! exista dreptate si pe lumea asta...ciorile au ajuns unde le e locul...in pom =))

 

Ai picat in cap de multe ori?!?

 

pff.. ce oameni ne inconjoara.. ce reactii.. o viata de om, e o viata de om si atat, nu mai mult nu mai putin.

 

Cauta ajutor specializat domnule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pahla li la, mo, da era iechipati mancata-as, si le stia bine cu motoru asta bengos ca i-am vazut io... se intampla indiferent de culoarea pielii.... am mai zis-o: selectie naturala, cand te mananca pielea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit acolo se pare ca erau tigani doar la culoarea pielii,nu si la apucaturi. Pacat de ei,inca doi care platesc cu viata pentru o pasiune frumoasa dar periculoasa,sa incercam sa nu mai fim rasisti cand nu e cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit acolo se pare ca erau tigani doar la culoarea pielii,nu si la apucaturi. Pacat de ei,inca doi care platesc cu viata pentru o pasiune frumoasa dar periculoasa,sa incercam sa nu mai fim rasisti cand nu e cazul.

cred ca ai citit prost.

ce au facut ei acolo nu e pasiune, e cretinism. in plus ar fi fost interesanta o poza cu numarul de inmatriculare ...

 

Sesteeeeeee!!! exista dreptate si pe lumea asta...ciorile au ajuns unde le e locul...in pom =))

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...hai sa nu fim rasisti...pana va dispar motoretele si ajung in toate comunele bashite pline de negrii de prin tara...aha...ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...hai sa nu fim rasisti...pana va dispar motoretele si ajung in toate comunele bashite pline de negrii de prin tara...aha...ok...

de ce esti rasist acu.... baietii astia .. are si ei o pasiune pentru doo roti... si finca nu are bani sa cumpere moto ... imprumuta

si ei de la vreun vecin... sa isi mai ostoiasca dorul...

in plus fiind niste pasionati... in poza nr 2 observam echipamentul de protectie " gel tricou pantaloni scurti. adibasi"

 

 

ce uameni rai..

 

citez" ..si al cui e calul??.... al unui vecin de la doua..jde judete mai incolo.." vacanta mare 'crapu si menumorut

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Errr,in timp ce scriam ma gandeam cui i-o lipsi Honda din fata casei. Nu se intelege mare lucru din fotografii,nu am vazut casti moto si nu zice nimeni cui apartinea Honda. Nu ar fi exclus sa fie vorba de fapt de un scuter avand in vedere cat de priceputi sunt reporterii.

 

"Charles Darwin commemorates those who assist natural selection by removing themselves from the gene pool.."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mai conteaza, oricum cat timp au murit astia 2 au mai aparut la hive inca 3 larve, deci tot pe plus sunt :))

 

 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU mai faceti glume de genul acesta rasisti nenorociti ce sunteti! Tiganii Rromii sunt si ei suflete, suflete care va lasa sa o luati cu ratb-ul la munca atunci cand va este lumea mai draga, dar totusi suflete si ei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au murit 2 ciori. Si ce? Bucurie! Macar natura sa aiba grja de ei uneori daca romanul nu are curaj sa le inchida ciocul cand trebuie. Pacat de motor.

:cheers:

vai...VAAAI,RASISTULEEEE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! Si nu imi e rusine sa o zic. :banana:

Sa ii pun pe toti pe cate un motor si sa ii trimit pe Cheia la concurs. Care ajunge primul primeste un Mercedes ultimul model. :P Sa vezi atunci cum cad ciorile. E doar un vis. :(

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...